back

Про вибір виконавця робіт

04 березня 2024

Відділ освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області оголошує конкурс з вибору ВИКОНАВЦІВ РОБІТ відповідно до Договору про партнерство №7.2/2024/006, укладеного 16.02.2024 року між Благодійною організацією «ZIEDOT.LV» та Відділом освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області: поточний ремонт підвальних приміщень для облаштування протирадіаційного укриття в Орлівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дитячий садок»  Новгород-Сіверської  міської ради Чернігівської області (ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи) (далі - роботи),  згідно з завданням Замовника, для об'єкта ОРЛІВСЬКОГО  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДИТЯЧИЙ САДОК» НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, який знаходиться за адресою: Україна, 16070, провулок Шкільний, будинок 5, село Орлівка, Новгород-Сіверський  район  Чернігівська область, (Додаток №1). Термін виконання робіт: 100 календарних днів у відповідності до Відомостей об'ємів робіт (дефектних актів – додатки №1), які були надані за результатами обстеження вищенаведених об’єктів Благодійною організацією «ZIEDOT.LV».

 

З відомостями об'ємів робіт (дефектними актами) можна ознайомитись в оголошенні (Додатки №1), або у відділі освіти,  молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області за адресою: вулиця Князя Ігоря, будинок 32 А, місто Новгород-Сіверський, Чернігівська область. 

 

До розгляду будуть взяті пропозиції не більше 977 092,00 гривень без ПДВ.

 

ВИМОГИ ДО ВИКОНАВЦЯ РОБІТ:

 

1. Вимоги до робіт та матеріалів

 Роботи повинні виконуватись з дотриманням ДСТУ, ДБН (в т.ч. ДБН А.3.1-5:2016 «Організація будівельного виробництва» та ДБН А.3.2-2-2009 «Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека в будівництві. Основні положення»), НПАОП, Правил електро- та пожежної безпеки, Охорони праці та інших нормативних документів, що діють на території України. Роботи і матеріальні ресурси, що використовуються для їх виконання, повинні відповідати державним стандартам, будівельним нормам (в т.ч. ДБН В.2.2-9:2018 «Будинки і споруди. Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.1.1-7:2016«Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги»), Державним санітарним правилам і нормам та іншим нормативним документам, про що у складі пропозиції має бути наданий відповідний гарантійний лист.

 

Для розрахунку вартості робіт учасниками застосовуються ціни на матеріали, що склалися в регіоні на відповідну продукцію на момент підготовки своєї пропозиції.

 

Ціни на матеріально-технічні ресурси повинні бути економічно обґрунтованими.

 

Гарантійний термін на матеріали, вироби, конструкції та обладнання, які будуть застосовуватися при виконанні робіт на об’єктах, встановлюються у відповідності з вимогами чинного законодавства та згідно гарантії заводу-виробника.

 

Матеріали та обладнання, які будуть використовуватись учасником для виконання робіт, повинні мати (якщо це передбачено чинним законодавством України) сертифікати якості (відповідності), висновки санітарно-епідеміологічної (санітарно-гігієнічної) експертизи тощо, про що у складі пропозиції надається гарантійний лист про надання зазначених документів під час виконання робіт. Вироби, обладнання та матеріали, які будуть застосовані підрядником, повинні бути новими, та такими, що не були у використанні.

 

2.  Вимоги до використання машин та агрегатів

Агрегати, машини та механізми, що використовуються під час виконання робіт, за технічними і функціональними характеристиками повинні відповідати основним вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля, їх експлуатація повинна здійснюватись відповідно до вимог чинного природоохоронного законодавства.

 

3. Вимоги щодо завершення робіт

По закінченні робіт з будівництва виконавцем робіт здійснюється очистка території від будівельного сміття, та не допускається його накопичення (що буде створювати незручності) в процесі виконання робіт. Для забезпечення нормального стану навколишнього середовища підрядник зобов’язується:

  • своєчасно запобігати виникненню аварійних ситуацій;
  • запобігати утворенню та зменшувати обсяги будівельних  відходів;
  • здійснювати збирання, складування та вивезення відходів, які утворюються при проведенні робіт, визначених договірними зобов’язаннями;
  • після завершення будівельних робіт всі будівельні відходи  необхідно вивозити на звалище;
  • не допускати розливу нафтопродуктів, мастил та інших хімічних речовин на ґрунт.

Відповідальність за виконання вимог екологічної безпеки  несе переможець конкурсу. Учасник у складі пропозиції повинен надати лист-згоду з умовами, зазначеними у цьому пункті.

 

4. Довідка про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.

У довідці необхідно зазначити повний перелік матеріально-технічної бази, обладнання, механізмів, устаткування, машин тощо, які будуть використовуватись при виконанні робіт на об’єкті, є необхідним для виконання всіх робіт.

У разі відсутності власного обладнання, устаткування, автомобілів та/або матеріально-технічної бази тощо та використання їх на договірних умовах, про це зазначається у довідці із наданням документів, що підтверджують право користування обладнанням, устаткуванням, автомобілями та/або матеріально-технічною базою (договір оренди, договір про співпрацю, договір користування чи договір про надання послуг (або інші документи) з додатками і додатковими угодами).

  

5. Довідка про підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів

У довідці необхідно зазначити 1 (один) аналогічний договір, будівельні роботи за  яким повинні бути виконані в повному обсязі, що підтверджується довідкою про вартість виконаних будівельних робіт та витрат (форма КБ-3) та актом приймання-передачі будівельних робіт (форми - КБ-2в).

Учасник надає копію листа-відгуку відповідно до наданого аналогічного договору. 

 

6. Довідка про підтвердження фінансової спроможності

На підтвердження фінансової спроможності учасник надає фінансову звітність за останній звітний період (рік) згідно Розділу ІІ. Склад та елементи фінансової звітності Наказу Міністерства Фінансів України «Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»» № 73 від 07.02.2013р., з відміткою відповідного органу (або копією квитанції про підтвердження подачі звітності в електронному вигляді), а саме:

 - Баланс підприємства учасника (Форма № 1);

- Звіт про фінансові результати (Форма № 2);

- Звіту про рух грошових коштів (Форма № 3) у разі наявності;

 - Податкової декларації платника єдиного податку (для фізичної особи-підприємця).

У разі, якщо Учасник відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язаний складати вказані документи, такий Учасник подає інші фінансові документи, що є документами фінансовій звітності та зазначає інформацію про законодавчі підстави для їх ведення. Звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Ті учасники, що працюють менше одного року надають документи на підтвердження фінансової спроможності за період роботи (з дня державної реєстрації створення Учасника і до дня оголошення цієї процедури закупівлі включно). Обсяг річного доходу (виручки) учасника повинен бути не менше ніж очікувана вартість предмета закупівлі.

 

Оплата за виконані роботи буде проводитись Благодійною організацією «ZIEDOT.LV» у іноземній валюті.

Відділ освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області залишає за собою право здійснювати контроль за виконанням робіт.

 

Термін прийому пропозицій від потенційних Виконавців робіт: до 09:00 год. 12 березня 2024 року.

 

Засідання комісії з розгляду пропозицій та вибір Виконавця робіт відбудеться 13 березня 2024 року о 14:00год.

 

Додаток 1.pdf