НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ:
ДЬОМА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
Телефон:(04658)23975
ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ВІДДІЛУ
ДАВИДЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
Телефон:(04658)23975
Поштова адреса: вул. Губернська, 2, м.Новгород-Сіверський, Чернігівської обл.,16000
Електронна адреса: ns_mr_ccd@ukr.net
Режим роботи:
з 08-00 год. до 17-00 год. Обідня перерва: з 13-00 год. До 14-00 год.
СЕКТОР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
ЗАВІДУВАЧ СЕКТОРУ
ПОЛИВОДА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
Телефон:(04658)23975
Поштова адреса: вул. Губернська,2, м.Новгород-Сіверський, Чернігівської обл.,16000
Режим роботи:
з 08-00 год. до 17-00 год. Обідня перерва: з 13-00 год. До 14-00 год.
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 1 червня 2020 р. № 586 якою, зокрема, затверджено Порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей.
Зарахування дитини до закладу на цілодобове перебування здійснюється відповідно до наказу керівника навчального закладу за наявності рішення органу опіки та піклування і документів, передбачених Порядком:
заяви одного з батьків або осіб, які їх замінюють, про тимчасове влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування із зазначенням строку та причини влаштування;
акту оцінювання потреб сім’ї/особи (дитини) за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
інших документів, що підтверджують стан сім’ї та причину влаштування дитини до закладу;
висновок комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, що складається фахівцями інклюзивно-ресурсного центру (при наявності);
індивідуальний план реабілітації для дитини з інвалідністю (при наявності).
Для отримання рішення органу опіки та піклування батькам необхідно звернутися із заявою про тимчасове влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування до служби у справах дітей Новгород-Сіверської міської ради (2-й поверх) за місцем проживання (перебування) дитини, яка готує подання для розгляду на засіданні комісії з питань захисту прав дитини.
До заяви необхідно додати документи, що підтверджують стан сім’ї та причину влаштування дитини до закладу; при наявності - висновок комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, що складається фахівцями інклюзивно-ресурсного центру, індивідуальний план реабілітації для дитини з інвалідністю.
Комісія з питань захисту прав дитини приймає рішення про доцільність влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування у випадку, якщо вичерпані всі можливості забезпечення її догляду і виховання в сім’ї або умовах, наближених до сімейних, з урахуванням найкращих інтересів дитини, і подає рекомендації органу опіки та піклування для прийняття відповідного рішення.
Дія цього Порядку не поширюється на школи соціальної реабілітації та заклади професійної (професійно-технічної) освіти, ліцеї, які забезпечують здобуття виключно профільної середньої освіти, притулки для дітей, центри соціально-психологічної реабілітації дітей, центри соціальної підтримки дітей і сімей та влаштування дітей старше 13 років до закладів спеціалізованої освіти.
=======================================================
=======================================================
Право дітей сиріт на повне державне забезпечення.doc
=======================================================
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ І ДІЇ НАСЕЛЕННЯ при пожежі.doc
=======================================================
=======================================================
ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня - цілого класу школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.
Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду!
Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!
СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ.doc
Права та пільги дітей-сиріт.doc
Новий закон проти домашнього насильства.doc
Основні функції та напрямки роботи служби у справах дітей.doc