==================================================================

Щодо реклами азартних ігор

Про рекламу азартних ігор.docx

==================================================================

Інформаційний ресурс для суб’єктів підприємницької діяльності:

https://homebiznes.in.ua/

https://brdo.com.ua/

https://www.epravda.com.ua/publications/2019/01/4/644067/

https://platforma-msb.org/

http://radakmu.org.ua/

https://www.rada.gov.ua/

https://minjust.gov.ua/structure

https://www.prostir.ua/

https://gurt.org.ua/

https://dtkt.com.ua/

https://prometheus.org.ua/

==================================================================

 

 

 

==================================================================

Про державну підтримку тваринництва

Повідомляємо, що постановою Кабінету Мiнicтpiв України від 20.05.2020 №395 зaтвepджені змiни до постанови Кабінету Мiнicтpiв України від 07.02.2018 №107 (додається).

Частиною 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Мiнicrpiв України від 07.02.2018 №107 (зi змінами) (далі - Порядок) передбачена спеціальна бюджетна дотація за наявності бджолосім'ї (далі - дотація за бджолосім'ї). Порядком визначено, що органи місцевого самоврядування здійснюють приймання i реєстрацію первинних документів від фізичних oci6 та суб'єктів господарювання, які є власниками бджолосімей, та до 10 жовтня складають відомість фізичних oci6 та суб'єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім'ї та подають її Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Облдержадміністрації.

Форма відомості фізичних oci6 та суб'єктів господарювання, які є  власниками бджолосімей i мають право на отримання дотації за бджолосім'ї, буде надіслана після затвердження її Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Разом з тим повідомляємо, що у Порядку відсутній напрям - спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, тому у органів місцевого самоврядування відсутні юридичні підстави для приймання документів для отримання вищезгаданої дотації від фізичних oci6.

Додаток на 16 аркушах. (постанова 107 зміни.doc)

==================================================================

Про державну підтримку агровиробників

Повідомляємо, що наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 15.05.2020 №896 було затверджено паспорт бюджетної програми за КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгоспвиробників». Паспортом (Паспорт.PDF) затверджено наступні напрями використання бюджетних коштів:

- фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів із фондом 1,2 млрд грн (Постанова КМУ від 29.04.2015 №300.pdf);

- часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва із фондом 1 млрд грн (Постанова КМУ від 01.03.2017 №130.pdf);

- фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства їз фондом 400 мли грн (Постанова КМУ від 05.07.2005 №587.pdf).

==================================================================

Школа організацій з розвитку підприємництва.docx

УРЯД РОЗШИРИВ НАПРЯМИ ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ.docx

Про покращення умов ведення бізнесу.docx

==================================================================

Конкурс "Битва міст". Прийом заявок триває до 17 жовтня 2018 року

Інформуємо про те, що Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України проводиться конкурс «Битва міст» на визначення двох українських міст для участі в національних безкоштовних освітніх програмах для підприємців, експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine».

Міста-переможці матимуть змогу приєднатись до реалізації національних навчальних програм, метою яких є підвищення конкурентоздатності українського бізнесу на міжнародній арені, підтримка місцевих виробників у виході на нові ринки. Навчання відбуватиметься в он-лайн форматі через освітню платформу і у форматі живих семінарів один раз на місяць з провідними міжнародними експертами та розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць.

Програми апробовані на європейських компаніях, адаптовані до українського середовища та розраховані на два рівні підготовки START (для підприємців) та PRO (експортерів). За результатами Програм: експортний план підприємства, опрацьовані проблемні питання експортної діяльності з менторами програми, сформовано цілісне бачення зовнішньоекономічної діяльності. Більш детальна інформація за посиланням https://epo.org.ua/education/. Реєстрація для участі в освітніх програмах триватиме до 17 жовтня 2018 року.

- Export Revolution Ukraine: Start – для підприємців, які бажають почати експортувати – https://goo.gl/forms/TP5g9Czp4CQMbpgD3;

- Export Revolution Ukraine: PRO – для досвідчених експортерів –https://goo.gl/forms/6xY1ETmBOoH6ahLx1;

- Creative Export Ukraine: START – для підприємців - представників креативних галузей промисловості, які планують створити національний та міжнародний бренд для власного продукту https://goo.gl/forms/Mbq4LwFnJ1hV7d762;

- Creative Export Ukraine: PRO – для експортерів – представників креативних індустрій https://goo.gl/forms/Q8rG5m6narGeexzo1.

Враховуючи вищезазначене, просимо долучитись до участі у конкурсі, поширити інформацію серед підприємців та сприяти у залученні їх до участі.

=====================================================================

Запит Українського торгового представництва в Китаї.docx

=============================================================

Міський план заходів щодо проведення Місячника підтримки підприємництва з 07 серпня по 07 вересня 2017 року .doc

=============================================================

Про затвердження Технічного регламенту маркування телевізорів.doc

=============================================================

Програма розвитку малого і середнього підприємництва у місті 2017-2020.doc

=============================================================

Щодо участі у проекті ЮНІДО .doc

=============================================================

Оголошено про проведення конкурсного відбору за Програмою Федерального міністерств економіки та енергетики «Fit for Partnership with Germany»

Про проведення конкурсного відбору..DOC

 

 

===========================================================

Щодо участі підприємців у семінарах.doc

Реформи у сфері дерегуляції підприємництва.doc

Фінансова підтримка суб"єктів підприємницької діяльності.doc

План заходів щодо проведення з 10 серпня по 10 вересня 2015 року місячника підтримки підприємництва .doc

===========================================================

ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації інформує, що проводиться конкурс на отримання гранту "Соціальні послуги - спільними зусиллями", який проводиться Українським незалежним центром політичних досліджень спільно з Спілкою Робітничих Самаритян(Німеччина)

КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ

GRANT .DOC

============================================================

План заходів щодо проведення місячника підтримки підприємництва у м. Новгород-Сіверський.doc

============================================================

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про набір української делегації у проект уряду Японії «Корабель молодих лідерів світу». Уряд Японії запрошує представників громадських організацій долучитися до проекту, в якому візьмуть участь 120 учасників з Японії та 120 учасників з інших країн (по 12 учасників від кожної країни: Федеративна Республіка Бразилія, Канада, Індія, Нова Зеландія, Україна, Республіка Коста-Ріка, Арабська Республіка Єгипет, Республіка Фіджі, Республіка Кенія та Королівство Тонга). Молодіжна делегація України буде складатись з 12 осіб (6 чоловіків та 6 жінок). 8 членів делегації буде обрано на конкурсних засадах відповідно до цих умов, 4 члени делегації, включаючи національного лідера, будуть номіновані Посольством Японії в Україні відповідно до рішення Посольства.

 

Умови участі та інші особливості участі у документі: Проект Уряду Японії_Корабель молодих лідерів світу .DOC

 

===========================================================

ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Конкурс соціальних та бізнес проектів від Міжнародної молодіжної палати JCI Ukraine. Якщо у Вас є соціальна чи бізнес ідея, але Вам не вистачає ресурсів для її реалізації, тоді ця пропозиція саме для Вас. Міжнародна молодіжна палата JCI Ukraine оголошує конкурс соціальних та бізнес-проектів у сфері: – урбаністика; – креативна економіка; – зелена економіка/екологія; – культура; – start-up; – соціальне підприємництво. Кращі бізнес і соціальні проекти з кожної категорії матимуть можливість презентувати свій проект бізнесменам, інвесторам на Міжнародній конференції JCI 24-25 вересня, за результатами якої буде шанс отримати ресурси для реалізації Вашої ідеї. Зробіть перший крок і заповніть дану форму реєстрації: http://goo.gl/forms/jmvvtAlc7qb06RNz2 Заявки приймаються до 10 вересня 2016 року.

E-mail a.reva@prgrf.com Більш детальна інформація на сайті: https://biggggidea.com/opportunities/konkurs-sotsialnih-ta-biznes-proektiv-vid-jci-ukraine/

 

Конкурс соц та бізнес Проектів від JCI Ukraine (1).doc

===========================================================

ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Конкурс на одержання грантів «Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства». Посольство Сполучених Штатів Америки запрошує українські неурядові організації (НУО) й незалежні засоби масової інформації – в тому числі друковані, радіо, телевізійні та електронні медіа – подавати проектні пропозиції з подальшого розвитку свободи інформації через соціальні медіа, підтримки розвитку й координації незалежних блогерів і/або сприяння цифровому розвиткові й нарощуванню цифрового потенціалу громадянського суспільства в Україні.

Гранти надаються на разовій основі. Тривалість програм може бути різною залежно від пропозицій, але тривалість профінансованого проекту не має бути довшою за рік. Жоден грант не перевищуватиме 50 000 доларів. Більшість грантів будуть меншими; середній очікуваний розмір гранту – від 10 000 доларів до 30 000 доларів. Кінцевий термін подачі заявок: не пізніше 7 серпня 2016 року

Заявки прийматимуться тільки в електронному вигляді. Заявки в паперовому вигляді не прийматимуться. Заявка має бути подана в форматі PDF. Заявку має бути написано водночас англійською та українською мовами. Використовуйте стандартну форму заявки і дотримуйтеся вказівок, наданих на цій сторінці. Кошти, витрачені до початку офіційного періоду гранту, не відшкодовуватимуться.

Грант Нарощув цифрового потенціалу громад суспільства.doc

===========================================================

ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про ґрантову допомогу по проектах людської безпеки програми «Кусаноне» Міністерства Закордонних Справ Японії. За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій. Будь яка некомерційна організація може стати одержувачем програми Кусаноне. Єдина вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що виконує основні проекти розвитку. Сфера проектів: Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однак особлива увага буде приділятися у таких сферах: • медична допомога • освіта • спорт • допомога • надання допомоги прошарку населення, що терпить нужду • суспільний добробут • навколишнє середовище Кошти програми Кусаноне надаються після дослідження та оцінки кожної заявки на щорічній проектній основі. Відносно суми допомоги на кожний окремий проект просимо консультуватись із економічним відділом Посольства Японії в Україні, зателефонувавши в Посольство (дні та години прийому: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 12:30, тел.: (38-044) 490-70-76, факс: (38-044)490-55-02), або надіславши e-mail: kusanone@kv.mofa.go.jp. Зверніть увагу, що з отриманням листів з доменів mail.ru, rambler.ru, ukr.net, Yandex та Ukrpost виникають труднощі. Для участі у програмі Кусаноне потрібно направити заповнену аплікаційну форму до Посольства Японії (http://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html). Додаткова інформація на сайті Посольства Японії в Україні http://www.ua.emb-japan.go.jp . Заповнену заявку та інші необхідні документи необхідно принести або відправити в Посольство Японії поштою, електронною поштою або по факсу: Поштова адреса: Посольство Японії в Україні Бізнес-центр «Європа», 7 поверх, Музейний провулок, 4, 01901, Київ Fax: (380-44) 490-5502 E-mail: kusanone@kv.mofa.go.jp Незалежно від дати початку виконання проекту, кошти на безвідплатну допомогу надаються до 31 березня (кінець фінансового року в Японії).

Грант Кусаноне (1).doc

===========================================================

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки місцевих товаровиробників.

В зв’язку з цим, просимо поширити інформацію серед зацікавлених осіб щодо участі у вебінарі на тему: «Підтримка місцевих товаровиробників», що відбудеться 01 жовтня п.р. об 11.00-12.20 за участі представників:

- Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації;

- Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»;

- АТ «Полікомбанк»;

- Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=P3mIqEmSxVU у зазначений час в день проведення заходу.

Участь у заході безкоштовна. Програма заходу додається.

Додаток: на 1 арк. в 1 прим.

Директор                                                                          Олександра ХОМИК

                                                                   Додаток_до листа_участь_у_вебінарі_01_10.doc