Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Поблизу Новгорода-Сіверського розпочався 2-й етап чемпіонату України з BAJA - "Княжий Град"

  7 червня на базі відпочинку ˮБараспортˮ поблизу Новгорода-Сіверського стартував 2-й етап чемпіонату України з BAJA – ˮКняжий Градˮ. На початку урочистого відкриття змагань з вітальним словом до присутніх звернулися Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко, голова Шосткинської РДА Віктор Ждаміров та побажали учасникам змагань успіхів у перегонах.

  За вагомий внесок в розвиток та підтримку квадроспорту в Україні представник Федерації з мотоциклетного спорту України та організатор змагань Руслан Савкін вручив подяки Новгород-Сіверському міському голові Олегу Бондаренку, голові Шосткинської РДА Віктору Ждамірову, голові ГО ˮКняжий градˮ та учаснику змагань Євгену Бурику.

  Опісля розпочався виїзд спортсменів із закритого парку. На цьогорічному чемпіонаті України з BAJA – ˮКняжий Градˮ за призові місця змагатимуться спортсмени з різних куточків України і навіть із закордону. Змагання триватимуть з 7 по 9 червня. За цей час любителі квадро та мотоспорту мають здолати понад 600 км траси.

  Церемонія закриття чемпіонату та нагородження спортсменів відбудеться 9 червня.

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?