16000, Україна, Чернігівська обл. м.Новгород-Сіверський, вул. Губернська 2
Тел. (04658)3-14-57
Відкриття Центру підтримки підприємництва та туризму

10 лютого 2022 року, о 12:30, в м. Новгород-Сіверський (будівля колишньої дитячої бібліотеки) відбудеться відкриття Центру підтримки підприємництва та туризму. Також для покращення послуги поводження з твердими побутовими відходами громада отримає сміттєвоз.  У відкритті візьмуть участь: Людмила Ткаченко, Новгород-Сіверський міський голова; Брайан Кемпл, керівник Програми USAID DOBRE; Дмитро Іванов, заступник голови Чернігівської ОДА; Наталія Сафронова, старша програмна фахівчиня Програми USAID DOBRE у Чернігівській області; Ілля Лісогор, програмний фахівець Програми USAID DOBRE; Юлія Дарницька, директорка агенції регіонального розвитку Чернігівської області.

     

Додаткова інформація для представників ЗМІ за телефоном: 0969364224 − Анна Нікуліна (регіональна координаторка з комунікацій Програми DOBRE).

 

  • Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це шестирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). DOBRE працює для надання допомоги територіальним громадам (ТГ) в Україні, щоб долати виклики та використовувати можливості, які дає децентралізація, через поліпшення місцевого самоврядування і підвищення рівня залучення громадян до вироблення положень та прийняття рішень. Галузі технічної підтримки ураховують: стратегічне планування; управління фінансами; надання публічних послуг; місцевий економічний розвиток; гендерно орієнтовані та молодіжні політики. DOBRE також працює над посиленням взаємозв’язків та співпраці серед ТГ. Партнерами Global Communities у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; та Національний Демократичний Інститут (NDI). Програма USAID DOBRE співпрацює із 100 громадами у 10 областях України: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській та Запорізькій.