16000, Україна, Чернігівська обл. м.Новгород-Сіверський, вул. Губернська 2
Тел. (04658)3-14-57

Учасникам АТО/ООС


Психологічна реабілітація 


Психологічна реабілітація – це допомога людині у відновленні після тяжкого стресового періоду чи подій, відновлення душевних сил і ресурсів для подальшого життя, для повноцінного виконання нових життєвих завдань.

Учасники антитерористичної операції мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах, які включені до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057 Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб".

Тому будь-який учасник антитерористичної операції, який має статус учасника бойових дій (особи з інвалідністю внаслідок війни) та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, має право звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації із заявою для отримання направлення до реабілітаційної установи.

Умови надання послуг:

  Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, та пред’являє оригінали таких документів .

  На сьогоднішній день управлінням соціального захисту населення, сім'ї   та праці Новгород-Сіверської міської ради прийнято рішення про включення  до переліку чотирьох оздоровчих закладів, які будуть надавати такі послуги для учасників антитерористичної операції.

 

Перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації у 2021 році

Назва реабілітаційної установи

Адреса реабілітаційної установи

Контактний телефон закладу

Електронна пошта, сайт

Послуги надаються

Дочірне підприємство «Півден -Курорт –Сервіс»,санаторій «Орізонт»

67780,Одеська обл. м Білгород -Дністровський, смт Сергіївка, вул.Гагаріна 1а

(код 04849)
4-76-57
6-73-02
0504953002
0504953001

orizont12@ukr.net

Для однієї особи та у складі груп: почасово, в умовах стаціонару

Товариство з обмеженою відповідальністю "Комплекс оздоровлення та відпочинку" "Ірбіс"

75700, Херсонська обл. м. Скадовськ, вул. Поповича 1

0508402555
0663162644
0553750127

irbis.skadovsk@
gmail.com

Для однієї особи та у складі груп: почасово, в умовах стаціонару

ПрАТ "Укрпроф-оздоровниця"
ДП " Санаторій "Верховина"

90033, Закарпатська обл., Міжгірський район, с. Сойми 1

(03146)
2-60-44

sojmy@ukr.ner

Для однієї особи та у складі груп: почасово, в умовах стаціонару

ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» ПАТЛОЗП «Укрпрофздравниця»

75700, Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Набережна,1

(05537)
5-22-93

S_skadovsk@
ukr.net

Для однієї особи та у складі груп: почасово, в умовах стаціонар

ДП „Санаторій для дітей з батьками „Скадовськ” пропонує санаторно-курортне лікування для осіб постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій (АТО) та  послуги із психологічної реабілітації для учасників АТО, осіб з інвалідністю загального захворювання.

ДП „Санаторій для дітей з батьками „Скадовськ” дає згоду та гарантує надання послуг санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації, а також готовність до укладання трьохсторонніх договорів.

Докладніше у документі: Психологічна реабілітація учасників АТО 2020 Скадовськ .doc


 

До уваги діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції на сході України


За інформацією департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, у липні поточного року Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» та Офіс Агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні за підтримки Міністерства молоді та спорту України започатковують проведення Програми активної реабілітації «Повернення до життя». Метою проведення Програми є реабілітація діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції на сході України та повернення їх до активного життя у суспільстві. Термін реалізації Програми: липень 2016 року – грудень 2017 року.

Зазначену програму планується реалізовувати на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру у Львівській області, унікального об’єкта фізкультурно-оздоровчої реабілітації людей з інвалідністю. Цільовою групою стануть військові та бійці добровольчих батальйонів, які отримали важкі поранення у зоні проведення АТО (мають відповідні підтверджуючі документи: посвідчення учасника бойових дій/інваліда війни або документи про поранення чи каліцтва, отримані під час проведення АТО). Групи формуватимуться за нозологічним принципом: порушення опорно-рухового апарату, в тому числі ампутації кінцівок, травма хребта та спинного мозку, порушення зору, черепно-мозкові травми тощо. Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів (два тижні) для кожної особи, з можливістю повтору (за необхідності) через 3-5 місяців. Перший табір буде проведено з 27 липня по 7 серпня 2016 року. Для участі у таборі необхідно заповнити анкету-заявку учасника табору, яку розміщено на веб-сайті Національної Асамблеї інвалідів України.


 

КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ?


З юридичних питань:
Юридичний відділ міської ради: (04658) 2-14-58

З питань отримання земельної ділянки:
Відділ містобудування та архітектури та відділ земельних відносин міської ради: (04658) 2-15-90

З питань соціального захисту та пільг:
Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці: (04658) 2-39-80

З питань вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб:
Гаряча лінія Служби безпеки України у Чернігівській області:
(0462) 676-208


 

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ "На допомогу захисникам Батьківщини"


Брошюра broshyra dsato 2015.pdf


 

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ


Щодо проведення агітаційно-роз’яснювальної роботи Центрами надання допомоги учасникам АТО, утвореними при місцевих державних адміністраціях (Районними (міськими) центрами зайнятості населення Державної служби зайнятості)

Додаток Методичні рекомендації.doc


 

 


Посібник АБВ Збройний конфлікт у термінах.pdf