back

Щодо участі у вебінарі на тему: «Електронний кабінет платника податків – особливості роботи з даним сервісом, його переваги та можливості. Порядок погашення податкової заборгованості

16 грудня 2020

Запрошуємо зацікавлених осіб до участі у вебінарі на тему: «Електронний кабінет платника податків – особливості роботи з даним сервісом, його переваги та можливості. Порядок погашення податкової заборгованості», який відбудеться 17 грудня п.р. о 11.00-12.00 за участі представників:

- Головного управління ДПС України у Чернігівській області;

- Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті низка найактуальніших питань, що стосуються користування електронним кабінетом платника та порядок погашення податкової заборгованості.

Для більшої продуктивності просимо надсилати Ваші питання стосовно даної теми на електронну адресу Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» fondppcn@ukr.net.

Будемо вдячні за надання інформації щодо учасників в зазначеному заході до 17.00 год. 16 грудня 2020 року на зазначену вище електронну адресу (контактна особа Фінюк Марія, моб. телефон 067 524 36 65). 

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=m_A0nvyGjAc у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.