back

У Новгород-Сіверській міській гімназії №1 ім. Б.Майстренка відбулося урочисте вшанування найбільш активних учнів, переможців та призерів олімпіад, конкурсів, спортивних змагань

11 вересня 2020

Сорок один диплом на обласному етапі предметних олімпіад, численні перемоги в різноманітних конкурсах та фестивалях, значні спортивні досягнення – такі здобутки має Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка за 2019-2020 навчальний рік.  Сьогодні  в цій школі відбулось традиційне свято «Гордість і надія гімназії». Найкращих учнів привітав Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко, вручив грамоти та грошові премії.

На шкільному ґанку зібрались відмінники навчання, переможці олімпіад, успішні спортсмени, талановиті артисти, художники і танцюристи, педагоги і керівництво міста. З дотриманням соціальної дистанції та інших карантинних вимог відзначили найкращих.

«Ви гідно представляєте рідну гімназію і показуєте високі результати у навчанні, спорті та творчості. Я радий, що в нашому місті живе і навчається стільки талановитих дітей», – привітав учнівську молодь Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко.

Дякувала дітям і вчителям директорка гімназії Віра Мокрякова: «На жаль, карантин вніс корективи в навчальний процес і ви не змогли показати себе на Всеукраїнських олімпіадах, хоча готувалися до них зі своїми вчителями. Я впевнена, що ви б приїхали додому з перемогами. З року в рік більшість наших гімназистів стають призерами олімпіад та конкурсів, отримують нагороди в спорті та різних галузях мистецтва. Дякую усім вам».