Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана запрошує взяти участь у АРТ ВОРКШОПІ "КУЛЬТУРА ЯК ЧИННИК РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ" (26-27.06.2019 р., м. Чернігів)

  Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує представників об’єднаних територіальних громад, які опікуються напрямком «культура», працівників культури області, музейних співробітників, усіх зацікавлених взяти участь у АРТ ВОРКШОПІ «КУЛЬТУРА ЯК ЧИННИК РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» (26-27.06.2019 р., м. Чернігів).

  Арт воркшоп – творча майстерня, робота якої спрямована на активізацію культурних ініціатив, що сприятимуть демократизації суспільства, економічному та туристичному розвитку регіону. Робота воркшопу буде проводитись за трьома напрямами:

  - І Платформа – «Музей чи культурний центр?»

  - ІІ Платформа - «Маловідомі об’єкти історії та культури – тягар для громади чи перспектива культурно-туристичного кластера?»

  - ІІІ Платформа «Культура – об’єкт споживання чи фактор модернізації суспільства?»

  Під керівництвом відомих в України та області фахівців з музейної справи, туристичної галузі, культурології, креативних індустрій учасники отримають знання та інструментарій для активізації, поліпшення та урізноманітнення форм роботи у сфері культуриі.

  Арт воркшоп надихне вас на інноваційні форми роботи, які активізують роботу культурних установ, залучать місцеву громаду до культурних заходів, підвищать культурний рівень суспільства.

  Щоб взяти участь у заході необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1CTRwaayu6mHSCG2JRaxt_isc-UPfI-YxqhvhCHTqy54/edit до 20 червня 2019 р.

  Кількість учасників заходу обмежена. Організатори залишають за собою право на відбір учасників арт воркшопу.

  Організатори забезпечують учасників матеріалами та кава-брейками.

  Проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок сторони, що відряджає. За результатами арт воркшопу учасники отримають сертифікат.

  Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?