Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Рятувальники разом з представниками поліції провели спільний рейд

  Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та представники Національної поліції 15 травня, в рамках профілактики правопорушень серед громадян, провели спільне патрулювання у приватному секторі міста Новгород-Сіверський.

  Мета заходу – профілактика виникнення пожеж в екосистемах.

  З кожним роком за статистикою, з настанням сухої теплої погоди зростає кількість пожеж, пов'язаних з необережним поводженням з вогнем в місцях масового відпочинку громадян.

  Тож, під час бесід з мешканцями міста учасники рейдової групи розповіли до яких сумних наслідків може призвести така безвідповідальність. Крім того, в ході інформування, жителям довели вимоги пожежної безпеки, роз’яснили як діяти у випадку загорання та яким чином можна загасити пожежу на її початковому етапі.

  Наостанок кожен співрозмовник отримав від рятувальників та поліцейських тематичні пам’ятки та листівки із застереженнями та правилами поводження у місцях масового відпочинку та у лісах. Громадяни, у свою чергу, запевнили, що обов’язково дотримуватимуться всіх необхідних правил.

  Подібні профілактичні заходи відбуваються постійно, адже саме так мешканці міста найкраще сприймають і запам’ятовують корисну інформацію, вважають учасники рейду.

  Начальник Новгород-Сіверського РВ УДСНС України в Чернігівській області Андрій Анікієнко

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?