Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Рятувальники провели рейд серед підприємців міста

  14 травня 2019 року інспекторським складом Новгород-Сіверського районного відділу У ДСНС України у Чернігівській області проведено профілактичний рейд серед приватних підприємців міста.

  Під час заходу підприємцям, продавцям та громадянам рятувальники доводили правила користування первинними засобами пожежогасіння та навчали правилам поведінки при виявленні підозрілих, вибухонебезпечних предметів та правильність дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Також, при спілкуванні з громадянами нагадували про важливість дотримання основних правил пожежної безпеки в екосистемах: про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави, очерету й сміття.

  Необхідність рейду з відповідною тематикою виникло у зв’язку із великою кількістю пожеж в екосистемах, на об’єктах району та з непоодинокими випадками знаходження громадянами таких предметів, як під час польових робіт, так і на власних земельних ділянках, під час походу до лісу, у побуті а також в повсякденній діяльності, які можуть становити загрозу здоров’ю та життю громадян.

  У ході проведення заходу працівники служби цивільного захисту вручили кожному з ким вдалося поспілкуватися тематичні пам'ятки та листівки Сподіваємося, що дані заходи допоможуть вберегти життя та здоров’я громадян району.

  Начальник Новгород-Сіверського РВ УДСНС України в Чернігівській області Андрій Анікієнко

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?