Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Головні розпорядники коштів міського бюджету презентували інформацію про виконання міського бюджету за 2018 рік

  12 березня в Новгород-Сіверській міській раді головні розпорядники коштів міського бюджету прозвітували про його виконання за 2018 рік. У ході публічного представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік начальники відділів та управлінь міської ради досить детально зупинялись на всіх статтях видатків міського бюджету. Таким чином було проінформовано про видатки на виплату соціальної допомоги громадянам, енергоносії та посилення матеріально-технічної бази установ та закладів освіти, культури, ремонт доріг та благоустрій населених пунктів міської ради.

  Протягом 2018 року з міського бюджету на ремонт доріг у Новгороді-Сіверському було витрачено понад 2 млн. грн, на прибирання снігу – 199 тис. грн., транспортні послуги по благоустрою – 199 тис. грн. У 2018 році з місцевого бюджету було виділено 527 600 тис. грн. на надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які звернулись до міської ради із відповідними заявами.

  Докладніше зі звітами головних розпорядників бюджетних коштів можна ознайомитись на сайті Новгород-Сіверської міської ради за посиланням:http://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=23893&tp=1&pg=

  Назад  25 Квітня 2019 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?