Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Автостопом на край світу - відомий мандрівник Олександр Волощук розповів про свої подорожі

  6 березня під час відвідин Новгорода-Сіверського відомий мандрівник, журналіст та автор багатьох книг про свої подорожі Олександр Волощук завітав до міської бібліотеки. До зустрічі, що відбулась за сприяння міського голови Олег Бондаренко, долучились керівництво та працівники міської ради, студенти Новгород-Сіверського медичного училища, громадськість міста.

  Олександр Волощук розповів про своє давнє захоплення подорожувати автостопом, яке вперше реалізував у 2002 році. Після цієї подорожі написав книгу "Автостопом на край світу". Від країн Закавказзя, Дагестану, Чечні і до Аргентини, Чилі, Парагваю, Перу та Бразилії - як розповів мандрівник, за цей час побував в 55 країнах, здійснив пішу мандрівку уздовж берега Чорного моря. Проте найбільше вражень залишилось про подорож до Командорських островів, де неймовірно захопила незаймана природа цього краю. Під час зустрічі присутні мали змогу поставити мандрівнику запитання, на які він охоче відповідав.

  На завершення заходу Олександр Волощук поділився своїми планами на майбутнє: вже скоро він має намір здійснити подорож країнами Європи.

  Назад  25 Квітня 2019 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?