Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників! Відбудеться робоча зустріч з питань надання нотаріальних та реєстраційних послуг для населення сільської місцевості!

  Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області з метою забезпечення доступності для населення сільської місцевості, де відсутні державні та приватні нотаріуси, нотаріальних та реєстраційних послуг, планується проведення робочої зустрічі та обговорення проблемних питань в м. Новгород-Сіверський з населенням району. Проведення виїзного заходу планується на 02 листопада 2018 року, з 09:30 год. в приміщені Новгород-Сіверської районної державної адміністрації (вул. Б.Майстренка, 6, м. Новгород-Сіверський).

  Робочу зустріч буде проведено за участю представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій. У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих.

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?