Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  У Новгород-Сіверській міській раді відбулась 36 чергова сесія міської ради сьомого скликання.

  36 чергова сесія міської ради сьомого скликання відбулась 30 жовтня в Новгород-Сіверській міській раді. У її роботі взяли участь 22 депутати із 26 обраних. До порядку денного було включено 28 питань. Одним з перших було прийнято рішення про затвердження міської Програми ˮВпровадження системи вуличного відеоспостереження у місті Новгороді - Сіверському на 2019-2021 рокиˮ. Створення системи відеоспостереження міста зможе покращити криміногенну ситуацію міста, прискорити розкриття важких злочинів, адже з’явиться можливість фіксації та збору доказів з місць скоєння правопорушень.

  Соціально значущим для життя громади нашого міста стало прийняття депутатами рішення про створення територіального центру соціального обслуговування Новгород-Сіверської міської ради. На засіданні затвердили Положення та Статут майбутнього закладу.

  У ході засідання було заслухано та схвалено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.

  Набуло підтримки у міських обранців і питання ˮПро звернення Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області до Президента України з вимогою негайно скасувати ганебне рішення щодо підвищення ціни на газˮ.

  Як завжди, не залишились поза увагою депутатів і земельні питання: ˮПро припинення права постійного користування на земельну ділянкуˮ, ˮПро поновлення договору оренди земліˮ, ˮ Про надання в оренду земельної ділянкиˮ, ˮ Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянкиˮ. Загалом же, по всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?