Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  У Новгород-Сіверській міській раді відбулось чергове засідання виконкому.

  Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбулось 24 жовтня в Новгород-Сіверській міській раді. До порядку денного було включено 16 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Так, на засіданні виконкому було вирішено встановити тариф на послуги лазні, що надаються комунальним підприємством «Добробут», в розмірі 40 гривень з однієї особи. Дане рішення набуде чинності з 01 листопада 2018 року.

  Також членами виконкому було затверджено рішення про встановлення з 01 листопада 2018 року режиму роботи груп подовженого дня в закладах загальної середньої освіти м. Новгорода-Сіверського на 2018-2019 навчальний рік.

  У ході засідання члени виконкому розглянули та схвалили звіт начальника фінансового управління міської ради В. Печко про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року та Програму економічного, соціального і культурного розвитку міста за І півріччя 2018 року, про яку доповіла І. Пузирей, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та комунального майна міської ради. У ході засідання членами виконкому було погоджено надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста.

  По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення. Головував на засіданні виконавчого комітету міський голова Олег Бондаренко.

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?