Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Обережна експлуатація газових приладів - то безпека вашго життя.

  Державна служба з надзвичайних ситуацій м. Новгород-Сіверський нагадує всім мешканцям приватних житлових будинків, що газ, яким користуються у побуті, є горючою речовиною і порушення правил користування ним може призвести до виникнення пожежі. Щоб уникнути нещасних випадків, споживачам скрапленого газу необхідно дотримуватись правил користування балонами та газовими приладами:

  не користуйтесь балонами в приміщеннях багатоповерхових будинків, а також у підвальних та цокольних приміщеннях;

  не зберігайте наповнені газом балони у житлових приміщеннях, санвузлах, коридорах, на балконах, у гаражах, а також поблизу опалювальних приладів;

  не користуйтесь несправною газобалоною установкою. Не ремонтуйте їх самовільно;

  не підігрівайте балон будь-якими засобами;

  обмінюйте балони тільки в спеціальних пунктах газового господарства;

  вимагайте на пункті обміну перевірки вентиля на герметичність і маси газу в балоні. Не ремонтуйте вентиль балона самі! При витоку газу перекрийте вентиль балона і винесіть його на вулицю.

  Якщо ви почули запах газу не використовуйте сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню, не вмикайте світло та будь-які електроприлади. Негайно перекрийте вентилі на газовому приладді і крани подачі газу та забезпечте провітрювання приміщень, відкрийте вікна та двері. Викличте аварійну службу газу за телефоном «104», організовано і без паніки залиште приміщення.

  Щиро запрошуємо до співпраці, яка є необхідною для підвищення рівня обізнаності людей щодо правил пожежної безпеки. Лише разом ми зробимо життя безпечним!

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?