Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  "Залізні коні" учасників моторалі "Князі в грязі" промчали Новгород-Сіверщиною 29 вересня.

  Вже втретє наша Сіверська земля зустрічає любителів цього виду спорту зі всієї України. Екстремальні гонщики на своїх мотоциклах величезною колоною проїхали центральною вулицею міста до площі Князя Ігоря, де й відбулось урочисте відкриття моторалі "Князі в грязі". Організаторами цього заходу виступили міська рада і ГО "Княжий град". Міський голова Олег Бондаренко, депутат обласної ради Сергій Сергієнко та організатор моторалі Євген Бурико привітали учасників та побажали їм успіхів у змаганнях.

  О 12.00 год. біля гармати у биринському лісі стартувало 46 учасників, серед яких і троє дівчат. Цьогоріч змагання проходили у 4 класах: "Профі" , "Аматор хард", "Аматор софт" та "Мікс". Мотогонщикам потрібно було здолати 7, 6, 5 та 4 кіл 30 кілометрового бездоріжжя у биринському лісі. Тож, бажаючих подивитися на екстремальну гонку виявилось чимало. Успішно долаючи шлях у не одну сотню кілометрів, намагаючись тримати рівновагу під час перешкод, учасники вперто йшли до фінішу.

  І хоча мототехніка у деяких не витримувала, більшість взяли участь у змаганні "Володар гори" . Декому з гонщиків таки вдалося підкорити та виїхати на вершину піщаного насипу. На завершення ралі відбулось нагородження переможців. Генеральним спонсором свята мотоспорту виступив вітчизняний сільгоспвиробник ТОВ "Агрікор холдинг".

  Міський голова та представник ТОВ "Агрікор холдинга " виконали почесну місію, вручивши переможцям подарунки. Завдячуючи вітчизняному сільгоспвиробнику ТОВ "Агрікор холдингу", переможці змагань отримали грошові винагороди у всіх чотирьох класах: за 1 місце - 3 тис.грн, за 2 місце - 2 тис.грн, за 3 місце - 1 тис. грн. Перше місце у класі "Мікс" здобула Наталія Зайченко, у класі "Аматор хард " перемогу виборов Сергій Горовенко, у класі "Аматор софт" - Олександр Максименко, а найшвидшим у класі "Профі" став Володимир Стельмащук.

  Назад  25 Квітня 2019 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?