Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  26 вересня відбулась 35 позачергова сесія міської ради.

  26 вересня в Новгород-Сіверській міській раді під головуванням міського голови Олега Бондаренка відбулась 35 позачергова сесія міської ради VII скликання. У її роботі взяли участь 17 депутатів із 26 обраних. На порядок денний було винесено 9 проектів рішень. Одним із перших було прийнято рішення ˮПро внесення змін до Програми надання пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в обласній лікарні та проживають у місті Новгороді-Сіверському, на 2018-2019 рокиˮ. З метою належного виконання цієї Програми та у зв’язку зі збільшенням вартості проїзду, були внесені відповідні зміни щодо збільшення фінансування Програми.

  І як завжди, не залишились поза увагою депутатів і земельні питання: ˮПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі та передачу їх у власністьˮ та ˮПро надання згоди на передачу земельної ділянки в суборендуˮ. Загалом же, по всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.

  На завершення пленарного засідання у ˮРізномуˮ було обговорено ряд проблемних питань, які стосуються життєдіяльності громади міста. Депутати звернулись до міського голови з проханням проведення роботи з перевізниками міжміських маршрутів щодо довезеннями пасажирів до центру міста. У зв’язку з цим перевізникам будуть направлені відповідні листи.

  Назад  25 Квітня 2019 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?