Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  16 вересня 2018 року Новгород-Сіверський відсвяткував День міста.

  16 вересня 2018 року Новгород-Сіверський відсвяткував День міста та 75-ю річницю визволення від нацистських загарбників. Ще з самого ранку в міському парку ім. Т.Шевченка розгорнули свою роботу виставки декоративно-прикладного, образотворчого та вжиткового мистецтва, підприємств та установ міста. Були представлені і яскраві та неповторні роботи, які намалювали напередодні юні новгород-сіверці ˮНовгород-Сіверський очима дітейˮ. Традиційно в цей день на ˮГостинному дворіˮ було презентовано найбільший бутерброд із салом, яким із задоволенням смакували охочі.

  На початку офіційної частини святкувань міський голова Олег Бондаренко привітав всіх зі святом, вручив відзнаки ˮПочесний громадянин міста Новгорода-Сіверськогоˮ тим громадянам, які зробили особливий внесок у розвиток нашого міста. І на додачу міський голова зробив ще один приємний подарунок - вручив ордер на житло молодому лікарю.

  На святкування Дня міста завітало багато поважних гостей, які зі сцени привітали новгород-сіверців та гостей міста, побажали їм процвітання, миру та добробуту. Від заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Сергієнка закладам міста та району було вручено подарункові сертифікати. На учасників свята в цей день чекали й показові виступи юних гімнасток (тренер Алла Гаврилович), хортингістів (тренер Євген Сокол) та вихованців спортивно-патріотичного об’єднання ˮГориславˮ (тренер Ігор Подоляко).

  Справжньою родзинкою святкової програми став приїзд нашого земляка, футболіста, Віктора Хлуса, олімпійської чемпіонки зі спортивної гімнастики Стелли Захарової та ветеранів футбольної команди клубу ˮДинамоˮ Київ. На міському стадіоні відбувся матч між ветеранами Київського ˮДинамоˮ та футбольними командами міста. Всі охочі мали змогу сфотографуватись із легендарними зірками.

  У цей день для дітей працювали безкоштовні батути, а на дитячому майданчику у парку відбулось справжнє дитяче свято з веселими аніматорами, конкурсами, розвагами та солодкими призами.

  Чудову музичну програму підготували дитячі колективи міста, місцеві аматори сцени та ансамбль ˮКриниченькаˮ с.Миронівка. Ввечері колектив гурту "Рейтон" з Чернігова подарували новгород-сіверцям та гостям міста яскраве та надзвичайне вогняне шоу. Програма заходів до Дня міста завершилась святковою дискотекою.

  Назад  25 Квітня 2019 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?