Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Рятувальники провели для школярів громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

  З метою навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності та правильним діям в умовах небезпеки, 12 вересня 2018 року в Новгород-Сіверській гімназії №1 імені Б.Майстренка рятувальники сумісно з працівниками Новгород-Сіверської дільниці служби експлуатації систем газопостачання провели для школярів громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.».

  Уже традиційний подив та захоплення викликав огляд основної і спеціальної техніки, яка є сьогодні на озброєнні у рятувальників. Присутні дізналися принцип дії пожежно-рятувальної техніки, способи застосування, ознайомилися зі спеціальним обладнанням, яке використовують вогнеборці під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 

  Рятувальники розповіли про те, як недбалість дорослих і пустощі дітей призводять до пожеж, навчали правил безпечного поводження у побуті та на вулиці. Особливо цікавим виявився конкурс «Знай! Не допускай! Допомагай!» – глядачі відповідали на запитання щодо правил відпочинку на природі, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та у разі виявлення пожеж у побуті. В ході акції школярі із задоволенням приміряли на себе бойовий одяг вогнеборців та ознайомлювались з пожежно-рятувальною технікою і наявним оснащенням рятувальників. Така зустріч із пожежниками надовго запам’ятається дітям. Проведення подібних заходів безумовно залишає свій слід у свідомості кожної дитини.

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?