Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  На Новгород-Сіверщині створена перша ОТГ.

  31 серпня 2018 р. відбулось чергове засідання 33-ї сесії міської ради VII скликання. На порядок денний було винесено 33 питання. Одним із перших депутатами було прийнято рішення про добровільне приєднання Горбівської сільської ради до територіальної громади міста обласного значення. Відтак, на Новгород-Сіверщині успішно створена перша ОТГ з адміністративним центром у місті Новгороді-Сіверському. Під час прийняття цього долесного для міста та району рішення на засіданні були присутні директор Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Ірина Кудрик та радник з питань місцевих фінансів центру Олександр Мельник. Незважаючи на цілу низку процедур, що їх пройшли Горбівська сільська та Новгород-Сіверська міська ради – це спільна велика перемога. Далі – плідна робота на теренах новоствореної Новгород-Сіверської ОТГ.

  Серед розглянутих на засіданні питань, депутати підтримали клопотання до Чернігівської обласної ради та надання згоди на прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади міста Новгорода-Сіверського об’єкта нерухомого майна, а саме Новгород-Сіверського історико культурного музею-заповіднику “Слово о полку Ігоревімˮ.

  Підтримавши таке рішення, депутати перейшли до розгляду інших питань. Досить жваво пройшло обговорення кандидатів на присвоєння звання ˮПочесний громадянин Новгород-Сіверськогоˮ. Слід зазначити, що почесну відзнаку буде вручено затвердженим кандидатам на День міста 16 вересня 2018 року. Як зазвичай, депутатами було розглянуто і ряд земельних питань: надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність/оренду, надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, поновлення/внесення змін до договору оренди. З усіх розглянутих питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?