Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Рятувальники в черговий раз застерігають!

  06 серпня 2018 року інспекторським складом Новгород-Сіверського районного відділу У ДСНС України у Чернігівській області проведено профілактичний рейд серед жителів міста. Метою заходу було навчання громадян правилам поведінки при виявленні підозрілих, вибухонебезпечних предметів та правильність дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

  Необхідність рейду з відповідною тематикою виникає у зв’язку з непоодинокими випадками знаходження громадянами таких предметів, як під час польових робіт, так і на власних земельних ділянках, під час походу до лісу, у побуті а також в повсякденній діяльності, які можуть становити загрозу здоров’ю та життю громадян. Оскільки безпека людини – це першочергове завдання рятувальників, нашою метою є обізнаність всіх верств населення при виявленні вибухонебезпечних предметів. Під час спілкування з жителями краю рятувальники пояснили основні правила поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів, при виявленні підозрілих предметів у громадських місцях, автомобільному транспорті загального користування та наголосили на їх дотримані. Роз'яснили послідовність дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

  У ході відпрацювання житлового сектору працівники служби цивільного захисту вручили кожному з ким вдалося поспілкуватися тематичні пам'ятки та листівки на тему: «Дивись під ноги», «Дії у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв», «Увага! Вибухонебезпечні предмети». Сподіваємося, що дані заходи допоможуть вберегти життя та здоров’я громадян району. Пам’ятайте найголовніше, не чіпайте і не наближайтеся до підозрілих предметів, краще негайно сповістіть екстрені служби району за телефоном «101» або «102».   

  Начальник Новгород-Сіверського районного відділу УДСНС у Чернігівській області Андрій Анікієнко

  Назад  25 Квітня 2019 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?