Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  У Новгороді-Сіверському для дітей організували профілактичний рейд "Корисне дозвілля".

  З метою організації змістовного дозвілля, проведення роз’яснювальної роботи щодо правил безпечної поведінки, безпеки дорожнього руху, правил поведінки під час перебування на водних об’єктах, поводження з вибухонебезпечними предметами серед дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, під час літніх канікул службою у справах дітей міської ради спільно з Новгород-Сіверським районним відділом УДСНС у Чернігівській області, Новгород-Сіверським відділом поліції в Чернігівській області був організований профілактичний рейд «Корисне дозвілля».

  Під час рейду до пожежної частини та відділу поліції хлопчики та дівчатка мали змогу відчути себе у ролі справжніх рятувальників та поліцейських примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних та поліцейських. Працівником ювенальної превенції під час проходження вулицями міста була донесена інформація дітям щодо правил дорожнього руху звертаючи увагу на дорожні знаки.

  По завершенню екскурсії діти мали змогу насолодитись смачним морозивом, яке люб′язно надав приватний підприємець Сисоєв Володимир Володимирович.

  Назад  25 Квітня 2019 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?