Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Рятувальники вкотре закликають бути обережними на воді.

  01.06.2018 року о 19 год. 25 хв. в р. Десна, біля с. Соколівка, Козелецького району, працівниками Остерського рятувального посту виявлено та піднято на поверхню тіло жіночої статі. Особа, обставини та причина смерті встановлюються.

  02.06.2018 року о 18 год. 30 хв. з р. Десна, біля с. Оболоння, Коропського району, відділенням 9 ДПРП смт Короп (1 одиниця техніки, 2 чоловіки особового складу) піднято на поверхню тіло жіночої статі. Особа, обставини та причина смерті встановлюються.

  Беручи до уваги вище вказані події 04 червня співробітники Новгород-Сіверського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області здійснили профілактичний рейд уздовж берега річки Десна. Основну увагу під час проведення рейду надзвичайники приділили дитячій безпеці, адже саме ця категорія на сьогоднішній день залишається найбільш беззахисною перед водною стихією. Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій розповіли про основні правила відпочинку на водоймах та нагадали, як діяти в разі виникнення екстремальних ситуацій. Фахівці Служби порятунку звернулися до громадян з проханням купатися лише у відведених для цього місцях, не запливати далеко, особливо, якщо не впевнені у своїх силах, та утриматися від тривалого перебування на сонці. Під час профілактичних бесід співробітники ДСНС вручали відпочиваючим пам’ятки та листівки із попереджувальним змістом. Аналогічні рейди наразі проходять в усіх районах  Чернігівської області та триватимуть впродовж всього купального сезона.

  Новгород-Сіверський районний відділ УДСНС у Чернігівській області

  Назад  26 Червня 2019 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?