Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Атестація робочих місць.

  Укладаючи трудовий договір із працівником, роботодавець зобов’язаний проінформувати його під підпис про умови праці, наявність на робочому місці, де він працюватиме, небезпечних і шкідливих виробничих факторів, про можливі наслідки їв впливу на здоров’я, а також про його права на пільги та компенсації за роботу в таких умовах.

  Для того, щоб виконати цю вимогу, необхідно провести цілий комплекс досліджень, що дозволяють установити наявність або відсутність таких факторів на кожному конкретному робочому місці. Такі дослідження проводять у межах атестації робочих місць за умови праці.

  Навіщо проводити атестацію

  Згідно Порядку № 442 і Методрекомендацій № 41, атестацію проводять на підприємствах і в організаціях, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працівників.

  Докладніше в статті:Атестація.docx

  Новгород-Сіверське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?