Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  Вогнеборці 7 ДПРЧ м.Новгород-Сіверський провели практичні навчання з ліквідації пожежі у гуртожитку Новгород-Сіверського медичного училища.

  12 квітня вогнеборці 7 ДПРЧ (м.Новгород-Сіверський) 2 ДПРЗ разом з начальником Новгород-Сіверського районного відділу У ДСНС України у Чернігівській області провели практичні відпрацювання з ліквідації умовної пожежі в гуртожитку Новгород-Сіверського медичного училища.

  За тактичним задумом, під час перебування студентів на відпочинку у своїх кімнатах після занятть в приміщенні кухні, на другому поверсі будівлі виникла пожежа. Завданням обслуговуючого персоналу гуртожитку було максимально швидко організувати евакуацію студентів з будівлі гуртожитку, а завдання рятувальників - оперативно прибути на місце події та усунути наслідки можливої надзвичайної ситуації.

  В ході навчань працівники та обслуговуючий персонал спрацювали добре. Студенти були вчасно виведені згідно плану евакуації, після чого рятувальники провели бойове розгортання та приборкали умовну пожежу. Після тренувань з персоналом гуртожитку та директором навчального закладу була проведена роз'яснювальна бесіда і обговорені недоліки, які були виявлені під час проведення заходу та шляхи їх усунення.

  Новгород-Сіверський районний відділ УДСНС у Чернігівській області

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?