Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  У Новгороді-Сіверському розпочався фестиваль національних фільмів "Дивись українське".

  12 квітня у Новгороді-Сіверському в районному будинку культури відбулось відкриття фестивалю національних фільмів "Дивись українське". Розпочався він з Державного Гімну України. В офіційному відкритті взяли участь міський голова Олег Бондаренко, заступник голови РДА Неля Чугаєва, голова ГО "Учасники АТО Новгород-Сіверщини" Іван Мельник, голова Чернігівської регіональної творчої спілки кінематографістів та пов’язаних з кіномистецтвом митців "Чернігівська творча майстерня" Вадим Антошин.

  Під час урочистостей міський голова та заступник голови РДА вручили квіти матерям, сини яких загинули в АТО. Віра Бондаренко, яка втратила свого сина Валерія Бондаренка на початку антитерористичної операції на Сході країни у 2014 році, подякувала організаторам даного фестивалю та представникам влади за те, що родини загиблих не забувають, запрошують на патріотичні заходи. Хвилиною мовчання згадали сьогодні і тих захисників, хто поклав своє життя, борючись за незалежність України.

  Показ фільмів триватиме два дні – 12, 13 квітня. За цей час глядачі мають можливість переглянути 4 фільми – "Кіборги", "Червоний", "Іван Сила" та "Нескорені духом".

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?