Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Назад

  13 лютого у міській бібліотеці відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

  13 лютого в міській бібліотеці відбувся урок мужності «Афганістан болить в моїй душі». У заході, проведеному напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, взяли участь заступник міського голови Олександр Могильний, голова районного осередку Української спілки ветеранів Афганістану Іван Шульга, голова ГО «Учасники АТО Новгород-Сіверщини» Іван Мельник, учасники бойових дій в Афганістані, студенти медичного училища. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих земляків, яким, на жаль, не судилося повернутися живими з війни. Незабутнє враження залишив після себе перегляд відео-хроніки про Афганську війну. Проте лунали для ветеранів і музичні композиції, які підготували працівники бібліотеки та дитячої музичної школи.

  Під час заходу виступив заступник міського голови Олександр Могильний, побажав кожному з воїнів-інтернаціоналістів міцного здоров’я, родинного затишку, миру і злагоди на рідній землі.

  Своїми спогадами про війну в Афганістані поділились і ветерани-афганці. Слухаючи їхні розповіді про ті часи, неважко було зрозуміти, що події Афганської війни ще довго будуть нагадувати про себе. «Війна – це насилля, це жертви» – на цьому наголосив під час свого виступу Іван Шульга. Він висловив надію аби вона швидше закінчилась і в Україні нарешті настав мир.

  Володимир Маренець зазначив, що людина звикає до всього і до війни теж. Проте краще не мати такої звички. Хай в Україні панує лише мир та добро.

  Не змогли не згадати сьогодні й те, що на українські землі прийшло нове лихо - війна. І знову біль утрат в зоні АТО. Гинуть найкращі українці, цвіт нації. Багато наших земляків не задумуючись пішли боронити кордони держави. Іван Мельник, який пройшов пекло АТО і який також був присутній на заході, побажав всім українцям мирного неба.

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?