Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

ГРАНТОВІ ПРОГРАМИ

Назад

* * *

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про початок річної програми надання грантів Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк» у межах свого Фонду стратегічних інвестицій (APS) №01.

Гранти за цією програмою надаватимуться:

• малим і середнім підприємствам і підприємцям – виробникам сільськогосподарської продукції (МСП);

• сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) та їх об’єднанням;

• малим і середнім підприємствам (МСП) в сфері агропромислового сектору (переробка, логістика, збут, тощо);

• галузевим сільськогосподарським асоціаціям.

Докладніше про мету, умови участі, учасників у документі: Проект USAID_Підтримка Аграрного і Сільського Розвитку.doc

* * *

Міні-гранти програми «Старший брат» благодійної організації “Львівська освітня фундація” для роботи наставника з дітьми, які втратили батька в АТО.

Дедлайн - 20 березня 2017 р.

Програма триває з 2014 року і до сьогодні охопила більше 60-ти наставників та діток героїв по всій Україні.

Основна мета програми - підтримати дитину героя АТО через регулярні цікаві освітні заходи, корисне дозвілля та спілкування з наставником.

Програма є міні-ґрантовою: наставнику покриваються витрати на закупівлю канцтоварів, спорттоварів та інших необхідних матеріалів.

Більше інформації про проект можна знайти на сторінці “Львівської освітньої фундації“, а також у групі Facebook - “Старший брат” - наставництво для дітей героїв АТО”.

Міні Грант для НАСТАВНИКА програми СТАРШИЙ БРАТ.DOC

* * *

Грантова програма "Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні" Асоціації індустрії гостинності України для сприяння розвитку внутрішнього та в'їзного туризму як генератора економічного зростання, інструменту об’єднання нації та підвищення його ефективності в економіці дестинацій.

Мета конкурсу – розробка якісних програм розвитку туризму в містах, районах та областях України. 10 громад отримають фінансування для розробки програми розвитку туризму в місті, районі або області України та експертну підтримку, яку гарантує Асоціація індустрії гостинності України. Розмір одного гранту може становити до 30 000 грн.

Про умови участі детальніше у документі: Грант_Підтримка Розвитку Внутрішнього ТУРИЗМУ в Україні.doc

* * *

Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017».

Мета проекту: сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, сільських територій і громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

Період проведення: квітень-вересень 2017 року. Етапи проведення :

З 3 квітня по 15 травня – прийом заявок (заявку може відправити кожен бажаючий, див. «Вимоги до села-претендента на конкурс»).

Про умови конкурсу детально у документі:Конкурс_Неймовірні СЕЛА України 2017.doc

* * *

Гранти у рамках програми ЄС «Молодіжне вікно Східного партнерства». Українська молодь, молодіжні організації та працівники, які опікуються питаннями молоді, мають змогу отримати фінансування на реалізацію своїх проектів у рамках програми ЄС «Молодіжне вікно Східного партнерства» (Eastern Partnership Youth Window). Дедлайн - 8 березня 2017 р. «Молодіжне вікно Східного партнерства» пропонує можливості для фінансування проектів у рамках програми «Erasmus+», передбачаючи участь організацій та учасників з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. У рамках програми можна отримати фінансування на проекти, що стосуються, зокрема, таких заходів: співпраці та створення мережі корисних зв’язків і контактів; проведення конференцій, семінарів, зустрічей, великих молодіжних заходів, інформаційно-розважальних кампаній; розвитку методів, інструментів і матеріалів роботи з молоддю, а також програм роботи з молодими людьми, навчальних програм та інструментів ведення документації; створення нових форм роботи з молоддю; проведення підготовки і надання підтримки; заходів з мобільності тощо.

Докладніше про умови участі у документі:Гранти Програми ЄС_Молодіжне вікно Східного Партнерства.doc

* * *

Конкурс на отримання грантів “Підтримка ініціатив громадянської освіти”. Метою конкурсу є виявлення та підтримка ініціатив організацій громадянського суспільства (ОГС), що спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо їх основних ролей, прав та обов’язків у демократичному суспільстві та пропагування мотивованої прихильності його цілям і принципам. Такі ініціативи повинні бути спрямовані на зміцнення механізмів громадського залучення, посилення антикорупційного громадського моніторингу та нагляду і покращення рівня громадської участі. Завданням цього конкурсу є підтримка ініціатив, які:

• стимулюють громадянську сміливість, знання і навички серед громадськості;

• зміцнюють потенціал та участь громадян у діалозі з питань розробки нормативно-правових актів, громадського моніторингу і нагляду в цілях сприяння реалізації національної програми реформ;

• заохочують залучення громадян до ефективних національних, регіональних і місцевих громадянських коаліцій та ініціатив;

• підтримують організації, мережі та коаліції у плануванні програм з урахуванням гендерних питань та інклюзивності.

Докладніше про умови участі у документі:Конкурс Підтримка ініціатив громадянської освіти.doc

* * *

Інститут міжнародних відносин – IFA, за сприяння німецьких дипломатичних місій – пропонує громадянам України віком від 23 до 45 років пройти стажування у Німеччині за програмою CrossCulture обміну. Дедлайн – 10 березня 2017 р. Програма пропонує молодим фахівцям і волонтерам з Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Республіки Молдова, України, Росії та Німеччини отримати професійний досвід за кордоном. До подальшого професійного розвитку та підготовки фахівців, учасники програми також отримають уявлення про соціальну та політичну структуру приймаючої країни. Ви зможете напрацювати важливі контакти, які можна використовувати при поверненні на батьківщину для подальшої співпраці. Цей обмін, таким чином, стійко зміцнює формування мереж між Німеччиною і країнами-партнерами та заохочує транскордонний діалог і співпрацю.

Докладніше про умови участі у документі:Проекти у сфері Культури стажування у Німеччині.doc

* * *

Конкурс талантів видавництва «ОВК».

На літературний конкурс приймаються рукописи творів у наступних номінаціях:

1) Літературно-художні твори:

- роман (детективний, фантастичний, філософський, пригодницький, історичний тощо);

- повість (історична, соціально-побутова тощо).

2) Наукові твори (юриспруденція, філософія, економіка тощо).

Участь у конкурсі безкоштовна.

Вік учасників: не обмежений.

Мова конкурсу: українська. Строк прийому творів: з 01.12.2016 року по 31.03.2017 року. Підведення підсумків: до 15.05.2017 року.

Додатково про умови участі у конкурсі у документі: Конкурс ТАЛАНТІВ видавництво ОВК.doc

* * *

Конкурс Посольства Великобританії для підтримки демократичного розвитку, економічного розвитку і реформування енергетики в Україні. Успішні проекти фінансуватимуться за рахунок фонду «Глобальна Британія».

Останній термін подачі заявок: 6 березня 2017 року, 18.00 год. (за київським часом)

Програма підтримає проекти з бюджетом до 20 000 фунтів стерлінгів в наступних сферах:(Докладніше у документі:Конкурс Посольства Великобританіїі.doc

* * *

Конкурс студентських есе "Багато мов - один світ" 2017, організаторами якого є мережа Центрів вивчення англійської мови ELS (ELS Educational Services, Inc.) спільно з Організацією Об'єднаних Націй.

Для участі в конкурсі есе "Багато мов - один світ" 2017 запрошуються студенти вищих навчальних закладів очної форми навчання старше 18 років.

Для участі в конкурсі необхідно написати і презентувати есе обсягом до 2 тисяч слів однією з офіційних мов ООН (англійською, французькою, китайською, арабською, іспанською або російською), але яка не є основною мовою студента і не була мовою його навчання в початковому або середньому навчанні. За результатами конкурсу будуть відібрані кращі студенти, які відвідають Всесвітній молодіжний форум у Нью-Йорку, що відбудеться в рамках ініціативи Організації Об'єднаних Націй "Взаємодія з академічними колами".

Есе прийматимуться до 16 березня 2017 року, 23ч. 59хв. за північноамериканським східним часом. Авіаквитки, проживання та харчування будуть оплачені мережею Центрів вивчення англійської мови ELS (ELS Educational Services, Inc.).

Більш детально за посиланням: https://www.manylanguagesoneworld.org/ .

Додаткова інформація https://biggggidea.com/opportunities/konkurs-ese-bagato-mov-odin-svit-2017/

E-mail: info@els.edu.

* * *

Конкурс мікропроектів від Посольства Німеччини в Україні. Посольство підтримує організації/установи (не підприємства), у здійсненні їхніх проектів шляхом надання часткового фінансування, за умови, що заявник не може сам реалізувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт або надання робочої сили чи приміщень). Можливе часткове фінансування третіми сторонами. Мікропроекти – це проекти з коротким терміном реалізації (макс. 6 місяців, завершення щонайпізніше 15.10.2017), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і найбідніших верств населення та на забезпечення довгострокової дієвості проекту. Максимальна сума грантового сприяння становить, як правило, 8 000 євро.

• Закупівлі, які мають бути здійснені у рамках проекту, відбуваються винятково в Україні.

• Проект не повинен призводити до повторних зобов’язань Посольства.

• На одну організацію/об’єднання/установу може бути подана лише одна заявка.

• Ініціатор/виконавець проекту повинен бути в змозі самостійно нести поточні витрати або заробляти кошти на їхнє покриття за рахунок проекту.

Заходи з надання підтримки приватним особам, підприємствам чи органам влади, а також субсидіювання поточних витрат (зарплати, витратні матеріали, електроенергія, газ, транспортні витрати, телефонні рахунки тощо) організацій-заявників не можливі. Термін подання заявок: до 24.02.2017 (заявки з датою відправки на поштовому штампі пізніше 24.02.2017 розглядатися не будуть).

Більше інформації у документі: Конкурс Мікропроектів_Посольство Німеччини в Україні.doc

* * *

Грант на реалізацію своєї бізнес-ідеї від Платформи розвитку агробізнесу AgroTalks. Дедлайн: 28. 02. 2017. Платформа розвитку агробізнесу AgroTalks - громадська організація, діяльність якої спрямована на розвиток сучасного і відповідального сільськогосподарського виробництва. AgroTalks – це платформа, яка об’єднує в собі школу бізнесу, нетворкінг-конференцію AgroTalks Day і краудфандингову платформу Donate Agro, як майданчик для розвитку актуальних ідей і пошуку інвестицій в уже готові комерційні та соціальні проекти. Місія громадської організації – допомогти нашим талановитим співвітчизникам реалізовувати свої інноваційні та технологічні ідеї, які спрямовані на зростання і поліпшення аграрного сектору України та світу, а також подбати про те, щоб інвестувати в агросектор стало вигідно.

Докладніше про конкурс у документі:Грант_Розвиток Агробізнесу_Agro_Talks.doc

* * *

Всеукраїнський конкурс інноваційних агро-проектів фундацї AgroChallenge. Дедлайн - 15 лютого 2017 р. AgroChallenge Foundation - грантовий фонд інноваційного розвитку аграрного сектору України створено з метою підтримки перспективних та інноваційних проектів за такими напрямками: технологічні розробки та ІТ-рішення для АПК, енергозберігаючі технології, тваринництво, рослинництво, переробка с/г продукції, меліорація, садівництво, с/г машинобудування, моделі сучасного села, виробництво комбікормів, добрив, тощо Всі бажаючі без вікових або інших обмежень можуть подати заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі проектів http://fond.agrochallenge.com.ua/ .

* * *

Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» Міжнародного фонду “Відродження”. Мета конкурсу – посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ. Учасники конкурсу – громадські об’єднання, бізнес-асоціації, організації роботодавців та профспілки, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації, які є членами (учасниками) Платформ та/або їхніх робочих груп. Також допускається участь організацій-кандидатів на приєднання до Платформ та/або їхніх робочих груп. Останній термін подання проектних пропозицій – 6 лютого 2017 року, 12:00 (за київський часом). Оголошення результатів конкурсу – 17 березня 2017 року Мінімальний розмір гранту – 100 000 грн. Максимальний розмір гранту – 750 000 грн. Оптимальний розмір гранту – 300 000 - 500 000 грн. Детально про умови: http://www.irf.ua/allevents/news/konkurs_grom_syng/

* * *

З 23 січня по 24 квітня 2017 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголосили конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2017 2018 рр. Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн. Фінансування Українська сторона бере на себе витрати, пов’язані з перебуванням у Республіці Польща українських вчених, які беруть участь в спільних проектах: дорожні, добові, включаючи витрати на проживання. Польська сторона, для перебування в Україні в рамках затверджених проектів, сплачує польським дослідникам витрати, пов’язані з перебуванням в Україні. Дослідники з обох країн несуть візові витрати, мають організувати належне страхування на випадок надзвичайних ситуацій, хвороб або нещасних випадків на час їхнього перебування в приймаючій країні. До участі у конкурсі приймаються проекти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки:

1) Комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовані, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);

2) Енергетичний менеджмент та енергоефективність;

3) Екологія та управління навколишнім середовищем;

4) Науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найрозповсюдженішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;

5) Нові речовини та матеріали;

6) Соціальні та гуманітарні науки;

7) Оборонні технології. Основними критеріями оцінки проектних пропозицій є наукова відповідність, цінність проекту, взаємодоповнюваність дослідницьких груп, перспективність співпраці. Участь у проектах молодих вчених і викладачів вітатиметься.

Детально: http://www.prostir.ua/?grants=konkurs-spilnyh-ukrajinsko-polskyh-naukovo-doslidnyh-proektiv-2017-2018

* * *

Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» при підтримці Європейського Союзу оголошують Конкурс малих грантів в межах проекту «Забезпечення захисту прав осіб, що потребують паліативної допомоги, силами ОГС». Дедлайн - 17 лютого 2017 р. Мета конкурсу – підтримати громадські ініціативи громадських об’єднань та благодійних організацій, спрямовані на вирішення проблем організації паліативної та хоспісної допомоги та відстоювання прав, індивідуальних та групових інтересів паліативних хворих перед державними органами у взаєминах з установами соціального захисту та медичними закладами. Організаціями, що подають проектні пропозиції на конкурс, можуть бути: Офіційно зареєстровані громадські об’єднання та благодійні організації з кодом неприбутковості 005 та 006, які мають:

- досвід роботи в сфері паліативної допомоги;

- пройшли навчання на тренінгах в рамках проекту, або подають заявку у партнерстві з організацією, яка пройшла відповідне навчання (електронний додаток 1).

Детально про умови участі у документі: Малі Гранти для осіб_Паліативна допомога.doc

* * *

конкурс «Видатні українці Канади». Канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує про початок конкурсу для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України. З нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Незалежності Канади, канадська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує конкурс та запрошує усіх охочих долучитися. Фіналісти з України отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді. Фіналісти з Канади отримають можливість взяти участь у літній програмі в Торонто чи Ванкувері з метою ознайомлення українських учасників з діяльністю українських організацій та проведення тренінгів з лідерства. І. Задля участі у конкурсі конкурсанту потрібно:(детальніше про умови участі у конкурсі у документі: Конкурс Видатні Українці КАНАДИ.doc)

* * *

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Міжнародну Організацію з Міграції (МОМ), яка є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції та тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. Представництво МОМ з січня 2017 до липня 2018 буде реалізовувати проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом. Основна мета проекту полягає у задоволенні потреб ВПО у відновленні та інтеграції та сприянні соціальній стабілізації та зміцненню довіри. Основними завданнями проекту є: підтримка громад, що приймають ВПО та зменшення напруги у громадах; сприяння примиренню, зміцненню довіри та соціальної згуртованості в гро¬мадах в постконфліктних територіях; розширення засобів існування для ВПО; зміцнення потенціалу українських урядових установ для розвитку системи реєстрації ВПО. Докладніше про умови участі у документі: Міжнарод Організ з Міграції.doc

* * *

Програма ЄС «Creative Europe» з бюджетом більше ніж 1,4 більйон євро. Це рамкова програма для підтримки культурних і творчих секторів Європи, відкрита для творчих та культурних організацій з держав членів ЄС, а також держав, які не є членами ЄС, але мають угоду з Європейською Комісією. Основні цілі CREATIVE Europe є:

• Допомога культурним і творчим секторам скористатися можливостями цифрового століття і глобалізації;

• Допомога секторам у досягненні свого економічного потенціалу, сприяючи стійкому зростанню, зайнятості та соціальній згуртованості;

• Надати Європейській культурі і медіа-сектору доступ до нових міжнародних можливостей, ринків і аудиторій. В культурному компоненті програми виділяється чотири основні пріоритети, на які можна подавати грантові заявки та в рамках яких оголошуються та будуть оголошуватися конкурси:

Докладніше про умови участі у Програмі у документі:Програма ЄС_Creative Europe.doc

* * *

* * *

Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge 2017.

Дедлайн - 1 березня 2017 р. Місія Vernadsky Challenge – стати унікальною платформою, яка допоможе талановитим фахівцям розвивати і втілювати в життя свої ідеї у сфері проектування та інженерії. Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант, професійну експертизу і доступ до науково-технічної бази Noosphere Ventures в еквіваленті 2 мільйони гривень. Напрямки конкурсу:

• космічні технології;

• медичне устаткування;

• геологорозвідка, проекти у сфері ефективного природокористування;

• комплекси та системи військового призначення;

• альтернативна енергетика;

• робототехніка;

• ігрові платформи, програмне забезпечення для фінансових та інженерних комунікацій;

• системи управління транспортом;

• агропромислова техніка;

• нові матеріали металургії, електроніки та інші;

• системи обробки, зберігання і передачі великих масивів даних. Щоб узяти участь, завантажте форму заявки на сайті vernadskychallenge.com (http://vernadskychallenge.com/), заповніть та надішліть на talent@vernadskychallenge.com. Деталі >> vernadskychallenge.com Сторінка в facebook >>www.facebook.com/vernadsky.challenge

Контакти

• Vernadsky Challenge

• talent@vernadskychallenge.com Детально на сайті: http://www.gurt.org.ua/news/grants/36356/

* * *

Конкурс на Програму «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів» на 2016-2017 роки, ініційований Посольством США в Києві. Гранти надаватимуться українським та американським організаціям, що мають статус недержавних і неприбуткових, а також фізичним особам. Максимальна сума гранту - 8000 дол. США для приватних осіб та 25000 дол. США для організацій. Програма має на меті висвітлювати зв’язки між Сполученими Штатами та Україною, зміцнювати двосторонні відносини та взаєморозуміння між людьми двох країн за допомогою культурних, мистецьких та освітніх програм. Заявки прийматимуться до 1 вересня 2017 року та будуть розглядатися щоквартально Комісією грантів Посольства США.

Докладніше про умови участі у грантовій Програмі у документі:Малі Гранти_Підтримка культ та освітн проектів_Посольства США.doc

* * *

Конкурс на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва, яким управляє Посольство Фінляндії в Україні. Фонд Місцевого Співробітництва Посольства у 2017 році складає 100 000 євро, кошти будуть розподілені між обраними заявниками (як правило 3-5). Заявки на отримання фінансування потрібно надіслати до Посольства не пізніше 16.00, 15 лютого, 2017 року. Усім заявникам необхідно надіслати аплікаційну форму application form, заповнену англійською мовою. Необхідно дотримуватися обмежень кількості символів у полях аплікаційної форми. Лише кандидатам відібраним для участі у другому турі необхідно надіслати повну проектну пропозицію із супровідними документами. Фонд спрямований на підтримку місцевих (українських) неурядових організацій (НУО).

Докладніше про умови участі у грантовій Програмі у документі:Конкурс фінансування_Фінський Фонд.doc

* * *

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Програму Competitive College Club для школярів та студентів. Competitive College Club (ССС) є колективною платформою, яка консультує вступників до вищих навчальних закладів Сполучених Штатів протягом усього процесу подачі документів. Дедлайн - 16 січня 2017 р. ССС включає в себе різноманітні сесії з написання есе, семінари з підготовки до стандартизованих тестів, сесії-репетиції інтерв’ю, волонтерство та програми розвитку лідерських якостей. Мета програми – допомогти самоорганізованим і незалежним українським студентам мати більше шансів на вступ до американських коледжів та університетів. Для того, щоб стати членом ССС, необхідно заповнити заявку

Додаткова інформація у документі: Програма Competitive College Club для школярів і студентівl.doc

* * *

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Програму міні-грантів для підтримки проектів у сфері охорони психічного здоров'я від Британського благодійного фонду BEARR Trust. Дедлайн - 1 лютого 2017 р. Для участі у Програмі необхідно заповнити заявку англійською мовою та направити її на електронну адресу info@bearr.org.

Умови конкурсу можна знайти на сайті http://www.bearr.org/small-grants-scheme-2017/. Також на сайті знайдете корисні документи:

- рекомендовану структуру грантової заявки;

- поради до написання грантової заявки;

- список питань для самоперевірки. Із запитаннями звертайтесь за імейлом info@bearr.org. Писати можна англійською, російською чи українською мовами.

Докладніше про умови участі у гранті: Програма міні грантів BEARR TRUST.doc

* * *

Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) оголошено пошук потенційних партнерів для участі у проекті. МОМ запрошує профільні неурядові організації (НУО) до співпраці у якості партнерів-виконавців проекту, який спрямований на розвиток професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму. Дедлайн - 12 грудня 2016 р.

Докладніше про умови участі та інші особливості співробітництва у документі: Грант від Міжнародної організації з Міграції щодо допомоги з працевлаштування або відкриття бізнесу внутрішньо переміщеним особам.doc

* * *

Фонд «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» (Німеччина) у співпраці з Всеукраїнською благодійною організацією «Турбота про літніх в Україні» оголошують дев'ятий конкурс проектів у рамках гуманітарної програми підтримки для України «Місце зустрічі - діалог». Загальна мета програми підтримки полягає у покращенні якості життя колишніх жертв націонал-соціалізму. Некомерційні організації залучають активних членів громади до підтримки жертв націонал-соціалізму та забезпечують ефективність та регулярність підтримки, що надається.

Докладніше про умови участі у конкурсі читайте у документі: Грант Програма покращення життя жертв націонал-соціалізму.doc

* * *

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Конкурс грантів в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, який фінансується Європейським Союзом. Дедлайн - 12 грудня 2016 р.

Мета конкурсу

– покращення практики реалізації нормативно-правових актів, пов’язаних із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності, у т.ч. в контексті посилення транспарентності діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язаних із сприянням та спрощенням процедур торгівлі, їх спроможності відстежувати, оцінювати вплив, корегувати та підтримувати відповідні реформи зокрема на місцевому рівні.

Докладніше про умови участі та інші питання у документі: Конкурс Грантів_Діалог зі сприяння торгівлі.doc

* * *

Стипендія для навчання в Harvard Kennedy School.doc

* * *

Стипендія для навчання в Амстердамському університеті.doc

* * *

Конкурс від уряду Швейцарії на отримання грантів для проведення досліджень, написання PhD-дисертацій та проходження медичної спеціалізації у провідних університетах Швейцарії для іноземних громадян, у тому числі громадян України. Щороку Швейцарська Конфедерація надає дослідницькі стипендії з метою розвитку міжнародного обміну та науково-дослідної співпраці між Швейцарією та понад 180 країнами. Цільовою групою для надання цих грантів є молоді дослідники з інших країн, які здобули ступінь магістра чи PhD. Для українських громадян — випускників зі ступенем магістра або PhD за будь-якою спеціальністю — цьогоріч надаються три види грантів: 1) на проведення досліджень чи проходження медичної спеціалізації для магістрів або аспірантів; 2) на отримання PhD-ступеня в одному із 10 провідних вищих навчальних закладів Швейцарії; 3) на проведення досліджень на рівні постдок. Дедлайн подачі заявки — 5 грудня 2016 р. Результати успішності заявки будуть відомі у травні 2017 р., а стажування має розпочатися у вересні 2017 р.

Докладніше у документі: Гранти для Студентів_Уряд Швейцарії.doc

* * *

Програма обміну для студентів у США.

Уряд Сполучених Штатів Америки та організація World Learning оголосили про початок конкурсу на участь у Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD Exchange Program) у 2017-2018 навчальному році.

Програма Global UGRAD передбачає фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, навчання в американському університеті, проживання й харчування, медичне страхування та щомісячну стипендію.

Дедлайн - 31 грудня 2016 р.

* * *

Конкурси на отримання грантів від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP).

Докладніше про умови участі, строки у документі: Грант_Посольський Фонд США_ІІ .doc

* * *

* * *

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про стипендіальну програму Visby Programme для навчання в Швеції. Студенти, які вступають до магістратури в Швецію на денну форму навчання можуть претендувати на стипендію, яка покриває витрати на навчання і проживання. На кожен навчальний рік засновують близько 55 стипендій. Студентам також виплачується грант на покриття витрат пов’язаних з перельотом.

Дедлайн - 10 лютого 2017 .

Для отримання більш детальної інформаціїр перейдіть за посиланням: http://bit.ly/1Xxt9zd та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35307/.

* * *

Повідомляємо про стипендіальну програму для післядипломного навчання у Коледжі Європи (College of Europe). Стипендії надаються для отримання післядипломної освіти протягом 2017/2018 навчального року. Стипендія покриває академічні витрати, проживання, харчування та транспортні витрати.

Дедлайн - 18 січня 2017 р.

Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням: https://www.coleurope.eu/ та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35350/ .

* * *

Проект «Розширення можливостей для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю».

Проект фінансується Агентством ООН з питань біженців (УВКБ ООН).

Дедлайн - 5 грудня 2016 р.

Докладніше про умови участі у конкурсі грантів у документі: Грант Проф діяльність ВПО з Інвалідністю.doc

* * *

Міні Грант ІННОВАЦ Проекти МІСЬКОГО Розвитку.doc

Назад01 Січня 2017 18:17
Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

01 Липня 2016 14:00
До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.