Новгород-Сіверська міська рада
Анонси
  Допомога учасникам АТО

  Назад

  До уваги діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції на сході України

  За інформацією департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, у липні поточного року Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» та Офіс Агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні за підтримки Міністерства молоді та спорту України започатковують проведення Програми активної реабілітації «Повернення до життя». Метою проведення Програми є реабілітація діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції на сході України та повернення їх до активного життя у суспільстві. Термін реалізації Програми: липень 2016 року – грудень 2017 року. Зазначену Програму планується реалізовувати на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру у Львівській області, унікального об’єкта фізкультурно-оздоровчої реабілітації людей з інвалідністю. Цільовою групою стануть військові та бійці добровольчих батальйонів, які отримали важкі поранення у зоні проведення АТО (мають відповідні підтверджуючі документи: посвідчення учасника бойових дій/інваліда війни або документи про поранення чи каліцтва, отримані під час проведення АТО). Групи формуватимуться за нозологічним принципом: порушення опорно-рухового апарату, в тому числі ампутації кінцівок, травма хребта та спинного мозку, порушення зору, черепно-мозкові травми тощо. Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів (два тижні) для кожної особи, з можливістю повтору (за необхідності) через 3-5 місяців. Перший табір буде проведено з 27 липня по 7 серпня 2016 року. Для участі у таборі необхідно заповнити анкету-заявку учасника табору, яку розміщено на веб-сайті Національної Асамблеї інвалідів України.

  =================================

  КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ?

  З юридичних питань:

  Юридичний відділ міської ради:(04658)21458

  ==================================

  З питань отримання земельної ділянки:

  Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва та земельних відносин міської ради(04658)21590

  ==================================

  З питань соціального захисту та пільг:

  Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці: (04658)23980

  ==================================

  З питань вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб:

  Гаряча лінія Служби безпеки України у Чернігівській області: (0462)676-208

  ==================================

  ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ "На допомогу захисникам Батьківщини"

  Брошюра broshyra dsato 2015.pdf

  ==================================

  МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

  щодо проведення агітаційно-роз’яснювальної роботи Центрами надання допомоги учасникам АТО, утвореними при місцевих державних адміністраціях (Районними (міськими) центрами зайнятості населення Державної служби зайнятості)

  Додаток Методичні рекомендації.doc

  ==================================

  ==================================

  Посібник АБВ Збройний конфлікт у термінах.pdf

  ==================================

  ==================================

  ==================================

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?