Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  Оголошення

  Назад

  Новгород-Сіверська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Новгород-Сіверської міської ради. Вимоги до претендентів: - повна вища освіта відповідного спрямування та освітньо - кваліфікаційного рівня спеціаліста, магістра; - стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 2 років; - володіння державною мовою; - володіння комп’ютерною технікою; - відсутність обмежень щодо перебування на службі в органах місцевого самоврядування. Бажаючим взяти участь у конкурсі за додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Губернська,2, І поверх або телефоном 2-38-61. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

  Новгород-Сіверська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та комунального майна Новгород-Сіверської міської ради.

  Вимоги до претендентів:

  - повна вища освіта відповідного спрямування та освітньо - кваліфікаційного рівня спеціаліст, магістр;

  - стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років;

  - володіння державною мовою;

  - володіння комп’ютерною технікою;

  - відсутність обмежень щодо перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

  Бажаючим взяти участь у конкурсі за додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Губернська,2, І поверх або телефоном 2-38-61. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

  =====================================

  ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

  Сектор соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді служби у справах дітей Новгород-Сіверської міської ради пропонує інформацію для ВПО (внутрішньо переміщені особи), які проживають на території м. Новгород-Сіверський.

  Набір на участь у Літній школі для ВПО з Чернігівської, Житомирської та Сумської областей. Громадські організації Чернігівський Центр Прав Людини та Центр «Доброчин» запрошують внутрішньо переміщених осіб з Чернігівської, Житомирської та Сумської областей до участі в Літній школі, де учасники опанують основи планування та здійснення адвокаційних кампаній. Це буде корисним для тих, хто береться захищати свої права і відстоювати інтереси, розуміючи усі складнощі та перепони. Також учасники матимуть змогу підвищити свою компетентність у вирішенні конфліктів та налагодженні ефективної комунікації.

  Для того, щоб стати учасником навчання потрібно зареєструватись до 10 червня 2017 року шляхом надсилання ПІБ та контактного телефону на електронну пошту Dobrochyn@cn.relc.com або зателефонувавши за номером (0462) 67 71 81. Літня школа відбудеться 21 – 23 червня 2017 року в місті Чернігів.

  Деталі та логістика будуть надіслані відібраним учасникам. До участі в тренінгу на конкурсній основі буде відібрано 30 внутрішньо переміщених осіб з Чернігівської, Житомирської та Сумської областей (по 10 осіб з кожної області).

  Учасникам забезпечується проживання (іногороднім) і харчування від заходу, а також відшкодування транспортних витрат.

  ======================================

  Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про Програму професійного обміну ім. Губерта Гамфрі (США).

  Програма ім. Гамфрі пропонує 10-місячне стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар’єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу.

  Програма в основному призначена для людей, які формують політику, планують стратегію, адміністраторів та менеджерів, і очікується, що учасники не будуть першочергово зацікавлені у проведенні наукових досліджень у США.

  Основне фінансування програми ім. Гамфрі здійснюється конгресом США через Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Інститут міжнародної освіти (IIE) допомагає Державному департаменту США в адмініструванні програми ім. Гамфрі.

  Галузі на 2017 – 2018 академічний рік для громадян України: • Аграрний та сільський розвиток • Масові комунікації та журналістика • Економічний розвиток / Фінансова та банківська справа • Міське та регіональне планування • Управління освітою, планування та політика • Управління природними ресурсами/ політика щодо довкілля/ зміна клімату • Політика та управління у галузі охорони здоров’я • Аналіз державної політики та державне управління • Політика та управління наукою та технологіями • Закон та права людини • Політика та запобігання щодо торгівлі людьми

  Анкети заповнюються та приймаються тільки в електронній формі за посиланням. Графік та процедури участі в програмі для кандидатів з України можна переглянути тут. Останній день подання анкет: 5 липня 2016 р. до 17:00. Контакти: kyivhumphrey@state.gov (044) 521-5273 Більш детальна інформація на сайті http://gurt.org.ua/news/grants/32306/

  Вимоги до учасників конкурсу: усі кандидати повинні мати щонайменше закінчену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), щонайменше п’ять повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку вони подають заявку), обмежений або жодного досвіду навчання у США. Учасники конкурсу повинні продемонструвати лідерські якості, відданість громадській діяльності та гарне володіння англійською мовою.

  ======================================

  Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє, про Всеукраїнський конкурс зі створення всеукраїнської мережі екологічної освіти «10х10».

  Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» проводять з 18 січня до 15 червня 2016 року заочний Всеукраїнський конкурс – грант «10х10». Мета конкурсу: створення розвиненої всеукраїнської мережі позашкільної і позакласної екологічної освіти; формування активної життєвої позиції й екологічної культури дітей та учнівської молоді. До участі в Конкурсі запрошуються педагогічні працівники, учні, вихованці загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів усіх типів та форм власності, в яких проводиться робота з еколого-натуралістичної освіти підростаючого покоління.

  Конкурсні матеріали подаються українською мовою і надсилаються єдиною папкою чи файлом до 15 червня 2016 року на поштову адресу: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (з поміткою на конверті «Конкурс–грант») та на електронну пошту НЕНЦУМ: ludmila@nenc.gov.ua (тема листа «Конкурс–грант»).

  Інформація про підсумки проведення конкурсу та переможців конкурсу будуть розміщені на сайті НЕНЦ: www.nenc.gov.ua та Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства “Укрводоканалекологія” www.ukrvodokanal.in.ua. Координатор конкурсу – Цюнь Людмила Олександрівна, методист НЕНЦУМ (контактні телефони (044)430-04-91, (098)597-08-80). Додаткова інформація на сайті www.nenc.gov.ua.

  УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ТА ВИМОГИ ДО МАТЕРІАЛІВ.doc

  Назад  28 Лютого 2018 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?