Новгород-Сіверська міська рада
Анонси
  Форма запиту

  Назад

  Форма запиту для доступу до публічної інформації в Новгород-Сіверській міській раді.doc

  Порядок складення та подання запитів на публічну інформацію, розпоряднико якої є Новгород-Сіверська міська рада.doc

  Перелік видів публічної інформації, розпорядником якої є Новгород-Сіверська міська рада.doc

  Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитом на інформацію.doc

  Розмір факитичних витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитом на інформацію.doc

  Примітки:

  1. Запит на інформацію може бути поданий:

  на поштову адресу: вул. Губернська, 2, місто Новгород-Сіверський Чернігівська область, 16000;

  на електронну адресу: ns_gorsovet@ukr.net

  факсом (04658) 21157;

  телефоном (04658) 21564;

  усно у загальному відділі міської ради: вул. Губернська, 2.

  2. Запити, що надійшли після закінчення робочого часу, реєструються наступного робочого дня за фактичним днем надходження.

  3. У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк, відповідно до встановлених норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

  4. Відповідь на запит на інформацію надається виконавчими органами міської ради протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту (реєстрації) у тій самій формі, в якій оформлено запит, якщо запитувач не просить надати її в іншій формі.

  5. Відповідь запитувачу готує працівник виконавчих органів міської ради, у володінні якого перебуває запитувана інформація.

  6. Протягом трьох робочих днів з дня реєстрації готує працівник виконавчих органів міської ради, у володінні якого перебуває запитувана інформація, надає завізовані інформаційні матеріали або проект відповіді (проект відмови, відстрочки в задоволенні запиту на інформацію) міському голові (заступнику міського голови).

  8. Працівники виконавчих органів міської ради несуть персональну відповідальність за організацію розгляду запитів на інформацію та дотримання термінів їх розгляду, а також за зміст підготовлених інформаційних матеріалів та проектів відповідей.

  9. У разі, коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації про стан навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

  10. У разі, коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк його розгляду може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження стоку розгляду запитувачу повідомляється в письмові формі на пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

  11. Датою та часом фактичного виконання запиту вважається дата та час реєстрації відповіді на запит у загальному відділі міської ради.

  12. Відстрочка в задоволенні запиту на інформацію допускається у разі, якщо запитувана інформація не може бути надана для ознайомлення в передбачені Законом строки у разі настання обставин непереборної сили. Рішення про відстрочку доводиться до відома запитувача у письмовій формі з роз’ясненням порядку оскарження прийнятого рішення.

  13. У задоволенні запиту може бути відмовлено в таких випадках: - виконавчі органи міської ради не володіють і не зобов’язані відповідно до їх компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит; - інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом; - запитувач не оплатив фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком відповідно до Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитом на інформацію; - не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону, а саме не зазначені:

  а) прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також номер зв’язку, якщо такий є; б) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, до якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо); в) підпис і дата (за умови подання письмового запиту).

  14.Відмова надається у письмовій формі.

  15. Запитувач має право оскаржити: - відмову в задоволенні запиту на інформацію; - відстрочку задоволення запиту на інформацію; - ненадання відповіді на запит на інформацію; - надання недостовірної або неповної інформації; - несвоєчасне надання інформації; - невиконання виконавчими органами міської ради обов’язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»; - інші рішення, дія чи бездіяльність виконавчих органів міської ради, що порушили законні права та інтереси запитувача. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації здійснюється до суду відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

  Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Л. Ткаченко

  Назад  14 Листопада 2018 15:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  13 Листопада 2018 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться 37 позачергова сесія міської ради VII скликання.

  20 Квітня 2018 12:20
  Для оперативного надання громадянам консультацій у сфері виконання судових рішень про стягнення аліментів та про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області діють телефонні гарячі лінії. Посадові особи, що консультують з даних питань: Ніконова Анна Петрівна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13.00 години, тел.(0-22)774-515, виконання судових рішень про стягнення аліментів та Олєйнікова Людмила Миколаївна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13:00 години, тел. (0-22)676-738, виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?