Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  НОВИНИ

  Назад

  <<<1 - 11 з 1126>>> Архів
  24 Травня 2018 15:58
  Новини
  24 Травня 2018 09:56
  Новини

  Контроль ремонтів доріг: усі порушення усуваються виконавцями.

  Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт та реконструкція доріг в Україні майже не проводилися. З 2016 року Урядом розпочато програму відновлення українських автошляхів. У 2016 році відновили 900 км доріг. У 2017 – вже понад 2100 км. Це найбільша кількість доріг, яка відремонтована за рік, з 2005 року.

  Цього року на ремонти і будівництво доріг буде спрямовано близько 47 мільярдів гривень. Буде відремонтовано близько 4 тисяч кілометрів автошляхів. Завдання, поставлене Прем’єр-міністром України, – ремонти мають бути якісними, український бюджет не має заплатити ані копійки за неякісні роботи на дорогах. Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак звітував про результати масштабної перевірки якості ремонтів доріг в Україні.

  Докладніше в статті:урядові матеріали_ремонт доріг.docx

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

  23 Травня 2018 16:07
  Новини

  У Новгороді-Сіверському рятувальники провели акцію "Запобігти.Врятувати.Допомогти".

  23 травня Новгород-Сіверські рятувальники разом із працівниками Новгород-Сіверської дільниці служби експлуатації систем газопостачання провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» у Новгород-Сіверській ЗОШ №2. Основною метою заходу було ознайомлення школярів із діяльністю пожежно-рятувальної служби. Перш за все, надзвичайники провели практичне відпрацювання дій педагогічного колективу школи та учнів при евакуації із навчального закладу. Під час цієї акції дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території міста та про причини їх виникнення. Також хлопці та дівчата могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних.

  Працівники пожежно-рятувальної служби звернули особливу увагу присутніх на важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті, також діти дізналися, як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, щоб не трапилося непоправне.У результаті проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники довели, що здатні не лише ліквідовувати надзвичайні події, а й дарувати гарний настрій та незабутні враження!

  Новгород-Сіверський районний відділ УДСНС у Чернігівській області

  23 Травня 2018 16:02
  Новини
  22 Травня 2018 15:40
  Новини

  Рятувальники провели рейд.

  З метою донесення до населення правил безпечного відпочинку на природі та попередження випадків виникнення пожеж в екосистемах, 18 травня рятувальниками Новгород-Сіверського району було проведено профілактичний рейд. Вогнеборці спілкувались з громадянами та нагадували про важливість дотримання основних правил пожежної безпеки в екосистемах: про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави, очерету й сміття.

  Як зазначив начальник Новгород-Сіверського районного відділу У ДСНС України у Чернігівській області Андрій Анікієнко - порушення елементарних протипожежних вимог може стати причиною масштабних пожеж і трагічних наслідків. Також розповідали про дії під час виявлення пожежі в екосистемах та порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Рятувальники  закликають населення суворо дотримуватись правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах.  В разі виникнення займання чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!

  Новгород-Сіверський районний відділ УДСНС у Чернігівській області

  22 Травня 2018 15:09
  Новини

  Соціальні послуги стають ближчими до людей.

  Завдяки урядовій підтримці в територіальних громадах створюються сучасні центри надання соціальних послуг, аби державну допомогу отримав кожен, хто її потребує. Сьогодні на виплати в соціальному страхуванні витрачається близько 200 мільярдів гривень, 145 мільярдів гривень коштів державного бюджету спрямовуються на державні соціальні програми. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман поставив завдання – створити нову систему надання соціальних послуг. Соціальні послуги мають надаватися безпосередньо за місцем проживання людини, яка потребує державної допомоги. Якість таких послуг має бути однаково високою і в містах, і в селах.

  Докладніше в статті: урядові матеріали_соціальні послуги.docx

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України

  22 Травня 2018 14:36
  Новини

  І знову небезпечна знахідка.

  Небезпечну знахідку, а саме мінометну міну діаметром 82 мм часів другої світової війни, було виявлено 16 травня о 08 год. 05 хв. гр. Х на відкритій території біля м. Новгород-Сіверський (біля с. Комань). Охорона місця виявлення боєприпасу здійснювалась працівниками Новгород-Сіверського відділу поліції. Знищення вибухонебезпечного предмету здійснено 16.05.2018 року. о 14 год. 10 хв. групою піротехнічних робіт.

  Новгород-Сіверський районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області звертається до всіх громадян та наголошує, що в разі виявлення незнайомих предметів або схожих на вибухонебезпечні:

  – припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

  – організувати охорону небезпечного місця;

  – не допускати сторонніх осіб до небезпечного предмета, доки не прибули спеціалісти;

  – ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет;

  – не розпалювати багаття поблизу знахідки.

  Як зазначив начальник Новгород-Сіверського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Андрій Анікієнко, знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають навички роботи з «відлунням війни».

  Новгород-Сіверський районний відділ УДСНС у Чернігівській області

  21 Травня 2018 15:35
  Новини

  Нова школа: що потрібно знати батькам першокласників.

  Уряд змінює систему початкової освіти, і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують у більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі поблизу дому.

  Батькам першокласників потрібно знати:

  Кожному першачку гарантується навчання в школі поряд з місцем проживання. Дитина повинна мати право навчатись у школі, що знаходиться поблизу її будинку. Хоча за вибором батьків можна віддавати дитину в будь-яку школу. Для підтвердження місця проживання дитини батькам потрібно надати будь-який з понад десяти типів документів, який рекомендовано Міністерством освіти та науки (це може бути не лише паспорт, а й договір оренди на житло, документ, що засвідчує право власності на житло, тощо).

  Обов’язкові документи для зарахування дитини до школи: заява; копія свідоцтва про народження дитини; копія або оригінал медичної довідки; для дітей з особливими освітніми потребами – копія або оригінал висновку інклюзивно-ресурсного центру. Присутність дитини при подачі документів необов’язкова.

  Докладніше в статті: урядові матеріали_нова школа.docx

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

  21 Травня 2018 15:27
  Новини

  На Чернігівщині СБУ попередила розкрадання державної нафти.

  Співробітники Служби безпеки України у рамках комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу блокували на Чернігівщині розкрадання нафти держпідприємства. Правоохоронці встановили, що троє осіб незаконно проникли на територію державного нафтопромислу. Через роз’єднання конструкцій нафтоперегінного обладнання зловмисники перекачали близько тридцяти шести тонн очищеної нафти до автоцистерн. У подальшому ділки планували вивезти сировину до сусідньої області для продажу на «чорному ринку».

  Оперативники спецслужби затримали зловмисників на одному з автошляхів Чернігівщини під час спроби несанкціонованого транспортування нафтосировини. Під час огляду території нафтопромислового об’єкту правоохоронці виявили приладдя, яке використовували затримані у протиправній діяльності. Вказані предмети та зразки сировини направлені для проведення експертизи.

  У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії для встановлення інших осіб, причетних до злочинних дій.

  Прес-центр СБ України

  21 Травня 2018 15:27
  Новини

  Рятувальники у Лосківській ЗОШ І-ІІ ст. провели заняття з питань безпеки життєдіяльності та профілактики дитячого травматизму.

  З початком весняно-літнього періоду діти починають проводити більше часу на вулиці чи в дома без нагляду дорослих і в пошуках розваг часто вигадують небезпечні ігри, які можуть призвести до трагічних наслідків. В рамках проведення тижня знань з безпеки життєдіяльності 18 травня рятувальники завітали до Лосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів де було організовано проведення занять з питань безпеки життєдіяльності та профілактики дитячого травматизму невиробничого характеру. Аби не сталося біди, працівники ДСНС розповіли про те, як безпечно поводитись на воді, яких потрібно дотримуватися правил зокрема й під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Не оминули увагою тему електричних приладів, з якими діти мають справу майже щодня. Після проведення занять всі учні школи брали участь в етапі евакуації, яка показала здатність педагогічного колективу та школярів швидко і організовано евакуювати всіх із приміщення навчального закладу. Учні під вмілим керівництвом Наталії Володимирівни Степаненко – викладача предмету основи здоров’я, продемонстрували вміння щодо надання першої медичної допомоги травмованим та потерпілим. Згодом учні показали добрі знання теоретичного матеріалу з питань самозахисту населення, надання допомоги постраждалим в різних екстремальних ситуаціях, які можуть загрожувати життю та здоров’ю учнів. Вчителі, які проводили уроки, зуміли надати заняттям практичну спрямованість.

  Зі слів начальника Новгород-Сіверського районного відділу У ДСНС України у Чернігівській області Андрія Анікієнка - такі заходи, основною метою яких є навчання підростаючого покоління безпеці життєдіяльності, стали вже традиційними та у цікаві ігрові формі проводяться у всіх навчальних закладах області.

  Новгород-Сіверський районний відділ УДСНС у Чернігівській області

  18 Травня 2018 14:44
  Новини

  У Новгород-Сіверській міській раді відбувся семінар "Основи стратегічного планування".

  18 травня 2018 року у залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбувся семінар ˮОснови стратегічного плануванняˮ, в роботі якого взяли участь регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Микола Силенко, представник Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Тамара Карпенко, керівництво та посадові особи міської ради, депутатський корпус міста. Експерт Микола Силенко у ході проведення семінару презентував загальну методологію стратегічного планування розвитку українських громад. На прикладі однієї з новостворених громад на Чернігівщині познайомив учасників заходу з основними складовими розвитку. Також було розглянуто проблематику північних громад нашої області: сильні та слабкі сторони.

  Підсумовуючи роботу в рамках семінару, міський голова Олег Бондаренко подякував всім за участь у даному заході та наголосив, що стратегічне планування є дієвим інструментом розвитку територіальних громад, тож посадовим особам місцевого самоврядування винятково потрібно розуміти основні засади стратегічного планування та вміти застосовувати їх на практиці.

  <<<1 - 11 з 1126>>> Архів

  Назад  20 Квітня 2018 12:20
  Для оперативного надання громадянам консультацій у сфері виконання судових рішень про стягнення аліментів та про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області діють телефонні гарячі лінії. Посадові особи, що консультують з даних питань: Ніконова Анна Петрівна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13.00 години, тел.(0-22)774-515, виконання судових рішень про стягнення аліментів та Олєйнікова Людмила Миколаївна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13:00 години, тел. (0-22)676-738, виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?