Новгород-Сіверська міська рада
Анонси


  НОВИНИ

  Назад

  <<<1 - 11 з 1195>>> Архів
  20 Липня 2018 15:31
  Новини
  20 Липня 2018 14:54
  Новини

  У Новгороді-Сіверському відбулась презентація "Полковими містами Гетьманської України".

  20 липня 2018 року в Новгороді-Сіверському в рамках всеукраїнської кампанії, яку проводить ГО ˮПам’ять націїˮ, відбулась презентація історичної експедиції ˮПолковими містами Гетьманської Україниˮ. Як зазначили її організатори, метою даної акції є оживити пам’ять про полкові центри Гетьманської України. З історії знаємо, що місто Новгород-Сіверський було одним із найбільших сотенних міст у Стародубському полку. Проте, у 1782 році у зв’язку з ліквідацією царським урядом козацького полкового устрою в Україні полк припинив своє існування.

  У програмі заходу присутні мали змогу переглянути експонати часів Гетьманщини, тим самим ближче доторкнутись до історії нашого міста та відчути дух козацьких предків. Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко подякував організаторам акції за їх внесок у розвиток та надбудову історичної науки в ім’я теперішніх нащадків.

  На завершення акції з метою відновлення сакрального простору старожитньої Гетьманщини о.В’ячеслав відслужив панахиду за колишніми полковниками козацьких міст.

  16 Липня 2018 14:32
  Новини

  На Новгород-Сіверщині відбулись перші громадські слухання щодо добровільного приєднання населених пунктів до Новгорода-Сіверського.

  16 липня 2018 року в приміщенні Горбівської сільської ради відбулися громадські слухання щодо добровільного приєднання Горбівської сільської територіальної громади до Новгород-Сіверської міської територіальної громади. На зборах був присутній і Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко. Він детально проінформував присутніх про плюси та мінуси децентралізації. ˮЛюди, що живуть в сільській місцевості, нічим не відрізняються від міських мешканців. Важливо аби кожен – і в селі, і в місті почував себе комфортноˮ, - наголосив Олег Бондаренко. Найбільше сільських мешканців турбували питання, що стосувалися подальшого адміністративного устрою громади, земельних відносин, бюджетної та соціальної сфер, інфраструктури населених пунктів громади.

  Після двогодинної зустрічі мешканці с.Юхнове, с.Горбове та с.Путивськ одноголосно, за виключенням одного громадянина, який утримався, проголосували за приєднання до міста обласного значення Новгорода-Сіверського.

  За результатами проведеного обговорення та голосування підтримана пропозиція буде винесена на розгляд сесії сільської ради для прийняття рішення про надання згоди на добровільне приєднання до Новгорода-Сіверського.

  15 Липня 2018 17:21
  Новини
  14 Липня 2018 12:02
  Новини
  12 Липня 2018 17:04
  Новини

  У Новгород-Сіверській міській раді відбулось юридичне навчання для посадових осіб міської ради та її структурних підрозділів у рамках реалізації право просвітницького проекту ”Я маю право”.

  12 липня 2018 року у залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбулось юридичне навчання для посадових осіб міської ради та її структурних підрозділів у рамках реалізації право просвітницького проекту ”Я маю право”. Начальник відділу ”Новгород-Сіверське бюро правової допомоги” Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Наталія Довбня розповіла про право просвітницький проект ”Я маю право”, особливості надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. У своїй розповіді Наталія Володимирівна детально зупинялася на категоріях громадян, які мають право на вторинну правову допомогу, роз’яснила особливості роботи з громадянами, які потребують правової допомоги. Модератор навчання акцентувала увагу присутніх посадових осіб на необхідності постійної право просвітницької роботи з громадянами, які звертаються з тих чи інших питань до міської ради та її структурних підрозділів. На завершення навчання було проведено анкетування присутніх з метою виявлення питань, що турбують громадян та посадових осіб та вимагають проведення ґрунтовної роз’яснювальної роботи серед широких верств населення.

  12 Липня 2018 09:43
  Новини

  На Чернігівщині СБУ викрила на хабарі слідчого поліції.

  Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області викрили на хабарі слідчого одного з відділів Нацполіції. Правоохоронці встановили, що лейтенант вимагав від місцевого мешканця триста доларів США за закриття кримінального провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, де є постраждалі. Оперативники спецслужби затримали зловмисника в одному з супермаркетів Чернігова під час отримання всієї суми хабара у розмірі майже вісім тисяч гривень. Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії. Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з співробітниками Чернігівського управління внутрішньої безпеки ДВБ Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури.

  Фото:

  Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

  11 Липня 2018 19:36
  Подія
  11 Липня 2018 16:48
  Подія
  11 Липня 2018 10:20
  Новини

  Ініціативна група учнів Новгород-Сіверської державної гімназії імені К. Д. Ушинського «Нащадки Ушинського» третій рік підряд перемагає у Всеукраїнської акції школярів України «SOS – історична пам’ятка: досліджуємо і зберігаємо разом».

  Ініціативна група учнів Новгород-Сіверської державної гімназії імені К. Д. Ушинського «Нащадки Ушинського» третій рік підряд перемагає у Всеукраїнської акції школярів України «SOS – історична пам’ятка: досліджуємо і зберігаємо разом». З 10 по 12 травня 2018 року учні презентували свій проект «На воді явлена» на загальній конференції, яка відбулася на базі Національного університету «Львівська політехніка» у місті Львові. На заході були присутні команди-переможці з різних областей України. Юні сіверяни не тільки окреслили етапи, методи реалізації, значимість своєї проектної діяльності, а також познайомили усіх присутніх із багатою історичною спадщиною рідного Новгорода-Сіверського. Цікаве спілкування, обмін досвідом, флешмоби, інтеграційні заходи, екскурсії – все це надихало учасників, мотивуючи до подальшої роботи над своїми проектами. Ініціативна група щиро вдячна благодійному фонду Анатолія Євлахова «Слов’янський» та його команді за те, що вже третій рік вони активно підтримують юних гімназистів. Саме за сприяння таких небайдужих людей стало можливим презентувати учнівський проект на львівській конференції. Важливо, коли ініціативну молодь підтримує і міська влада. Розуміє і допомагає у будь-яких проектах ініціативної групи наш міський голова – Бондаренко Олег Анатолійович. «Нащадки Ушинського» вже понад п’ять років плідно працюють над різними екологічними, просвітницькими, краєзнавчо-історичними проектами, досліджуючи та вивчаючи минуле рідного краю. Але головною метою цього колективу є залучення всієї місцевої громади до вирішення актуальних проблем сьогодення, сприяння усвідомленню підростаючим поколінням того, що лише консолідуючи свої зусилля ми зможемо досягти бажаних результатів. Адже процвітання міста – справа спільна!

  Фото:

  За інформацією вчителя державної гімназії ім. К.Д.Ушинського Вікторії Силенок.

  10 Липня 2018 15:18
  Новини

  Артисти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм повернулися з гастролей Донбасом.

  4 – 7 липня відбулося вже друге протягом поточного року культурно-просвітницьке турне Донбасом творчих колективів Чернігівщини, підопічних Департаменту культури і туризму національностей та релігій Чернігівської ОДА. Зазначена акція здійснювалася в рамках виконання Указу Президента України №534/2016 «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері» та наказу Міністерства культури України від 30.12.2015 щодо Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас». Делегацію з Чернігівщини, яка складалася з 20 осіб, очолив директор Департаменту Олександр Левочко.

  Докладніше за посиланням: Відбулися гастролі артистів Чернігівщини Донбасом

  За матеріалами сайту Чернігівської облдержадміністрації.

  <<<1 - 11 з 1195>>> Архів

  Назад  20 Квітня 2018 12:20
  Для оперативного надання громадянам консультацій у сфері виконання судових рішень про стягнення аліментів та про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області діють телефонні гарячі лінії. Посадові особи, що консультують з даних питань: Ніконова Анна Петрівна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13.00 години, тел.(0-22)774-515, виконання судових рішень про стягнення аліментів та Олєйнікова Людмила Миколаївна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13:00 години, тел. (0-22)676-738, виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?