Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  НОВИНИ

  Назад

  <<<1 - 11 з 1030>>> Архів
  23 Березня 2018 17:16
  Новини

  23 березня відбулось позачергове засідання 28 сесії Новгород-Сіверської міської ради.

  28 позачергова сесія міської ради 7 скликання традиційно розпочалась з гімну України. Після цього депутатський корпус перейшов до обговорення порядку денного. На засідання сесії виносили 15 питань. Серед них і ті, що стосувались місцевого бюджету, міських цільових програм. Так, депутатами була розглянута й підтримана "Міська цільова програма безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення за певними категоріями захворювань та забезпечення туберкулінодіагностикою дитячого населення міста Новгород-Сіверського на 2018-2019 роки". На порядок денний засідання було винесено цілу низку питань, які стосувались затвердження проектів землеустрою, розробки технічних документацій.

  Цього ж дня міський голова Олег Бондаренко від себе особисто та від депутатського корпусу привітав депутата міської ради Віталія Рожка з днем народження, яке якраз припало на 23 березня.

  23 Березня 2018 16:37
  Новини
  23 Березня 2018 09:37
  Новини
  23 Березня 2018 09:32
  Новини
  22 Березня 2018 10:51
  Новини

  Чернігівська область в цілому демонструє позитивну динаміку розвитку.

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України здійснило оцінку результативності реалізації державної регіональної політики у 2017 році за 25 показниками, що характеризують ситуацію за 6 напрямами в різних сферах соціально-економічного розвитку регіонів. Мінрегіон не обраховує загального місця областей, однак, за власними розрахунками облдержадміністрації, область посіла 13 місце, покращивши свій результат порівняно з 2016 роком на 5 позицій (з 18 місця). Найкращий результат Чернігівщина має за напрямом «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» – 2 місце, область піднялась на 11 позицій порівняно з 2016 роком.

  Докладніше в статті: рейтинг Мінрегіону.docx

  За інформацією Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрайції

  22 Березня 2018 10:32
  Новини
  22 Березня 2018 10:10
  Новини
  22 Березня 2018 08:18
  Новини

  21 березня 2018 року у міській бібліотеці відбулось відкриття виставки новгород-сіверських майстринь.

  У всесвітній день поезії, в день, коли все надихає на творчість, у міській бібліотеці відбулось відкриття виставки робіт новгород-сіверських майстринь – Тетяни Юсубової та Тетяни Пискун.

  Відкриття виставки, яку організували працівники бібліотеки, пройшло в приємній дружній атмосфері. Тут зібрались люди, небайдужі до творчості, і підростаюче покоління – учні гімназії №1 ім. Б.Майстренка. Обидві майстрині, й обидві Тетяни, ділились секретами своєї творчості.

  Тетяна Пискун захоплюється кінусайгою, одним із різновидів японської техніки та створює прекрасні картини з тканин. А починала свою творчість з японського мистецтва канзаші - створення з атласних стрічок дитячих аксесуарів для волосся.

  Тетяна Юсубова робить вироби з паперової глини. Розповідаючи про своє захоплення, каже, що кожен день має змогу доторкнутися душею до прекрасного. В цей день народні умілиці приймали вітання. Начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Новгород-Сіверської міської ради Юрій Воробей побажав жінкам успіхів на творчій ниві та нових ідей, які б змогли втілити в життя.

  Кожний виріб, представлений на виставці, яскравий і неповторний, містить частинку душі народних майстринь. Тому й не дивно, що по завершенню урочистої церемонії відкриття виставки, присутні на заході – і дорослі, і малеча, з захопленням розглядали ці роботи. На досягнутому майстрині зупинятись не збираються, адже фантазій та талантів у них не бракує!

  20 Березня 2018 15:29
  Новини

  Дбайте про безпеку, а не тільки про улов!

  Рибалка на льоду не є простою ловлею риби для харчування і задоволення своїх насущних потреб. Це неабияке зняття стресу і відновлення нервової системи людини, а ще – це чудовий відпочинок на природі. Але щоб цей відпочинок не перетворився на нещасний випадок, кожному потрібно бути вкрай обережним і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе і оточуючих.

  Наразі, через не стабільний температурний режим, крига на водоймах не набуває безпечної міцності, тож є потенційно небезпечною. Але ж прихильники рибалки на льоду сміливо ступають на цей лід, не до кінця усвідомлюючи всю небезпеку від необдуманих кроків. Рибалка в цей період дуже небезпечна, адже нема гарантії того, що навіть при тривалій низькій температурі крига досягне достатньої міцності аби витримати відразу декількох людей.

  Найбільш безпечним вважається прозорий лід зеленуватого або синюватого відтінку, при температурі повітря нижче 0°С. Щоб витримати вагу однієї людини, він повинен бути товщиною не менше 7 см, а декількох – 15 см. Виходити на водойму вкрай небезпечно, якщо лід має білий чи сірий колір або на вулиці температура повітря вище 0°С.

  Ми нагадуємо, що ловля риби на льоду потребує особливо суворого дотримання правил поводження, а саме: не пробивайте багато лунок в одному місці (одна біля одної); на одному місці не збирайтеся великими групами; не пробивайте лунки на переправах; не ловіть рибу занадто далеко від берега та поблизу вимоїн, як би не клювала там риба; завжди майте під рукою міцну мотузку 15-20 м із петлею на одному кінці та вантажем вагою 400-500 г на іншому; перші кроки треба робити не відриваючи ноги від льоду, при переході по льоду необхідно йти один за одним на відстані 5-6 метрів та бути готовим надати необхідну допомогу людині, яка йде попереду; слід особливо обережно спускатися з берега, тому що лід може не щільно з’єднуватися із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря; категорично забороняється вживати до та під час відпочинку на льоду алкогольні напої чи інші наркотичні або психотропні речовини.

  Ганна Дубина, методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області

  20 Березня 2018 14:34
  Новини

  20 березня у дошкільному навчальному закладі "8 Березня" відбувся фестиваль патріотичної пісні, танцю та вірша.

  20 березня 2018 року у дошкільному навчальному закладі ˮ8 Березняˮ відбувся фестиваль патріотичної пісні, танцю та вірша - ˮХай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщиниˮ. Участь у даному заході, крім вихованців дошкільного навчального закладу ˮ8 Березняˮ, взяли також вихованці міських закладів освіти – дошкільний навчальний заклад ˮЛастівкаˮ та навчально-виховний комплекс ˮДзвіночокˮ. Відкрила урочистий захід словами привітань до дошкільнят начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Головня.

  Запалені свічки, хвилина мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, мирних жителів, усіх полеглих за незалежність України, сумна мелодія – все це спонукало присутніх на заході поринути у спогади трагічних подій у країні. Досить зворушливо лунали пісні і вірші у виконанні маленьких патріотів, синів і дочок України.

  Від перегляду святкового концерту, який підготували працівники і вихованці даних закладів, батьки, діти і вихователі отримали багато позитиву. Варто було лишень подивитись на ці усміхнені, сповнені надії, радісні обличчя.

  Напередодні проведення фестивалю у фойє дитячого садка ˮ8 Березняˮ діяла виставка дитячих робіт, які маленькі рученята робили під час занять у своїх закладах. Про важливість ролі подібних заходів у патріотичному та духовному вихованні маленьких новгород-сіверців годі й говорити. Почуття неабиякої гордості і усвідомлення того, що ми - українці наповнювало в цей день і кожного з маленьких патріотів!

  20 Березня 2018 11:48
  Новини
  <<<1 - 11 з 1030>>> Архів

  Назад  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?