Новгород-Сіверська міська рада
Анонси
  НОВИНИ

  Назад

  <<<1 - 11 з 1331>>> Архів
  12 Листопада 2018 11:22
  Новини

  На Чернігівщині СБУ блокувала розкрадання сировини з нафтопроводів.

  Співробітники Служби безпеки України у межах комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу блокували на Чернігівщині розкрадання сировини з нафтопроводу.

  Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники облаштували незаконний вріз для перекачування нафти на одній з ділянок нафтопроводу. Продукцію вони завантажували в автоцистерни та вивозили за межі області для реалізації на «чорному» ринку.

  За висновками фахівців порушення цілісності нафтопроводу могло призвести до виникнення надзвичайних ситуацій на об’єкті критичної інфраструктури. У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 292 Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії для встановлення осіб причетних до протиправних дій.

  Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

  12 Листопада 2018 10:48
  Оголошення
  09 Листопада 2018 16:50
  Новини

  У Новгороді-Сіверському відсвяткували День працівників культури та аматорів народного мистецтва.

  У Новгород-Сіверській міській бібліотеці 09 листопада відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Учасників свята привітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Л. Ткаченко, подякувала всім присутнім за невтомну та наполегливу працю, побажала всіх гараздів на ниві мистецтва.

  Зі словами вітання виступив і начальник відділу культури, туризму та ЗМІ міської ради Ю. Воробей. З нагоди свята і за досягнення в сфері культури працівників закладів культури міста та аматорів, які долучаються до проведення міських заходів, було нагороджено відзнаками. У цей день музичні вітання пролунали від викладача дитячої музичної школи В. Рахманова та ансамблю ˮСіверіяˮ.

  09 Листопада 2018 08:24
  Привітання міського голови

  Привітання міського голови Олега Бондаренка з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

  Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Новгород-Сіверщини!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Новгород-Сіверська земля по праву може пишатися своїми творчими особистостями, художніми колективами, митцями, всіма тими, хто за покликом серця присвятив себе і все своє життя мистецтву. Ваша творча праця  вражає своєю неповторністю та різносторонністю репертуару, а ще - Ви гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого Сіверського краю далеко за його межами. Просвітницький та творчий характер вашої діяльності несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашого міста.

  Тож нехай не полишають Вас завзятість і енергія, сила волі та витримка на вашому творчому шляху! Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту, прихильності муз, невичерпного натхнення і мистецьких злетів під мирним небом незалежної України. Зі святом!

  Щиро, міський голова Олег Бондаренко

  08 Листопада 2018 12:59
  Оголошення
  07 Листопада 2018 14:22
  Новини
  07 Листопада 2018 08:24
  Новини

  У Новгороді-Сіверському відбулося відкриття Кубку з волейболу ім. О.Мехеда.

  В черговий раз міський Кубок з волейболу на честь нашого земляка, воїна, який загинув у Республіці Афганістан, Олега Мехеда, зібрав шанувальників цього видовищного виду спорту в затишному спортивному залі міського загальноосвітнього закладу І-ІІІ ст. школи №2. Вісім команд, серед яких і команда ”Оранта” – переможець минулорічного змагання та володар Кубку Мехеда розпочали змагання у цьому році.

  З початком змагань вітали присутніх Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко та голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Іван Шульга. Гості свята побажали командам міцного здоров’я, яскравої та видовищної боротьби та перемоги. Приємним сюрпризом для команд стала хореографічна композиція від танцювального колективу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Змагання триватимуть протягом листопада місяця та завершаться серією ігор, у яких і буде визначений цьогорічний переможець.

  06 Листопада 2018 10:33
  Конкурс

  Обласний конкурс "Благодійник року" імені меценатів Тарновських.

  На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.03.2008 №79 "Про проведення обласного конкурсу "Благодійник року" імені меценатів Тарновських", з метою поширення благодійницької діяльності та меценатства на Чернігівщині обласна державна адміністрація за сприяння Чернігівської обласної ради та за підтримки громадськості проводить обласний конкурс "Благодійник року" імені меценатів Тарновських. Конкурс проводиться щороку у семи номінаціях:

   «Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;

   «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;

   «Благодійник року — неприбуткова організація»;

   «Благодійник року — приватна особа» (передбачає визначення трьох переможців);

   «Благодійник року — благодійник-початківець»;

   «Благодійник року — представник малого бізнесу»;

   «Благодійник року — кращий волонтер».

  У конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем Чернігівської області. Претендентів на участь у конкурсі, за їхньою згодою, можуть висувати органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, будь-які особи, які отримали благодійну допомогу, а також самі благодійники. Для участі у конкурсі організації або особи, які висувають претендентів, мають заповнити заявку встановленого зразка (додається) та надіслати її разом з іншими матеріалами із позначкою «Благодійник року-2018» на адресу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. № 7) або на адресу електронної пошти (legeyda040477@gmail.com) до 20 листопада 2018 року. До заповненої заявки на участь у благодійному конкурсі в обов’язковому порядку додаються матеріали, які розкривають зміст благодійної діяльності претендента: фотографії, відеозаписи, копії публікацій у ЗМІ, мультимедійні презентації тощо. Переможців буде визначено оргкомітетом конкурсу до Дня благодійництва, який відзначається, відповідно до Указу Президента України від 13.12.2007 № 1220 «Про День благодійництва», щорічно у другу неділю грудня. Контактна особа: заступник директора – головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Легейда Олена Вікторівна, контактні телефони: (0462) 67-86-94, 0506649142.

  заявка на конкурс Благодійник року ім. меценатів Тарновських.doc

  02 Листопада 2018 16:16
  Привітання міського голови

  Привітання міського голови Олега Бондаренка з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

  Шановні працівники соціальної сфери Новгород-Сіверщини!

  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери. Від результатів вашої праці багато в чому залежить стабільність у суспільстві, а головне – віра людей у соціальну справедливість. Незважаючи на те, що робота працівників соціальної сфери не завжди помітна, вона сповнена душевного тепла. У цій сфері не можуть працювати байдужі люди. Ви першими приймаєте на себе людські проблеми та негаразди, прагнете допомогти та підтримати кожного.

  Нехай в подальшому Вас завжди супроводжує чуйність та співчуття, а весь той тягар відповідальності, що лежить на ваших плечах, полегшує щира вдячність людей! Будьте здорові та енергійні! Витримки та терпіння! Зі святом!

  З повагою, міський голова Олег Бондаренко

  02 Листопада 2018 15:08
  Новини

  У Новгороді-Сіверському відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

  Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулись 02 листопада в Новгороді-Сіверському в районному будинку культури. Працівників соціальної сфери міста та району з професійним святом вітали заступник міського голови О. Могильний, в.о. голови районної державної адміністрації Р. Веремієнко, голова районної ради В. Кауфман. У своїх виступах вони подякували за їх сумлінну працю та людяність, кращим працівникам соціальної сфери вручили почесні відзнаки. У цей день теплі слова побажань на адресу винуватців свята пролунали і від колег - начальника управління соціального захисту населення РДА Г. Гавриленко, начальника управління соціального захисту населення, сім’ї та праці міської ради С. Чуванової, директора Територіального центру соціального обслуговування Новгород-Сіверської районної ради В. Прокопенка, начальника Новгород-Сіверського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Т. Кравченко, начальника служби у справах дітей міської ради Н. Дьоми, начальника служби у справах дітей РДА С. Петракова, директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді В. Суровицької. Музичні дарунки на свято подарували місцеві аматори сцени.

  02 Листопада 2018 13:13
  Новини

  Чи відбудеться покращення в сфері надання нотаріальних послуг для мешканців сільської місцевості?

  Про нові ініціативи Міністерства юстиції України говорили 02 листопада на семінарі, що відбувся в Новгороді-Сіверському в районній державній адміністрації за участі фахівців Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області, керівництва міста та району, представників органів місцевого самоврядування, громадськості, ЗМІ.

  Питання забезпечення якісними державними нотаріальними послугами на даний час як ніколи актуальне для мешканців сільської місцевості. Новий законопроект Міністерства юстиції, який вже зареєстрований у Верховній Раді, передбачає запровадження інституту уповноважених осіб Міністерства юстиції.

  Як пояснив начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Олег Трейтяк, цей законопроект є соціально значущим, адже покликаний полегшити отримання нотаріальних послуг жителям сільської місцевості.

  Для багатьох мешканців сіл реалізувати своє право на оформлення спадщини створює низку незручностей та проблем. Як зазначила начальник відділу з питань нотаріату Оксана Железняк, нові фахівці будуть оформлювати права спадщини і дарування, реєструватимуть акти цивільного стану (видача свідоцтв про народження і смерть), засвідчуватимуть вірність копій документів. Уповноважені особи Мін’юсту вчинятимуть ці нотаріальні дії в селах, селищах, селищах міського типу та містах районного значення лише в межах району. За прогнозами фахівців до кінця року цей законопроект мають прийняти. На завершення семінару обговорили проблемні питання, що турбували присутніх громадян.

  <<<1 - 11 з 1331>>> Архів

  Назад  14 Листопада 2018 15:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  13 Листопада 2018 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться 37 позачергова сесія міської ради VII скликання.

  20 Квітня 2018 12:20
  Для оперативного надання громадянам консультацій у сфері виконання судових рішень про стягнення аліментів та про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області діють телефонні гарячі лінії. Посадові особи, що консультують з даних питань: Ніконова Анна Петрівна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13.00 години, тел.(0-22)774-515, виконання судових рішень про стягнення аліментів та Олєйнікова Людмила Миколаївна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13:00 години, тел. (0-22)676-738, виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?