НОВИНИ

Привітання міського голови Олега Бондаренка з нагоди Дня архітектури України

Вітаю з Днем архітектури України!    Будівлі та споруди нашого міста приваблюють тисячі туристів. Саме завдяки унікальній архітектурі Новгород-Сіверський має своє неповторне обличчя. Наші Торгові ряди, Тріумфальна Арка, Спасо-Преображенський монастир, Успенський собор, Миколаївська церква – пам’ятки архітектури національного значення, вони впізнавані у всьому світі.    Житлові будинки минулих століть на вулицях та вуличках Новгорода-Сіверського зберігають свою первісну структуру. Споруди, побудовані за проектами архітекторів Джакомо Кваренгі, Погарського, Щитинського, Поливанова досі прославляють наше місто. Сьогоднішній день вважають професійним святом архітекторів країни. Ви обрали професію, яка була і залишається потрібною людям. Хочу побажати всім архітекторам творчої наснаги, вдалих та сміливих рішень. Здоров’я вам та Божого благословіння.                     З повагою, Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко

01-07-2020 | 14:54

Привітання міського голови Олега Бондаренка до Дня молоді

З Міжнародним днем молоді всіх юнаків та дівчат!       Молодість – це той період, коли кожен день проходить насичено та активно. Саме зараз юнь шукає своє покликання та починає втілювати його в життя.    Впевнений, що наша сіверська молодь зможе зробити свою країну та рідну Новгород-Сіверщину розвиненою та успішною. Вам все під силу. Нам, старшому поколінню, приємно дивитися на вас,  щиро радіти вашим успіхам та перемогам. Ми не тільки сподіваємося на підростаюче покоління, а й пишаємося вами і завжди готові підтримати ідеї юнацтва.     Живіть легко та цікаво, не витрачайте свою молодість даремно на  шкідливі звички та небезпечні розваги. У вас багато креативних ідей, тож впевнено рухайтеся вперед до мрії.    Бажаю, аби близькі люди завжди в вас вірили і підтримували за будь-яких обставин.                 З повагою, Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко.

28-06-2020 | 09:35

Привітання міського голови Олега Бондаренка з нагоди Дня Конституції України

Шановні сіверяни!    Щиро вітаю вас з визначним державним святом – річницею прийняття Конституції України!    Двадцять чотири роки тому наш народ отримав Основний Закон, який визначив Україну демократичною державою. Відтоді ми з вами живемо у вільній, незалежній країні.    Конституція утверджує, що основна цінність держави – це людина, її життя та здоров’я, честь та гідність. Ми маємо поважати Конституцію, слідувати її положенням і підвищувати свою правову культуру.    Вірю, що з кожним роком наша Вітчизна, а разом з нею і Новгород-Сіверщина, ставатиме кращою, буде розвиненою та квітучою.    Нехай в день національного свята  всіх сіверян переповнює почуття любові до своєї держави, гордості за високе звання громадянина Української держави, за свій народ та рідний край, а мрії у краще майбутнє здійсняться.                 З повагою Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко.

28-06-2020 | 09:31

Привітання міського голови Олега Бондаренка з нагоди Дня державної служби

23-06-2020 | 17:42