Новгород-Сіверська міська рада
Анонси


  НОВИНИ

  Назад

  <<<23 - 33 з 1309>>> Архів
  28 Вересня 2018 08:26
  Привітання міського голови

  Привітання міського голови Олега Бондаренка до Всеукраїнського дня бібліотек.

  Шановні бібліотекарі!

  Щиро вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек! Незважаючи на стрімкий рівень науково-технічного прогресу та провідну роль, яку відіграє в сучасному світі Інтернет, бібліотеки були і залишаються осередками збереження та примноження культурної та наукової спадщини нашого народу, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами цього багатогранного спадку.

  Тож нехай це свято, дорогі бібліотекарі, принесе у Ваш колектив гордість за свою професію та ще більше прагнення до творчості. Бажаю аби бібліотеки й надалі залишались теплим вогнищем культури і наснаги. Зичу працівникам бібліотечних закладів, всім, хто вірно служить на ниві культури та освіти, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, благополуччя, добра та вдячних читачів! Зі святом, Вас!

  З повагою міський голова Олег Бондаренко

  27 Вересня 2018 16:20
  Новини

  У Новгороді-Сіверському вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру.

  Напередодні 77-их роковин трагедії Бабиного Яру в Новгород-Сіверській міській бібліотеці сьогодні, 27 вересня, відбулась історична година ˮБабин Яр: забуттю не підлягаєˮ . Присутні на заході студенти Новгород-Сіверського медичного училища переглянули відео за мотивами фільму німецького режисера Джеффа Канева ˮБабій Ярˮ, який відтворює жахливу картину цієї трагедії. Старший науковий співробітник краєзнавчого відділу музею-заповіднику "Слово о Полку Ігоревім" Павло Провозін розповів про переслідування та масові розстріли євреїв у Бабиному Яру і по всій території України. Кожного року 29 вересня Україна і світ вшановують пам’ять жертв Бабиного Яру. У цей злощасний день 1941 року нацисти розпочали масове знищення єврейського населення в Києві. На завершення заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх жертв Бабиного Яру.

  27 Вересня 2018 08:30
  Новини

  Триває прийом заявок на здобуття премії ім. В.Полевика.

  з 01 серпня 2018 року триває прийом заявок щодо висування кандидатів на здобуття обласної премії Василя Полевика. У 2006 році засновано обласну щорічну премію імені Василя Полевика, відомого музиканта і фольклориста Чернігівщини, добре знаного в Україні та за її межами. Премія призначається кращому збирачу музичного і пісенного фольклору, усної народної творчості або традиційної обрядовості і становить 5 тис. грн. На здобуття премії може бути висунуто особи, які проживають і працюють в Чернігівській області та мають значний особистий внесок у збиранні та збереженні фольклорної спадщини, пов’язаної з Чернігівщиною.

  Висування кандидатів на здобуття обласної премії здійснюється закладами культури, освіти, науки, творчими спілками. Пропозиції щодо кандидатур подаються на розгляд комісії до 15 жовтня 2018 року (м. Чернігів, вул.Коцюбинського, 70, КЗ «Обласний центр народної творчості», сhocnt@ukr.net, тел. 093-224-96-14 Сотнікова Олена Василівна).

  Загал_не_Положення.doc

  Перелік документів на премію Полевика 2018.doc

  26 Вересня 2018 16:57
  Новини

  26 вересня відбулась 35 позачергова сесія міської ради.

  26 вересня в Новгород-Сіверській міській раді під головуванням міського голови Олега Бондаренка відбулась 35 позачергова сесія міської ради VII скликання. У її роботі взяли участь 17 депутатів із 26 обраних. На порядок денний було винесено 9 проектів рішень. Одним із перших було прийнято рішення ˮПро внесення змін до Програми надання пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в обласній лікарні та проживають у місті Новгороді-Сіверському, на 2018-2019 рокиˮ. З метою належного виконання цієї Програми та у зв’язку зі збільшенням вартості проїзду, були внесені відповідні зміни щодо збільшення фінансування Програми.

  І як завжди, не залишились поза увагою депутатів і земельні питання: ˮПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі та передачу їх у власністьˮ та ˮПро надання згоди на передачу земельної ділянки в суборендуˮ. Загалом же, по всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.

  На завершення пленарного засідання у ˮРізномуˮ було обговорено ряд проблемних питань, які стосуються життєдіяльності громади міста. Депутати звернулись до міського голови з проханням проведення роботи з перевізниками міжміських маршрутів щодо довезеннями пасажирів до центру міста. У зв’язку з цим перевізникам будуть направлені відповідні листи.

  21 Вересня 2018 17:42
  Подія

  До Міжнародного дня миру на площі Князя Ігоря відбувся святковий патріотичний захід.

  Сьогодні, 21 вересня 2018 року з нагоди Міжнародного дня миру на центральній площі Князя Ігоря відбувся святковий захід для учнівської та студентської молоді. Присутніх зі святом привітали керуючий справами виконавчого комітету міської ради Людмила Ткаченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Ірина Головня та учасник бойових дій на Сході України, голова громадської організації ”Учасники антитерористичної операції Новгород-Сіверщини”, Іван Мельник. Зокрема, Людмила Ткаченко, вітаючи всіх з Днем миру зазначила, що мирне і спокійне життя у процвітаючій країні – це мрія багатьох поколінь українців. І завжди з великою повагою і вдячністю ми повинні пам’ятати про людей, які і колись, і зараз боронять кордони своєї Батьківщини заради миру у нашій державі, заради щасливого дитинства дітей та мирної праці дорослих. Присутні вшанували пам’ять воїнів, які поклали своє життя заради миру в Україні хвилиною мовчання.

  Музичні та танцювальні дарунки до свята підготували вихованці танцювальних колективів ”Десняночка” та ”Танцювальний квартал”. Учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2, Вероніка Сивокінь прочитала зворушливого вірша ”Молитва за мир”. Юні співачки – вихованки студії естрадно-народного співу ”Сіверські перлинки” центру дитячої та юнацької творчості Новгород-Сіверської міської ради та вокалістка державної гімназії ім. К.Д. Ушинського Левада Вікторія, заспівали веселих та національно-патріотичних пісень. Чудовим був і флеш-моб, який завершив свято та у якому взяли участь практично всі присутні. Фінальним акордом заходу стали відпущені дітьми у небо гелеві кульки у формі голуба – символа миру на Землі.

  21 Вересня 2018 15:49
  Новини
  20 Вересня 2018 15:19
  Новини
  20 Вересня 2018 11:21
  Новини
  20 Вересня 2018 09:40
  Новини

  Діти можуть і мають захищати свої права.

  07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено коло суб’єктів доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, шляхом включення до нього дітей. Правовий статус дитини, окрім Конституції України, визначають ряд законів і підзаконних нормативно-правових актів, які забезпечують розвиток дітей, встановлення гарантій і пільг для даної категорії громадян нашої держави.

  Звертаємо увагу, що отримати фахову правову допомогу можна звернувшись до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд. 9, тел.(0244) 3-30-01. Також за правовою допомогою звертайтесь до відділу «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Губернська,24, тел.: (04658) 2-14-87. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

  Докладніше в статті:Діти можуть і мають захищати свої права (1).doc

  20 Вересня 2018 08:36
  Новини

  Національна служба посередництва і примирення стоїть на захисті працюючих.

  Вже майже 20 років виконує свої повноваження Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) – постійно діючий державний орган, створений Президентом України, метою і завданням якої є сприяння поліпшенню трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), їх прогнозування та сприяння своєчасному вирішенню, здійснення посередництва під час вирішення таких спорів.

  В областях діють її структурні підрозділи – відділення НСПП. Виходячи із результатів роботи відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) та прогнозу можливих змін соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), домінуючими конфліктогенними чинниками, які викликали і продовжують створювати підґрунтя для виникнення розбіжностей між найманими працівниками і роботодавцями слід віднести: наявність заборгованості із заробітної плати (в т.ч. минулих років); порушення термінів її виплати; недотримання термінів підвищення тарифних ставок і окладів відповідно до законодавства; практика введення режиму неповного робочого часу; скорочення працюючих, невиконання положень колективних договорів тощо. Враховуючи зазначене, Відділення сприяє стабілізації соціально-трудових відносин, що виникають між найманими працівниками та роботодавцями. В разі недосягнення злагоди між ними виникають розбіжності, конфліктні ситуації та колективні трудові спори.

  З метою вивчення причин ускладнень взаємовідносин між найманими працівниками та роботодавцями, врегулювання конфліктних ситуацій та розгляду індивідуальних та колективних звернень працівників, спеціалісти Відділення проводять робочі зустрічі з представниками трудових колективів. У взаємодії із органами виконавчої влади всіх рівнів, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями роботодавців та професійних спілок вони намагаються сприяти запобіганню виникнення спорів (конфліктів), а в разі їх виникнення – допомогти досягненню згоди й взаєморозуміння в правовому полі.

  Звертаємо увагу всіх зацікавлених сторін соціально-трудовий відносин, що у разі виникнення передумов конфліктних ситуацій, з метою їх локалізації, пропонуємо звертатися для отримання консультацій, роз’яснень за адресою Відділення: м. Чернігів, вул. П`ятницька 39, (9 поверх); телефон (0462) 77-62-77. Електронна адреса: dspp_chernigiv@ukr.net.

  20 Вересня 2018 08:22
  Новини

  Завершилась VІ Всеукраїнська спартакіада «Сила духу».

  Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем громадян з обмеженими можливостями. Фінальні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади проводились з 12 по 14 вересня 2018 року на базі спортивного комплексу «Юність» (м. Ужгород) з 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів.

  Свої привітання надіслали на адресу учасників та гостей спартакіади керівники держави – Президент України та Голова Верховної Ради України. Азарт та завзяття здавалося іноді били через край. Кожен прагнув перемоги для себе та своєї команди. Але відрадно, що по завершенню боротьби нещодавні суперники тиснули один одному руки та ставали друзями в житті. Численні вболівальники, що побували у ці дні в «Юності», стали свідками небувалих емоцій – несамовитої радості звитяг, сліз переможених, розпачу втрачених можливостей. Та саме цим і стала такою привабливою та бажаною для тисяч потерпілих на виробництві участь в спартакіаді. Бо це і є життя! Справжнє, багатогранне та повноцінне. В період проведення спартакіади та під час церемонії її закриття 14 вересня неможливо було бути байдужими, дивлячись на учасників та переможців змагань, які незважаючи на певні вади здоров’я силою духу боролися за перемогу.

  Команду Чернігівської області представили: з армспорту – Віктор Ігнатовський (Менський район) - 4 місце та Андрій Колпаков (Чернігів) - 17 місце; з гирьового спорту – Микола Журавель - 6 місце (Батурин) та Василь Койдан (Чернігів) - 7 місце; з дартсу – Людмила Марукова – 4, 9 місця та Юрій Денисенко (Чернігів) – 23, 25 місця; з бомбаскету – Надія Христюк (Чернігів) – 2, 5 місця і Микола Будько (Прилуки) – 19, 25 місця; з настільного тенісу – Вікторія Сак (Прилуки) – 6 місце та Володимир Осипець (Мена) – 17 місце; з шахів – Борис Тютюнник (Ніжин) – 17 місце. Всі вони старанно боролися і допомогли здобути сьоме командне місце, а Надія Христюк виборола 2 місце з бомбаскету в положенні стоячи. У всіх членів команди була жага до перемоги і всі вони були сильні духом.

  Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Чернігівській області

  <<<23 - 33 з 1309>>> Архів

  Назад  24 Жовтня 2018 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  20 Квітня 2018 12:20
  Для оперативного надання громадянам консультацій у сфері виконання судових рішень про стягнення аліментів та про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області діють телефонні гарячі лінії. Посадові особи, що консультують з даних питань: Ніконова Анна Петрівна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13.00 години, тел.(0-22)774-515, виконання судових рішень про стягнення аліментів та Олєйнікова Людмила Миколаївна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13:00 години, тел. (0-22)676-738, виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?