Новгород-Сіверська міська рада
Анонси


  НОВИНИ

  Назад

  <<<23 - 33 з 1242>>> Архів
  30 Липня 2018 11:03
  Новини

  30 липня 2018 року в Новгороді-Сіверському рятувальники провели профілактичний рейд.

  Сьогодні, 30 липня 2018 року, рятувальники провели інформаційно-профілактичний рейд вулицями міста . В ході профілактичної роботи рятувальники звернули увагу громадян на основні причини виникнення загорянь у природних екосистемах, розповіли про те, яку шкоду навколишньому середовищу може нанести навіть невелике горіння. Також вогнеборці нагадали людям правила безпечної поведінки під час відпочинку в лісопаркових зонах та діям при знахідці вибухонебезпечних предметів. Крім того, інспекторський склад нагадав городянам основні правила безпечного відпочинку на воді та закликали дорослих навчати дітей правилам безпечної поведінки аби уникнути лиха в майбутньому. На згадку співробітники ДСНС залишали містянам інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номеру Служби порятунку «101».

  Начальник районного відділу ДСНС України у Чернігівській області Андрій Анікієнко

  28 Липня 2018 14:45
  Привітання міського голови
  27 Липня 2018 15:22
  Новини
  27 Липня 2018 12:09
  Новини

  Безпечний відпочинок в лісі.

  Тепла погода сприяє тому, що люди масово вирушають на відпочинок у ліс, парки, до водойм. Проте за позитивними емоціями не варто забувати про елементарні правила безпеки, дотримання яких стане гарантією того, що відпочинок завершиться без надзвичайних подій. Якщо ви відпочиваєте на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для вашого життя. Щоб уникнути лісових пожеж, дотримуйтесь наступних правил:

  - не розводьте багаття у лісі, окрім призначених для вогнищ місць;

  - не засмічуйте місце відпочинку;

  - обгороджуйте та розчищайте місце розпалення багаття;

  - не розводьте відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями;

  - не розкидайте недопалки та сірники на суху лісову підстилку;

  - стежте, щоб діти не бавилися з вогнем;

  - не створюйте смітники в лісі та на прилеглих землях, тим більше, не підпалюйте їх;

  - приберіть місце погашеного вогнища, переконайтесь, що горіння відсутнє.

  Пам’ятайте, безпека Вашого відпочинку – у Ваших руках. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!

  Начальник районного відділу ДСНС України у Чернігівській області Андрій Анікієнко

  27 Липня 2018 11:21
  Новини

  Уряд запровадив прозорі аукціони для продажу дозволів на видобуток газу.

  Кабінет Міністрів України своїм рішенням запроваджує в Україні систему електронних торгів на дозволи й ліцензії на використання надр. У першу чергу це стосується видобутку газу. Таким чином розшириться коло учасників ринку, збільшаться обсяги інвестицій і надходження до бюджету України, а також посилиться державна енергонезалежність. Такі дозволи будуть надаватись лише на відкритих аукціонах через систему електронних торгів ProZorro – для запобігання можливій корупції. Відтепер можна відслідкувати торги на кожному етапі їх проведення. Контакт з чиновниками не потрібен. Правила – прозорі й єдині для всіх. А дозволи продаються на аукціонах за ринковою ціною. Кожен може в режимі онлайн бачити, що продається на аукціонах, де продається, ціну і обсяги видобування. Терміни погоджень будуть значно скорочені, аукціони будуть проведені вже в найближчі місяці. Прийняття Кабінетом Міністрів України цього пакету рішень дає можливість значно збільшити обсяги інвестицій, а також власного видобутку. Наразі на аукціон виставляється 44 спецдозволи з початковою вартістю 3 мільярди гривень (раніше така кількість ділянок виділялася за 50 мільйонів) – вигода для бюджету держави очевидна. До того ж, ці рішення дозволять відкрити доступ до видобутку на 14 ділянках на шельфі Чорного моря. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман:

  – Наша мета – відкрити геодані, дати можливість приходити бізнесу на основі прозорих аукціонів і добувати газ, аби ми відмовилися від імпорту. Як відмовимося – знизимо ціни і не будемо перебувати під впливом імпортних цін. Ми приймаємо рішення про відкриття даних, про запровадження аукціонів. У нас уже підготовлені 44 ділянки запасом 150 мільярдів кубометрів газу, які потребують інвестицій, технологій, де будуть працювати українці, і ми зможемо забезпечити незалежність від будь-якої держави.

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістюСекретаріату Кабінету Міністрів України

  27 Липня 2018 11:04
  Звернення міського голови

  Звернення міського голови Олега Бондаренка з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

  Шановні новгород-сіверці!

  Прийміть щирі вітання з нагоди хрещення Київської Русі-України. 1030 років тому наші праотці прийняли віру християнську, яка передається з покоління в покоління. І зараз ми виховуємо наших дітей на високих засадах духовності за християнськими традиціями . На той час хрещення Київської Русі сприяло об’єднанню Русі в єдину державу, дало поштовх розвитку економіки, освіти, духовності й культури. Християнство сприяло утвердженню Київської Русі, як потужної європейської держави, авторитет якої значно зріс на міжнародній арені.

  І сьогодні це свято надихає творити добро, сповнює вірою, надією та любов’ю до ближніх. Нехай воно зцілить і об’єднає наші душі, наповнить змістом наше життя, щоб воскресла надія в світле майбутнє України. Я глибоко переконаний, що такі щирі прагнення згуртують всіх нас у спільній справі – розбудові нової європейської держави, розвитку сильної України!

  З повагою міський голова Олег Бондаренко

  27 Липня 2018 10:56
  Новини

  27 липня 2018 року міський голова Олег Бондаренко привітав працівників торгівлі з їх професійним святом.

  Сьогодні у Новгород-Сіверській міській раді привітали працівників різних торгівельних мереж міста з їх професійним святом – Днем працівника торгівлі. Міський голова Олег Бондаренко побажав усім представникам торгівельної сфери успіху, ділової ініціативи, розвитку та процвітання й вручив кращим працівникам цієї галузі почесні грамоти міської ради та подяки міського голови.

  Почесною грамотою Новгород-Сіверської міської ради нагороджені:

  Гусак Олена Василівна, завідуюча магазином ˮМолокоˮ ТОВ ˮТорговий дім ˮНовгород-Сіверськийˮ;

  Санжара Світлана Анатоліївна, продавець-консультант магазину ˮСтройцентрˮ ФОП Полуторний В.І;

  Грамотою Новгород-Сіверської міської ради нагороджені:

  Волосецька Тамара Василівна, продавець магазину ˮЗвездныйˮ ФОП Ковальов С.М.;

  Ковальчук Наталія Борисівна, продавець магазину-кафе ˮБравоˮ ТОВ ˮТорговий дім ˮНовгород-Сіверськийˮ;

  Шевченко Ганна Володимирівна, продавець магазину ˮМолокоˮ ТОВ ˮТорговий дім ˮНовгород-Сіверськийˮ;

  Подяку міського голови отримали:

  Деденок Наталія Володимирівна, продавець магазину ˮПродуктиˮ ФОП Ковальова А.В;

  Тимошенко Інна Петрівна, завідуюча магазином-кафе ˮБравоˮ ТОВ ˮТорговий дім ˮНовгород-Сіверськийˮ.

  26 Липня 2018 16:27
  Новини
  26 Липня 2018 15:41
  Оголошення
  26 Липня 2018 15:22
  Новини
  26 Липня 2018 12:41
  Новини

  Алгоритм дій під час пожежі.

  У разі виникнення пожежі громадянам необхідно: -   знати і суворо виконувати правила пожежної безпеки; -   знати, де знаходяться, й уміти користуватися засобами пожежогасіння; -   знати й уміти правильно викликати пожежну охорону; -   знати, де або у кого знаходяться ключі від запасного виходу, якщо це громадська будівля.

  Ознаки виникнення пожежі: -   поява незначного полум'я, якому може передувати нагрівання або тління предметів; -   наявність запаху речовини, що перегрілася, і поява диму; -   несподівано згасле світло або якщо горять на половину потужності електролампи; -   характерний запах гуми, що горить, пластмаси - це ознаки тління електропроводки; -   потріскування.

  Алгоритм дій після виявлення пожежі: -   зберігати холоднокровність, уникати паніки; -   викликати пожежну охорону; -   вжити заходів з рятування людей, майна; -   розпочати ліквідацію пожежі підручними засобами; -   організувати зустріч пожежних підрозділів та повідомити їх про людей, що залишилися в приміщенні; -   роз'яснити пожежникам найкоротший шлях до осередку пожежі. Увага! У разі виникнення пожежі треба стерегтися високої температури, задимлення та загазованості, обвалення конструкцій будівель, вибухів устаткування і приладів. 

   пам’ятка Щодо дій населення під час пожежі  Загальні  дії під час пожежі  1.Викличте пожежну охорону за телефоном 101 2.Проведіть рятування потерпілих та інших людей з будівлі, що горить. 3.Гасіть пожежу підручними засобами (водою, щільною мокрою тканиною, за допомогою вогнегасників,накрийте осередок пожежі). 4.При небезпеці ураження електричним струмом вимкніть електроенергію за допомогою автоматівна щитку.

  Алгоритм дій при виклику пожежної охорони: -   повідомити диспетчеру необхідні відомості (повна адреса - назва населеного пункту, вулиці, номер  і поверховість будинку, номер квартири і поверх, де відбулася пожежа); -   вказати місце пожежі (квартира, горище, підвал, коридор, що саме горить і можливу причину загоряння); назвати своє прізвище і номер телефону.

  Начальник районного відділу УДСНС у Чернігівській області Андрій Анікієнко

  <<<23 - 33 з 1242>>> Архів

  Назад  27 Липня 2018 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться 32 позачергова сесія міської ради VII скликання.

  20 Квітня 2018 12:20
  Для оперативного надання громадянам консультацій у сфері виконання судових рішень про стягнення аліментів та про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області діють телефонні гарячі лінії. Посадові особи, що консультують з даних питань: Ніконова Анна Петрівна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13.00 години, тел.(0-22)774-515, виконання судових рішень про стягнення аліментів та Олєйнікова Людмила Миколаївна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13:00 години, тел. (0-22)676-738, виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?