Новгород-Сіверська міська рада
Анонси


  НОВИНИ

  Назад

  <<<12 - 22 з 1242>>> Архів
  07 Серпня 2018 16:58
  Новини
  07 Серпня 2018 14:54
  Новини
  07 Серпня 2018 13:02
  Новини

  Встановлення факту народження на тимчасово окупованій території України.

  З проблемою реєстрації дитини, народженої на тимчасово окупованій території, стикаються сотні громадян України. Довідки, що видаються медичними закладами та засвідчують факт народження дитини на території не підконтрольній Україні, відповідно до українського законодавства не породжують юридичних наслідків, а отже на підставі них не можуть бути видані свідоцтва про народження дитини.

  Що ж можна зробити у такому випадку?

  Для вирішення такого питання батькам доведеться звертатися до суду з заявою про встановлення факту народження дитини. Частиною 3 ст. 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» встановлено, що будь-який акт (рішення, документ), виданий органами та/або особами, передбаченими частиною другою цієї статті,є недійсним і не створює правових наслідків. Таким чином,у разі звернення батьками дитини до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану на території України з заявою про видачу свідоцтва про народження дитини їм буде відмовлено у реєстрації народження дитини. Але звернення до органу ДРАЦС є необхідним, адже для подання заяви до суду необхідна відмова даного органу.

  Звертаємо увагу, що отримати фахову правову допомогу можна звернувшись до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд. 9, тел.(0244) 3-30-01.

  Також за правовою допомогою звертайтесь до відділу «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Губернська,24, тел.: (04658) 2-14-87. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

  Докладніше в статті: Встановлення факту народження на тимчасово окупованій території України (1).doc

  07 Серпня 2018 11:43
  Новини

  Рятувальники провели черговий рейд серед населення.

  Незважаючи на застереження рятувальників щодо небезпеки спалювання сухої рослинності та сміття, громадяни продовжують активно спалювати рештки сухої рослинності на городах, присадибних ділянках, відкритих територіях. З метою запобігання виникненню пожеж в екосистемах, 06 серпня рятувальники провели рейд серед містян щодо попередження спалювання сміття та сухої трави.

  Під час рейду рятувальники поспілкувалися з громадянами, розповіли про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки у побуті, про небезпеку розповсюдження вогню з відкритих територій на присадибні ділянки, господарчі будівлі та житлові будинки, а також розповіли про останні надзвичайні події, які виникли в області та наслідки від пожеж.

  Щоб мешканці пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки, рятувальники вручили громадянам тематичні листівки та пам’ятки. «Не користуйтеся вогнем для знищення сухої трави та сміття. Не спалюйте сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Ці необдумані дії вкрай небезпечні, що приводять до виникнення пожеж у приватних житлових, господарських спорудах та на дачних садибах. Трава та сміття легко займаються від сірника або недопалка, а полум’я швидко розповсюджується на значні території. Не слід кидати непогашені недопалки цигарок, а розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом. Не користуйтеся вогнем для знищення сухої трави та сміття! Також, слідкуйте за розвагами дітей, роз’яснюйте їм про небезпеку пожеж, ховайте від них сірники та запальнички. Якщо ви стали свідком пожежі, негайно повідомте до пожежно-рятувальної служби за телефоном 101»

  Начальник Новгород-Сіверського районного відділу УДСНС у Чернігівській області Андрій Анікієнко

  06 Серпня 2018 14:13
  Новини
  06 Серпня 2018 11:27
  Новини

  Рятувальники в черговий раз застерігають!

  06 серпня 2018 року інспекторським складом Новгород-Сіверського районного відділу У ДСНС України у Чернігівській області проведено профілактичний рейд серед жителів міста. Метою заходу було навчання громадян правилам поведінки при виявленні підозрілих, вибухонебезпечних предметів та правильність дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

  Необхідність рейду з відповідною тематикою виникає у зв’язку з непоодинокими випадками знаходження громадянами таких предметів, як під час польових робіт, так і на власних земельних ділянках, під час походу до лісу, у побуті а також в повсякденній діяльності, які можуть становити загрозу здоров’ю та життю громадян. Оскільки безпека людини – це першочергове завдання рятувальників, нашою метою є обізнаність всіх верств населення при виявленні вибухонебезпечних предметів. Під час спілкування з жителями краю рятувальники пояснили основні правила поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів, при виявленні підозрілих предметів у громадських місцях, автомобільному транспорті загального користування та наголосили на їх дотримані. Роз'яснили послідовність дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

  У ході відпрацювання житлового сектору працівники служби цивільного захисту вручили кожному з ким вдалося поспілкуватися тематичні пам'ятки та листівки на тему: «Дивись під ноги», «Дії у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв», «Увага! Вибухонебезпечні предмети». Сподіваємося, що дані заходи допоможуть вберегти життя та здоров’я громадян району. Пам’ятайте найголовніше, не чіпайте і не наближайтеся до підозрілих предметів, краще негайно сповістіть екстрені служби району за телефоном «101» або «102».   

  Начальник Новгород-Сіверського районного відділу УДСНС у Чернігівській області Андрій Анікієнко

  02 Серпня 2018 12:16
  Оголошення

  Проводиться додатковий набір молоді до військових вищих навчальних закладів ЗСУ.

  З 30 липня по 06 серпня 2018 року з метою більш масового залучення громадян України на військову службу керівництвом Збройних Сил України проводиться додатковий набір молоді до військових вищих навчальних закладів ЗСУ:

  Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

  Військового інституту танкових військ Національного технічного університету ˮХарківський політехнічний інститутˮ;

  Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;

  кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету.

  Крім того, також з 30 липня по 06 серпня 2018 року організовано додатковий набір до військових коледжем з підготовки сержантського складу ЗСУ, а саме:

  військового коледжу сержантського складу Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

  військового коледжу сержантського складу Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;

  відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету ˮОдеська морська академіяˮ;

  військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

  ТВО військового комісару Новгород-Сіверського ОМВК, майор Р.О.Богдан .

  02 Серпня 2018 09:20
  Новини

  Новгород-Сіверські рятувальники практично відпрацювали дії з ліквідації надзвичайної ситуації на місцевому сир заводі.

  01 серпня рятувальники Новгород-Сіверської 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області провели комплексне об'єктове навчання, метою якого було відпрацювання спеціальних вправ з ліквідації наслідків аварії на хімічно-небезпечному підприємстві. Таким об`єктом тренувань стало ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод».

  За легендою, через розгерметизацію аміачно-холодильної установки трубопроводу рідкого аміаку стався викид хімічно-небезпечної речовини. Рятувальники, які прибули за викликом, у захисних костюмах провели невідкладні роботи по осадженню водяними струменями  небезпечної хмари аміаку, а також знайшли місце розгерметизації і наклали спеціальний ізолюючий бандаж. Для координації дій підрозділів У ДСНС в області та персоналу підприємства працював штаб з ліквідації надзвичайної ситуації. Слід зазначити, що навчання підрозділів ДСНС та персоналу хімічно-небезпечних об’єктів допомагають узгодити та відпрацювати спільні дії по ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій, а також підвищити свою майстерність до дій за призначенням.

  Начальник Новгород-Сіверського районного відділу УДСНС у Чернігівській області Андрій Анікієнко

  02 Серпня 2018 08:31
  Новини

  Під пильним оком відеокамер у Новгороді-Сіверському.

  Протягом останнього року в Новгороді-Сіверському з’явилося ще більше камер відеоспостереження. Як зазначає міський голова Олег Бондаренко, наше місто має бути комфортним і безпечним для місцевого населення і туристів, щоб люди могли вільно пересуватись, нічого не боячись. Система відеоспостереження, що діє на території нашого міста, не тільки веде відеофіксацію правопорушень та реєстрацію подій, а й має функцію розпізнавання осіб, номерних знаків для звірки з базою підозрюваних осіб або викрадених автомобілів. П’ять відеокамер програмного забезпечення «Номерок», встановлених на в’їздах та виїздах з міста, дозволяють на швидкості робити скриншот автомобіля з номером. За допомогою камер відеоспостереження працівники поліції розкрили цілу серію злочинів загально-кримінальної спрямованості, а саме: крадіжку особистого майна громадян, вдалося встановити особу, яка зникла з місця скоєння ДТП, знайшли викрадений автомобіль, затримали підозрюваних в розбійному нападі та інші.

  У подальших планах розвитку м.Новгорода-Сіверського – збільшення кількості відеокамер у місті. Беручи до уваги громадську думку, відеоспостереження має бути встановлене не тільки на вулицях, а й у школах (в коридорах, в класах), в інших закладах освіти, у шкільних їдальнях. Аби і батьки мали змогу подивитись, чим займається їх дитина на уроці, як веде себе в різних ситуаціях вчитель, вихователь, що кухарі кладуть в обіди. Батьки з цим на 99 відсотків згодні. Збільшення камер відеоспостереження у місті дозволить нарешті навести порядок на його вулицях - підтримувати нормальну життєдіяльність міста шляхом виявлення адміністративних правопорушників. Багатьом із нас знайома ситуація, коли на очі потрапляє несанкціоновано викинуте сміття, коли автомобілі їздять у парку та інших заборонених місцях. Міська влада буде з цим безжально боротись. Камери відеоспостереження допоможуть в цьому. І врешті-решт настане той час, коли кожен з нас зможе з гордістю сказати: ˮУ цьому місті я, мої рідні та близькі почувають себе в безпеці, адже Новгород-Сіверський – безпечне містоˮ.

  01 Серпня 2018 11:40
  Новини

  Валерій Куліч: У багатьох питаннях область стала лідером і прикладом для інших регіонів.

  Більш ніж три останні роки Чернігівську область очолював Валерій Куліч. Про підсумки роботи на посаді голова ОДА вже говорив з представниками чернігівських медіа на прес-конференції учора, 31 липня. Наразі пропонуємо стислий узагальнений перелік зробленого із перспективами впливу на загальну соціально-економічну ситуацію в області у наступні роки.

  Точки зростання в області за підсумками 3 років

  Чернігівщина стабільно демонструє один з найкращих в Україні темпів реформи децентралізації – створені 37 самодостатніх громад, які отримали достатньо коштів для розвитку.Тим самим закладено підвалини для подальшого відновлення та розвитку сіл та селищ. Підприємствам області вдалося переорієнтуватись на ринки ЄС, Азії та Африки. Зокрема, частка країн ЄС в експорті досягла 36%. Таким чином подолано критичну залежність бізнесу від Росії. Область є прикладом позитивних змін у питаннях оборонної роботи: започатковано реформу системи призову на військову службу, створено власну бригаду територіальної оброни, відновлено центр оперативного командування «Північ», багато підприємств області почали працювати на оборонний комплекс

  Докладніше в статті: підсумкова новина.docx

  30 Липня 2018 16:40
  Новини

  Служба у справах дітей Новгород-Сіверської міської ради провела нараду щодо профілактичної роботи з неповнолітніми.

  30 липня 2018 року в міській раді за участі в.о. начальника служби у справах дітей Новгород-Сіверської міської ради Тетяни Давиденко, начальника Новгород-Сіверського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Сергія Чичканя, старшого інспектора з ювенальної превенції сектору превенції Новгород-Сіверського ВП Світлани Сергієнко та завідувача сектору соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді Тетяни Поливоди відбулася робоча зустріч з метою проведення профілактичної роботи з неповнолітніми, які схильні або скоїли правопорушення. У ході зустрічі обговорили питання щодо посилення співпраці у подоланні повторної злочинності серед неповнолітніх дітей, які знаходяться на відповідних обліках.

  <<<12 - 22 з 1242>>> Архів

  Назад  27 Липня 2018 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться 32 позачергова сесія міської ради VII скликання.

  20 Квітня 2018 12:20
  Для оперативного надання громадянам консультацій у сфері виконання судових рішень про стягнення аліментів та про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області діють телефонні гарячі лінії. Посадові особи, що консультують з даних питань: Ніконова Анна Петрівна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13.00 години, тел.(0-22)774-515, виконання судових рішень про стягнення аліментів та Олєйнікова Людмила Миколаївна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13:00 години, тел. (0-22)676-738, виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?