Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

НОВИНИ

Назад

<<<12 - 22 з 761>>> Архів
07 Серпня 2017 09:35
До відома громадян

Про початок роботи Новгород-Сіверського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Повідомляємо, що в результаті реорганізації Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності шляхом злиття, утворено Фонд соціального страхування України (далі - Фонд). Починаючи з 1 серпня 2017 року, Фондом та його робочими органами в повній мірі забезпечується реалізація усіх завдань та функцій, визначених Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. Новгород-Сіверське відділення (далі - відділення) Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області (далі - Управління) є відокремленим підрозділом Управління та було утворене постановою правління Фонду від 08.02.2017 № 13 зі змінами, внесеними постановою правління від 24.05.2017 № 32. Відділення підпорядковане і підзвітне Управлінню, є його відокремленим підрозділом без статусу юридичної особи, має печатку із зображенням Державного гербу України та своїм найменуванням, рахунки в органах казначейства, окремий баланс, реалізує повноваження Управління на території Новгород-Сіверського та Семенівського районів. Начальником відділення призначено Пророк Любов Йосипівну, тел. 3-16-87. Заступник начальника - Костяной Володимир Федорович, тел./факс: 3-17-78. Головний бухгалтер - Бурда Зоя Леонідівна, тел. 3-16-87. Відділення знаходиться за адресою: вул. Губернська, буд. 8 (будинок побуту, І поверх), м. Новгород-Сіверський, Чернігівська область, 16000.

04 Серпня 2017 14:18
До уваги підприємців

Підприємців Чернігівщини кличуть на фестиваль бізнесу.

Бізнес-фест «Разом до успіху» пролунає у Чернігові 2 вересня. Фестиваль, приурочений до Дня підприємця, має допомогти учасникам у розвитку бізнесу, просуванні власної справи та взаємній комунікації. Понад те — подарувати нові враження та емоції. Організовують захід Чернігівська облдержадміністрація, міська рада та громадська організація «Сяйво Сіверщини». — Чернігівщині є чим похвалитися. Фест — хороша можливість налагодити ділові контакти та прорекламувати власну продукцію. До того ж, ми маємо пам’ятати, що малий та середній бізнес — основа економіки регіону. Саме бізнесмени почасти є і меценатами. Це свято — не лише активне дозвілля, а й нова можливість напрацювати щось на перспективу, — наголосив перший заступник голови Чернігівської ОДА Леонід Сахневич під час наради з підготовки до фестивалю. У програмі заходів — святкова кавалькада, виставка-ярмарок «Бізнес Чернігівщини», секція «Вікно допомоги» (консультації з актуальних питань державних органів та бізнесу), нагородження кращих підприємців області, ярмаркові розваги та концерт. Наразі організатори запрошують підприємців та керівників підприємств Чернігівщини реєструватися для участі у фестивалі. — Усі разом ми зможемо зробити справді яскраве свято, на яке заслуговують підприємці Чернігівщини і яке буде цікавим для всіх містян. Учасники зможуть презентувати свою продукцію чи послуги, креативно прорекламуватися та зміцнити корпоративний дух у колективі. Фестиваль також стане майданчиком для дискусій, обміну досвідом та спілкування, — зазначила депутат Чернігівської міськради Ірина Березинець. Участь у фестивалі для підприємців — безкоштовна. Не вагайтеся — звертайтеся для реєстрації до Ірини Черенько: у Facebook, поштою ngoapelsin@gmail.com чи за телефонами (063) 706-26-60, (067) 94-58-330, (0462) 93-00-13. Сторінка бізнес-фесту у Facebook— www.fb.com/businessfestcn. Партнери фестивалю — Чернігівське обласне об’єднання організацій роботодавців «Сіверщина», Асоціація підприємців та підприємств малого і середнього бізнесу Городнянського району, громадська організація «Центр «Апельсин»».

Програма бізнес-фесту 02_09_2017.docx

04 Серпня 2017 12:58
Актуально

Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям на Чернігівщині.

Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають повний спектр юридичної підтримки для внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській та Сумській областях.

У рамках проекту вимушених переселенців з окупованих територій та зони бойових дій, інформують через ЗМІ про їхні законні права, засоби правового захисту та доступність юридичних послуг.

Кваліфіковані юристи надають всебічну безоплатну юридичну та консультаційну підтримку, адвокатську допомогу, в тому числі в національних й міжнародних судових інстанціях, зокрема через:

- юридичні консультації;

- допомогу в оформленні документів ;

- представництво інтересів в суді.

Основні питання, по яким надається юридична допомога:

- соціальні права і гарантії внутрішньо переміщених осіб;

- визнання фактів смерті, народження, реєстрації;

- поновлення втрачених документів;

- питання звільнення з підприємств в зоні проведення АТО;

- спадкові питання внутрішньо переміщених осіб;

- реєстрація внутрішньо переміщених осіб;

- права та обов`язки внутрішньо переміщених осіб;

- порядок надання адресної допомоги переміщеним особам.

Контакти приймальні: м. Чернігів, вул. Гонча 57, 14000, телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532; 063-959-35-34.

Проект «Захист прав, зниження ризиків та посилення гуманітарної допомоги ВПО та населенню, постраждалим внаслідок конфлікту в Україні» впроваджується Данською радою у справах біженців за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

04 Серпня 2017 12:45
Привітання міського голови

Привітання міського голови Олега Бондаренка до Дня Національної поліції України.

Шановні співробітники Національної поліції! Шановні ветерани органів внутрішніх справ!

Щиро вітаю вас із Днем Національної поліції України. Ваша щоденна служба ніколи не була і, на жаль, не буде легкою, адже тривають бойові дії на Сході нашої держави, намагається вкоренитись організована злочинність, сучасний світ диктує для поліцейських все нові вимоги.

Два роки, що сплинули від дня створення Національної поліції, говорять самі за себе. Поліцейські України – це зразок професіоналізму, обізнаності, толерантності, мужності та звитяги. І саме Національна поліція стала однією з найактивніших рушійних сил реформ, що відбуваються в країні.

З нагоди професійного свята бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, сімейного затишку і благополуччя. Щиро зичу всім рядовим, сержантам, прапорщикам, офіцерам стійкості, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Вітчизною, у ствердженні законності та правопорядку в Україні. І повертайтесь завжди живими і здоровими з чергувань додому!

З повагою, Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко.

04 Серпня 2017 08:27
Оголошення
02 Серпня 2017 12:07
Актуально
02 Серпня 2017 12:03
Актуально
01 Серпня 2017 12:31
Актуально

Оновлена програма житлових субсидій: що нового?

З 1 травня цього року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін органи соціального захисту населення провели перепризначення субсидій на наступний рік та розрахували її розміри на літній період, а з жовтня розрахують на новий опалювальний сезон. Незначні затримки з перепризначенням субсидій на новий період є в деяких областях України. Обумовлені вони відсутністю у місцевих органів самоврядування реєстрів про склад офіційно зареєстрованих членів сім’ї. Це, зокрема, такі області як Волинська, Луганська, Чернівецька та Хмельницька. На кінець липня у Чернігівській області житлові субсидії отримують 241,1 тисячі сімей.

Докладніше у документі: ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ.docx

За інформацією Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

01 Серпня 2017 12:27
Новини

Децентралізація влади триває: в області вже функціонує 19 ОТГ.

В Україні триває процес децентралізації. На сьогодні вже утворено 413 об’єднаних територіальних громад (ОТГ). В ОТГ організовано роботу 39 центрів надання адмінпослуг. Зміцнюється фінансова незалежність місцевих громад: за 6 місяців цього року надходження місцевих бюджетів зросли на 33,8% (або на 22 мільярда гривень). На реалізацію проектів за рахунок Фонду регіонального розвитку в 2017 році буде спрямовано майже 3,4 мільярда гривень. За рахунок цих коштів в регіонах реалізовуватиметься 767 проектів. Зокрема, в Чернігівській області буде придбано медичний лінійний прискорювач (40 мільйонів гривень).

Докладніше у документі:Децентралізація.docx

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації за матеріалами Інформаційного вісника Уряду

27 Липня 2017 12:51
До відома громадян

Стартував прийом заявок на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Щорічна премія Президента України «Українська книжка року» присуджується в таких номінаціях:

– за видатні досягнення у галузі художньої літератури — книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;

– за вагомий внесок у розвиток українознавства — книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;

– за сприяння у вихованні підростаючого покоління — книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Вони мають бути довершені за змістом та видані на високому естетичному, художньому, поліграфічному рівні.

Дотримується законодавство про інтелектуальну власність.

Учасниками конкурсу можуть бути автори (співавтори) виданих творів, видавництва, видавничі організації, громадські організації, творчі спілки, літературно-мистецькі об'єднання, навчальні заклади, бібліотечні та наукові установи.

Охочі отримати премію мають подати до 15 листопада 2017 року заявку та видання (у двох примірниках) з поміткою «Щорічна премія Президента України “Українська книжка року”» до Державного комітету телебачення і радіомовлення України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Заявка повинна містити інформацію про видання, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування та анотації. Контактний телефон: (044) 278-87-56; e-mail: vadim@comin.gov.ua, sector@comin.gov.ua.

27 Липня 2017 12:42
Привітання міського голови

Привітання міського голови Олега Бондаренка до Дня працівників торгівлі.

Шановні працівники торгівлі!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі! З давніх часів Новгород-Сіверський був торговим центром, що славився своїми ярмарками та майстрами. І сьогодні торгівля є одним з рушіїв економіки міста та країни. У торговій сфері знайшли своє покликання сотні сіверян, торгівельна справа є одним з найбільших наповнювачів бюджету міста та багатьох родин.

Працівники торгівлі Новгорода-Сіверського вміють задовольнити вибагливі запити і потреби тисяч громадян. Чітко, організовано та ефективно працюють заклади торгівлі та громадського харчування у місті. Це вірна ознака професіоналізму, тактовності і чуйності керівників магазинів, кафе, барів та всього персоналу до настрою та самопочуття людей, які їх відвідують.

Впевнений, що Ви і надалі сприятимете підвищенню рівня якості обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними доступними товарами.

З нагоди професійного свята бажаю Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, достатку, впевненості у майбутньому, економічної стабільності, комерційного успіху, ділової ініціативи і, найголовніше, мирного неба над головою.

З повагою, Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко.

<<<12 - 22 з 761>>> Архів

Назад03 Травня 2017 15:13
До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

01 Січня 2017 18:17
Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

01 Липня 2016 14:00
До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.