Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  НОВИНИ

  Назад

  <<<12 - 22 з 987>>> Архів
  14 Лютого 2018 08:30
  Новини

  13 лютого у міській бібліотеці відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

  13 лютого в міській бібліотеці відбувся урок мужності «Афганістан болить в моїй душі». У заході, проведеному напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, взяли участь заступник міського голови Олександр Могильний, голова районного осередку Української спілки ветеранів Афганістану Іван Шульга, голова ГО «Учасники АТО Новгород-Сіверщини» Іван Мельник, учасники бойових дій в Афганістані, студенти медичного училища. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих земляків, яким, на жаль, не судилося повернутися живими з війни. Незабутнє враження залишив після себе перегляд відео-хроніки про Афганську війну. Проте лунали для ветеранів і музичні композиції, які підготували працівники бібліотеки та дитячої музичної школи.

  Під час заходу виступив заступник міського голови Олександр Могильний, побажав кожному з воїнів-інтернаціоналістів міцного здоров’я, родинного затишку, миру і злагоди на рідній землі.

  Своїми спогадами про війну в Афганістані поділились і ветерани-афганці. Слухаючи їхні розповіді про ті часи, неважко було зрозуміти, що події Афганської війни ще довго будуть нагадувати про себе. «Війна – це насилля, це жертви» – на цьому наголосив під час свого виступу Іван Шульга. Він висловив надію аби вона швидше закінчилась і в Україні нарешті настав мир.

  Володимир Маренець зазначив, що людина звикає до всього і до війни теж. Проте краще не мати такої звички. Хай в Україні панує лише мир та добро.

  Не змогли не згадати сьогодні й те, що на українські землі прийшло нове лихо - війна. І знову біль утрат в зоні АТО. Гинуть найкращі українці, цвіт нації. Багато наших земляків не задумуючись пішли боронити кордони держави. Іван Мельник, який пройшов пекло АТО і який також був присутній на заході, побажав всім українцям мирного неба.

  14 Лютого 2018 08:15
  Новини

  13 лютого напередодні відзначення у місті Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у міській раді відбувся круглий стіл.

  13 лютого у міській раді відбулося засідання круглого столу з нагоди відзначення у Новгороді-Сіверському Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У проведенні зустрічі взяли участь міський голова Олег Бондаренко, керуючий справами виконавчого комітету Людмила Ткаченко, керівники відділів міської ради, начальник управління соціального захисту населення, сім’ї та праці міської ради Світлана Чуванова, начальник Новгород-Сіверського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Кравченко, голова районного осередку Української спілки ветеранів Афганістану Іван Шульга, голова ГО «Учасники АТО Новгород-Сіверщини» Іван Мельник, учасники бойових дій в Афганістані – Володимир Магоня та Володимир Маренець, військовий комісар Олег Отрощенко та представники Новгород-Сіверської ЦРЛ та ЦПМСД. Основні проблемні питання, що набули обговорення – підвищення рівня соціального захисту та медичного обслуговування учасників бойових дій на території інших держав. Турбували ветеранів афганської війни і комунальні проблеми – пільги на тарифи та забезпечення житлом, отримання санаторно-оздоровчих путівок, придбання медикаментів, пільговий проїзд у транспорті. Під час проведення засідання круглого столу міський голова Олег Бондаренко висловив слова вдячності ветеранам афганської війни за мужність і героїзм, відзначивши, що їхній досвід має стати прикладом патріотизму для нащадків.

  09 Лютого 2018 16:10
  Новини
  09 Лютого 2018 15:17
  Новини

  Володимир Гройсман: Разом повернемо відчуття гідності кожному українцю.

  Під час звернення до українського парламенту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав першочергові рішення, які необхідно ухвалити для відновлення справедливості в Україні.

  «За чотири роки ми зробили водночас і багато, але точно знаю, що ми зробили мало. Ми не пройшли точки неповернення. Нам потрібно змінювати країну, зробити країну по-справжньому демократичною, по-справжньому розвинутою. Я глибоко переконаний, що люди чекають не того, щоб політики за півтора-два роки до виборів починали мірятись рейтингами. Ми повинні розуміти, що до виборів у нас є шанс прийняти надважливі рішення», — заявив очільник українського Уряду. Також він назвав чіткі завдання, які необхідно спільно вирішити усім гілкам влади для розбудови справедливої, демократичної та економічно-розвиненої держави.

  Антикорупційний суд

  «Чи можливо збудувати сильну економіку, коли ми маємо величезний виклик – проблему корупції? Чи прийдуть до нас інвестиції? Чи зможемо ми відкрити потенціал для створення нових робочих місць, підвищення заробітних плат? Ні. Нам треба побороти корупцію, і тому нам потрібно в цьому скликанні, на цій сесії створити антикорупційний суд. І не просто його створити, а зробити так, щоби цей суд виніс перші вироки тим корупціонерам, які сплутали власну кишеню з національними інтересами».

  Завершити реформу децентралізації

  «Ми маємо завершити реформу децентралізації. Для цього нам потрібно провести конституційні зміни, закріпити місцеве самоврядування на всіх рівнях, починаючи від громади і закінчуючи областями».

  Вирішити конфлікт владних повноважень

  «Нам треба врешті решт прийняти рішення – ми парламентсько-президентська країна або президентсько-парламентська. Ми маємо визначити сфери відповідальності і компетенції усіх рівнів влади. Чітко вказати — хто за що відповідає. Тоді ми отримаємо зовсім іншу якість державного управління».

  Зміни до виборчої системи

  «Діюча виборча система є неприйнятною. Діюча виборча система корумпує сьогодні виборчий процес. Стало нормою в нашій країні, коли люди купують голоси. Ми маємо шанс це змінити. Ми маємо створити нормальну прозору систему, де кожен зможе реалізувати себе. І буде побудований якісний діалог з українським суспільством і ми будемо поважати людей, приходячи на вибори, і обіцяти тільки те, що ми можемо зробити, а не купувати за гроші, часто крадені гроші, голоси українців».

  Об’єднатись заради України

  «Ми можемо починати змагатись у політичній боротьбі. Не має значення, хто в якій боротьбі переможе. Важливо, в якій країні ми будемо жити. І змінити ситуацію ми можемо тільки разом. Давайте разом повернемо відчуття гідності кожному українцю»

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України

  08 Лютого 2018 15:23
  Новини

  Фахівці Новгород-Сіверського районного підрозділу УДСНС України в Чернігівській області провели чергове інформаційне заняття.

  8 лютого з метою підвищення рівня обізнаності співробітників Новгород-Сіверської редакції районної газети «Сіверський Край» з питань пожежної та техногенної безпеки, фахівцями Новгород-Сіверського районного підрозділу УДСНС України у Чернігівській області проведено інформаційно-профілактичне заняття. Рятувальники роз’яснили вимоги основних нормативно-правових документів з питань цивільного захисту, порядок евакуації персоналу на випадок виникнення надзвичайної ситуації, а також нагадали правила пожежної безпеки у побуті та першочергові дії у разі виникнення пожежі. На завершення заходів фахівці ДСНС навели статистику пожеж і надзвичайних подій, що сталися безпосередньо на території Новгород-Сіверського району, а також основні причини їх виникнення та наслідки.

  Провідний інспектор районного відділу Євгеній Бобров

  08 Лютого 2018 13:50
  Новини
  08 Лютого 2018 12:58
  Новини

  У Новгороді-Сіверському пройшов семінар-нарада з питань дотримання трудового законодавства.

  8 лютого у Новгороді-Сіверському головний державний інспектор з питань праці Управління Держпраці в Чернігівській області Оксана Карабан провела семінар з питань дотримання трудового законодавства у зв’язку зі змінами в законодавстві в 2018 році. До участі в семінарі долучились представники малого та середнього підприємництва, працівники бухгалтерських та кадрових відділів підприємств та бюджетних установ міста. Під час проведення семінару були розглянуті питання щодо неналежного оформлення трудових книжок, коригування відпускних, неоформлених працівників. Говорили і про фінансову відповідальність, яку за порушення трудового законодавства несуть юридичні та фізичні особи – підприємці, що використовують найману працю. В ході семінару всім присутнім були надані відповіді та роз`яснення на запитання стосовно вимог трудового законодавства.

  07 Лютого 2018 10:52
  Новини

  6 лютого відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Новгород-Сіверської міської ради.

  6 лютого відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням Новгород-Сіверського міського голови Олега Бондаренка. На порядку денному було розглянуто 4 питання. Серед них і питання "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення по ТОВ "Комунальник" та "Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення (в частині очищення стоків) по ТОВ "Комунальник". Під час розгляду даних питань директор ТОВ "Комунальник" Павло Сташук звернувся до членів виконкому з клопотанням щодо підвищення тарифів на послуги з централізованого водозабезпечення та централізованого водопостачання та водовідведення (в частині очищення стоків).

  Членами виконкому було вирішено: встановити по ТОВ "Комунальник" єдиний тариф на послугу з централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів в розмірі 25,94 грн.за 1 куб.м. Плата за послуги з централізованого водовопостачання для населення складатиме - 13,40 грн/м3, для бюджетних установ - 13,40 грн/м3, для інших споживачів - 13,40 грн/м3. Тариф на послугу з централізованого водовідведення (в частині очищення стоків) для підприємств, установ та організацій становитиме 19,18 грн за 1 куб.м. Дані тарифи почнуть діяти вже з 1 березня 2018 року.

  По двом іншим питанням порядку денного виконавчого комітету також були прийняті відповідні рішення.

  06 Лютого 2018 18:58
  До уваги громадян

  Посилено відповідальність осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.

  06 лютого 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», яким посилено відповідальність за несплату аліментів. Зокрема, передбачена адміністративна відповідальність за несплату аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім’ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, у вигляді виконання суспільно корисних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин.

  Докладніше у статті: Посилено відповідальність осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.docx

  За інформацією Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

  06 Лютого 2018 18:20
  До уваги громадян
  05 Лютого 2018 15:39
  До відома

  Збільшено щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання

  Постановою Кабінету Міністрів України №15 від 17 січня 2018 року внесено зміни до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Зазначеною постановою збільшено розмір щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, внутрішньо переміщеним особам, які отримують пенсію та дітям до 1 000 гривень на одну особу (члена сім’ї). Крім того, збільшено загальний розмір допомоги на сім’ю. Так, загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 3 000 гривень, для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, - 3 400 гривень, для багатодітної сім’ї - 5 000 гривень. Постанова набрала законної сили 20 січня 2018 року. За правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд.9, тел.: (0244) 3-30-01 та до відділу «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Новгород-Сіверський вул. Губернська, 24 тел. 2-14-87. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103
  <<<12 - 22 з 987>>> Архів

  Назад  28 Лютого 2018 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?