Новгород-Сіверська міська рада
Анонси
  НОВИНИ

  Назад

  <<<12 - 22 з 1868>>> Архів
  05 Грудня 2019 12:22

  Привітання міського голови Олега Бондаренка до Міжнародного дня волонтера

  Шановні волонтери! Дорогі небайдужі люди!

  Від щирого серця вітаю усіх вас з Міжнародним днем волонтера! Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця єднає націю, додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху. Волонтерським рухом в Україні захоплюються у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави. Ви стоїте поряд з українськими вояками, допомагаєте хворим на складні недуги, підтримуєте у період неспокою у родині, приходите на поміч саме тоді коли людина цього потребує найбільше. Саме ви – ті сміливці, які щоденно і щохвилини нагадуєте всім, що український дух неможливо здолати! Від імені Новгород-Сіверської громади щиро дякую усім волонтерам за шляхетну роботу, за щоденний вклад у розвиток України, за приклад доброчесності, за вміння співчувати і приходити на допомогу. Хай ваша праця знаходить визнання довколишніх людей! Бо вона варта щонайменше активної суспільної підтримки! Зичу усім волонтерам здоров’я, миру, Божої допомоги у звершенні ваших справ та вдячності і розуміння від людей. Нехай ваші благі справи повертаються до вас добром подвійно! Зі святом вас!

  Міський голова Олег Бондаренко.

  30 Листопада 2019 16:24
  Привітання міського голови

  Привітання міського голови Олега Бондаренка до Дня працівників прокуратури

  Шановні працівники прокуратури!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників прокуратури! Обравши свою відповідальну професію, кожен із вас свідомо став людиною, яка чесно і сумлінно має служити високим ідеалам правової держави, бути взірцем чуйного ставлення і високого фахового рівня у відносинах з громадянами. Цим ви заслужили визнання і повагу в суспільстві як непохитні охоронці прав та свобод людини, законних державних інтересів. Тож дозвольте побажати вам у цей день мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу. Здоров’я, добробуту, щастя, миру, стабільності вам і вашим родинам!

  З повагою, міський голова Олег Бондаренко

  29 Листопада 2019 16:51

  Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року

  У січні–вересні 2019р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 5376 млн.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (98% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи. На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано 38% інвестицій, у житлові та нежитлові будівлі – 25%, транспортні засоби – 20%, інженерні споруди – 9%. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (73 загального обсягу). За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 16% усіх інвестицій, коштів населення на будівництво житла – 4%. Половину капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 15% – підприємствами промисловості, 13% – підприємствами державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, 10% – будівництва.

  Головне управління статистики у Чернігівській області

  28 Листопада 2019 09:35

  У Чернігові СБУ блокувала підпільне виробництво та збут сурогатної алкогольної продукції

  В Чернігові Служба безпеки України спільно з податковою міліцією ГУ ДФС у Чернігівській області викрила та припинила підпільне виробництво і продаж великої партії небезпечної для життя й здоров`я громадян контрафактної алкогольної продукції. Кілька мешканців Чернігова організували на території орендованих складських приміщень та у власних домогосподарствах два цехи з виробництва фальсифікованого алкоголю. Сурогат зловмисники виготовляли із сировини сумнівної якості в антисанітарних умовах. Готову продукцію під виглядом відомих вітчизняних та іноземних брендів продавали приватним особам через інтернет та до закладів роздрібної торгівлі регіону. Товар замовникам доставляли особисто та через кур`єрів. За попередніми підрахунками щомісяця зловмисники збували контрафакту на майже 9 мільйонів гривень. Під час п`яти обшуків, проведених за місцями виготовлення та зберігання підробок, правоохоронці вилучили 3,5 тонни спирту невідомого походження, готовий до збуту сурогат, тару, виробниче обладнання. За цінами чорного ринку вартість контрафакту становить понад мільйон гривень. Відкрито кримінальне провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин оборудки та постачальників спирту.

  Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

  27 Листопада 2019 17:13

  До відома осіб, які мають бажання та можливості долучитися до волонтерської допомоги

  До відома осіб, які мають бажання та можливості долучитися до волонтерської допомоги Якщо ви маєте можливість на волонтерських засадах надавати допомогу Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області щодо транспортних вантажних перевезень у період червень-вересень або транспортні перевезення легковим транспортом протягом року, запрошуємо вас до співпраці! Контактною особою з даних питань є директор Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гончаренко Сергій Володимирович, Контактні номери телефонів: тел. 04658(31784), 0669120399, адреса електронної пошти: nstc2018@ukr.net Дякуємо за ваші благородні справи!

  23 Листопада 2019 17:46

  У Новгороді-Сіверському вшанували пам'ять жертв голодоморів

  Щороку, в четверту суботу листопада, вся Україна і кожна громада вшановує пам'ять жертв голодоморів. 23 листопада у Новгороді-Сіверському відбулись заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні. Керівництво міської ради вклонилося доземно та поклало траурні букети до Хреста - пам'ятного знаку "Жертвам голодоморів та політичних репресій". Опісля, на центральній площі міста відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам'яті всіх українців, які загинули голодною смертю. До присутніх з промовою звернувся міський голова Олег Бондаренко, зазначивши, що український народ пережив страшну трагедію і святий обов’язок кожного пам'ятати про закатованих та заморених голодом людей. Перед присутніми виступив старший науковий співробітник краєзнавчого відділу музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" Павло Провозін та розповів про страшну статистику Голодомору 1932-1933 років. Схиливши голови в скорботі, новгород-сіверці хвилиною мовчання вшанували пам'ять мільйонів українців, що стали жертвами страшного Геноциду українського народу. Тематичну хореографічну жалобну композиції виконали вихованці хореографічної студії ”Танцювальний квартал” гімназії №1. О 16.00 год. новгород-сіверці долучились до всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" та запалили на своїх підвіконнях свічку пам’яті, згадавши всіх українців, які загинули голодною смертю, стали жертвами репресій тоталітарного режиму. Нехай же той незгасимий вогник кожної запаленої в цей день свічки ще більше єднає всіх нас, українців! Вічна пам’ять жертвам голодоморів!

  22 Листопада 2019 12:35

  Віддалені робочі місця стають ближчими до людей

  У всіх районах області пенсійники почали обслуговувати громадян з використанням мобільного обладнання на віддалених робочих місцях. Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко. Віднині кожен мешканець області зможе отримати усі послуги, що надаються в ПФУ, не лише у стаціонарних центрах Фонду, а й у фахівців, які працюють на 30 віддалених робочих місцях, 19 з яких знаходяться в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), 11 — в центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), сільських, селищних радах, в тому числі, в Ніжинському державному педуніверситеті імені М. Гоголя. Була проведена копітка робота щодо впровадження нових стандартів обслуговування громадян у глибинці області. Закуплено 24 комплекти ноутбуків, сканерів для роботи на відділених робочих місцях та всіх сервісних центрів нашого регіону. Підготовлені до роботи та активовані електронні ключі eToken для спеціалістів управління обслуговування громадян. Це дозволяє посадовцям пенсійної служби мати захищений доступ через мережу Інтернет до любої пенсійної справи громадян. На початок жовтня на віддалених робочих місцях, з використанням мобільних пристроїв, надано більш ніж 190 послуг: видача довідок ОК-5, ОК-7, довідок про доходи, надані консультації щодо призначення пенсій, проведена реєстрація користувачів на веб - порталі, прийнятті заяви для виготовлення електронного та паперового пенсійних посвідчень тощо.

  21 Листопада 2019 17:19

  Запобігаємо нещасним випадкам на виробництві

  Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» завданнями страхування від нещасного випадку та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, є: - проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих, викликаним умовами праці; - відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві від нещасних випадків або професійних захворювань; - відшкодування матеріальної шкоди застрахованим особам і членам їхніх сімей. Це три основні функції, на виконання яких спрямована повсякденна робота Новгород-Сіверського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області. Профілактичні заходи Фонду: консультативні перевірки стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань на підприємствах; надання консультацій та допомоги страхувальникам щодо впровадження системи управління охороною праці; організація та участь у нарадах, семінарах, круглих столах і конкурсах з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму; участь у розробленні нормативних актів про охорону праці на підприємстві; обов’язково у складі відповідних комісій участь у розслідуванні нещасних випадків на виробництві, а також у перевірці знань ОП працівників підприємства; участь у роботі комісій з охорони праці підприємств, де розглядаються актуальні питання щодо поліпшення умов праці працівників та відсотка зменшення розміру одноразової допомоги потерпілому в разі встановлення комісією з розслідування н/в вини самого потерпілого. Безперечно, питання охорони праці складне і досить відповідальне. Адже за ним – життя і здоров’я людей. Тому безпека праці на виробництві повинна стати пріоритетним напрямом як для керівників підприємств, так і для найманих працівників. Адже сьогодні вигідніше вкладати кошти у створення безпечних умов праці, ніж потім нести матеріальні витрати у вигляді штрафів, допомоги сім’ям потерпілих, ремонту пошкодженої техніки й обладнання. Тому вчасно проведені профілактичні заходи не лише зекономлять чималі кошти страхувальників, а головне – убезпечать працюючих від травм і каліцтва. А отже, вбережуть їхнє здоров’я і життя. На жаль, незважаючи на роботу, яка проводиться з профілактики виробничого травматизму, його рівень залишається високим. Основними причинами нещасних випадків на виробництві є: - з боку керівників робіт – невиконання ними посадових обов’язків щодо контролю за безпечним виконанням працівниками дорученої роботи, використання ЗІЗ, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, відсутність або недосконалість СУОП; - з боку працівників – недотримання вимог інструкцій з ОП самими потерпілими, незастосування ЗІЗ за їх наявності, порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, машин та механізмів. Виробничий травматизм є більшою мірою наслідком недоліків й упущень у роботі керівників підприємств і спеціалістів з охорони праці і меншою мірою – самих працівників. За січень-жовтень 2019 року по відділенню зареєстровано 2 нещасних випадки на виробництві, в т.ч. 2 особи загинули. Тому ця статистика – привід, щоб фахівці з охорони праці ще один раз проаналізували свою роботу, а працівники збагнули, як важливо дотримуватися правил охорони праці. У разі травми на виробництві або профзахворювання Фонд фінансує застрахованим особам лікування в закладі охорони здоров’я, зокрема оперативні втручання. Також потерпілі на виробництві мають право отримувати лікарські засоби впродовж усього періоду до відновлення працездатності; щомісячні страхові виплати в разі стійкої втрати професійної працездатності, подальшу медичну реабілітацію, санаторно-курортне лікування тощо. У відділенні для роботодавців є в електронному вигляді зразки інструкцій з охорони праці за професіями та видами робіт й інші методичні матеріали з питань охорони праці. За запрошенням роботодавця головний спеціаліст профілактики страхових випадків перевірить стан профілактичної роботи на підприємстві та надасть відповідну допомогу щодо ефективного функціонування системи управління охороною праці.

  Коровченко В., головний спеціаліст Новгород-Сіверського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

  18 Листопада 2019 17:03

  Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

  18 листопада в залі засідань міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного були включені 8 питань, серед них: про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна у відношенні малолітніх дітей; про створення робочої групи з визначення потреб населення у соціальних послугах та розробки соціального паспорта Новгород-Сіверської міської територіальної громади; про поповнення дитячого будинку сімейного типу; про надання матеріальної допомоги; про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою. За результатом розгляду питань порядку денного було прийнято відповідні рішення. Головував на засіданні виконавчого комітету міський голова Олег Бондаренко.

  15 Листопада 2019 19:12
  Подія

  У Новгород-Сіверському медичному коледжі відбулись святкові заходи до Дня студента

  Традиційно, напередодні свята найактивніших та найзавзятіших - Дня студента, у Новгород-Сіверському медичному коледжі відбулися урочистості та святковий концерт з цієї прекрасної нагоди. Вітаючи студентство міста з наступаючим святом, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Павло Верченко побажав присутнім студентам завзяття, невичерпної енергії та міцного здоров’я задля підкорення життєвих вершин та розбудови рідної країни – України. Він також вручив трьом найкращим студентам закладу грамоти відділу освіти, молоді та спорту та цінні подарунки (power-банки). Добрі слова на адресу студентів прозвучали й від директора закладу Тамари Нікіфоренко. Відзначили організатори заходу найуспішніших та найактивніших студентів, колективи найкращих кімнат гуртожитку. І, звичайно, пісні, танці від самих ”винуватців” свята та викладачів. Зі святом, шановне студентство і нехай вам таланить у навчанні та на життєвих дорогах!

  15 Листопада 2019 16:54
  Привітання

  Привітання міського голови Олега Бондаренка до Міжнародного дня студента

  Шановні студенти!

  Хоча ви ще здобуваєте свою професію, але вже маєте професійне свято. Від щирого серця вітаю з Днем студента наших найкреативніших та найпрогресивніших. Дякую всім вам за активну, стійку громадянську позицію, за допомогу у розбудові міста, за слушні зауваження та конструктивний діалог. Переконаний, що спільними зусиллями ми продовжимо створювати для вас комфортні умови навчання, веселого і динамічного відпочинку, розкривати потенціал здобутих вами знань та спільно вибудовувати країну сильних, достойних особистостей, які завдяки здобутій освіті піднімуть нашу Україну, рівень життя та рейтинг у світі на принципово новий щабель. Нехай ваші студентські роки будуть сповнені незабутніх моментів та яскравих вражень. Успіхів у навчанні, творчого натхнення та невичерпного оптимізму задля нових звершень в ім'я України!

  Щиро, міський голова Олег Бондаренко.

  <<<12 - 22 з 1868>>> Архів

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?