Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  НОВИНИ

  Назад

  <<<12 - 22 з 815>>> Архів
  04 Жовтня 2017 14:44
  Новини
  03 Жовтня 2017 15:14
  До відома громадян
  02 Жовтня 2017 11:25
  Подія

  У Новгороді-Сіверському відбулося моторалі "Князи в грязи".

  30 вересня старовинний Новгород-Сіверський приймав моторалі "Князи в грязи", яке вже вдруге відбувається на теренах Сіверщини. Цього разу свято мотоспорту зібрало спортсменів любителів та професіоналів з усієї України. 34 зареєстровані учасники виборювали перемогу у трьох класах: аматори - спортсмени з будь-яким рівнем водійської майстерності, мікс-клас - спортсмени на важких мотоциклах та квадроциклах та профі - спортсмени з високим рівнем водійської майстерності, які перемагали та отримували призові місця на змаганнях подібного рівня. Вітав учасників змагань та гостей на центральній площі міста міський голова Олег Бондаренко, який побажав учасникам міцного здоров'я, удачі та перемоги.

  Серед переможців у класі професіоналів компанія "Агрікор холдинг" запровадила нагороди за перше місце 5 тисяч гривень, за 2-е та третє відповідно, три та дві тисячі гривень. Понад три години долали учасники трасу, круг якої становив близько 26 км. Так, мікс клас мав проїхати 4 круги з обов'язковим відмічанням на чотирьох КПП, які фіксували час учасників та контролювали стан на трасі, аматори проїхали шість кругів, професіонали подолали 8 кругів, подолавши таким чином 208 кілометрів складного бездоріжжя. В результаті серед професіоналів святкував перемогу та отримав призові 5 тисяч гривень учасник з міста Києва, Володимир Стельмащук. Завершилося свято музичними подарунками від майстрів сцени з міст Києва та Глухова.

  Фото заходу:

  29 Вересня 2017 17:52
  Подія

  У залі засідань міської ради відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.

  30 вересня увесь бібліотекарський загал України святкує свято - Всеукраїнський день бібліотек! З нагоди свята у залі засідань міської ради зібрались біблотекарі Новгород-Сіверської міської бібліотеки, яких вітали керівники міста. Міський голова Олег Бондаренко подякував бібліотекарям за їх самовіддану працю, вміння бути повноцінними працівниками культури, зберігати та передавати людям знання і побажав всім присутнім підкорення нових вершин у справі розбудови бібліотеки та перетворення її на сучасний інформаційний центр, послуг якого потребуватимуть мешканці міста. Він також нагородив Грамотою міської ради весь колектив та вручив бібліотекарям квіти.

  Вітаючи бібліотекарів зі святом, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Людмила Ткаченко згадала про старовинну гарну назву бібліотек, які називали "аптеками для душі" і подякувала присутнім бібліотекарям за те, що вони є "лікарями людських душ", завжди вислухають і розрадять, і порадять. Начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації міської ради Олена Матюк, вітаючи працівників бібліотеки зі святом, сказала спова щирої вдячності на адресу всього колективу, всім бібліотекарям, які по особливому підходять до своєї роботи, вносять дух новизни у роботу, закладу. Слова подяки лунали і від директора міської бібліотеки Ірини Нестеренко, яка побажала своїм підлеглим міцного здоров'я, довголіття, родинного затишку та всіляких ґараздів та подякувала міському голові та керівництву міської ради за постійну співпрацю, допомогу, підтримку та взаєморозуміння. Виступаючи від колективу, бібліотекар Наталія Лабейкіна подякувала за привітання власним віршем, в якому висловила добрі побажання міському голові, керівництву міської ради, відділу культури, туризму, ЗМІ міської ради, ветеранам бібліотечної справи. Завершилося святкове зібрання чаюванням з тортом, який подарував колективу бібліотеки міський голова.

  29 Вересня 2017 14:50
  Привітання міського голови

  Привітання міського голови Олега Бондаренка з нагоди Дня працівників освіти.

  Дорогі освітяни, ветерани педагогічної праці!

  Перша неділя жовтня на календарі сповіщає нам про свято людей найблагороднішої та найвідповідальнішої професії – День працівників освіти

  Прометей, всупереч волі богів, приніс древнім грекам вогонь. Ви, подібно Прометею, щоденно і повсякчас несете вашим учням світло знань, вкладаючи часточку себе у кожного з них. Глибоко переконаний, що працівники освіти, які трудяться на теренах міста та району, є талановитими ”світочами знань”. Підтвердженням цьому є численні нагороди та перемоги, здобуті вашими учнями на олімпіадах, конкурсах, спортивних аренах. Вітаючи педагогічний загал зі святом, хочеться згадати про те, що саме на плечах педагогів лежить відповідальність за виховання наступного покоління, виховання тих, хто вже завтра підхопить естафету розбудови рідної держави.

  Нехай же щедрими будуть врожаї освітянської ниви, вчительське слово буде святим і чистим для кожного учня. Хай доля до вас завжди буде привітною, дорогі освітяни. Здоров’я нехай буде міцним, учні талановитими і вдячними, а кожен новий день буде радісним та світлим, сповненим гарних подій і добрих сподівань!

  Божої благодаті та мирного неба над головами всім нам! Зі святом!

  З повагою, міський голова Олег Бондаренко.

  29 Вересня 2017 14:39
  привітання міського голови

  Привітання міського голови Олега Бондаренка до Всеукраїнського дня бібліотек.

  Шановні бібліотекарі, ветерани бібліотечної справи, користувачі бібліотек!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! У цей святковий день дозвольте висловити слова щирої вдячності бібліотекарям за вашу копітку творчу працю. Відповідаючи вимогам часу, бібліотека в останні роки значно змінила свої функції і стала центром впровадження нових технологій в обслуговування читачів, передовою ланкою отримання сучасних, потрібних людині знань.

  В цій сфері працюють фахівці своєї справи, які з повагою ставляться до кожного, хто переступає поріг бібліотеки. З нагоди професійного свята, бажаю вам, шановні бібліотекарі та ветерани бібліотечної справи, міцного здоров’я, благополуччя, творчої роботи, підтримки з боку громади. А всім користувачам бібліотек безліч приємних хвилин спілкування з книгою та тими, хто на них розуміється.

  З повагою, міський голова Олег Бондаренко.

  29 Вересня 2017 09:35
  Подія

  Відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти.

  У першу неділю жовтня освітяни України відзначають своє професійне свято - День працівників освіти. Напередодні свята освітяни міста зібралися у гостинній актовій залі Новгород-Сіверської державної гімназії ім. К.Д.Ушинського аби привітати одне одного зі святом, поздоровити ветеранів педагогічної ниви та почути гарні слова та побажання на свою адресу від представників міської влади. Вітаючи освітянський загал зі святом, міський голова Олег Бондаренко сказав що саме завдяки присутнім у цій залі педагогам тримається високий рівень досягнень в освіті, лине добра слава про навчальні заклади міста на теренах області та держави. Користуючись доброю нагодою, міський голова подякував педагогам та вручив Грамоти та оголосив подяки міської ради. Поважний педагогічний загал вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Ірина Головня, очільник районної профспілки Катерина Короткевич. Святковий концерт подарували освітянам вихованці гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, учні державної гімазії ім. К.Д.Ушинського, учасники хореографічної студії "Танцювальний квартал" міської гімназії №1 ім. Б.Майстренка. Солісти-вокалісти Іванна Обломей, Анна Скудна, Анастасія Абрамовська, Анна Дудар, Анна Слабченко подарували присутнім багато приємних хвилин від спілкування з прекрасним світом иузики та співу.

  Фото заходу:

  29 Вересня 2017 09:06
  Забуттю не підлягає
  27 Вересня 2017 12:06
  До відома громадян
  26 Вересня 2017 14:46
  До уваги роботодавців
  26 Вересня 2017 11:43
  Актуально
  <<<12 - 22 з 815>>> Архів

  Назад  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.