Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  НОВИНИ

  Назад

  <<<12 - 22 з 1070>>> Архів
  16 Квітня 2018 10:54
  Новини
  13 Квітня 2018 10:55
  Новини

  Вогнеборці 7 ДПРЧ м.Новгород-Сіверський провели практичні навчання з ліквідації пожежі у гуртожитку Новгород-Сіверського медичного училища.

  12 квітня вогнеборці 7 ДПРЧ (м.Новгород-Сіверський) 2 ДПРЗ разом з начальником Новгород-Сіверського районного відділу У ДСНС України у Чернігівській області провели практичні відпрацювання з ліквідації умовної пожежі в гуртожитку Новгород-Сіверського медичного училища.

  За тактичним задумом, під час перебування студентів на відпочинку у своїх кімнатах після занятть в приміщенні кухні, на другому поверсі будівлі виникла пожежа. Завданням обслуговуючого персоналу гуртожитку було максимально швидко організувати евакуацію студентів з будівлі гуртожитку, а завдання рятувальників - оперативно прибути на місце події та усунути наслідки можливої надзвичайної ситуації.

  В ході навчань працівники та обслуговуючий персонал спрацювали добре. Студенти були вчасно виведені згідно плану евакуації, після чого рятувальники провели бойове розгортання та приборкали умовну пожежу. Після тренувань з персоналом гуртожитку та директором навчального закладу була проведена роз'яснювальна бесіда і обговорені недоліки, які були виявлені під час проведення заходу та шляхи їх усунення.

  Новгород-Сіверський районний відділ УДСНС у Чернігівській області

  13 Квітня 2018 08:38
  Новини

  У Новгороді-Сіверському розпочався фестиваль національних фільмів "Дивись українське".

  12 квітня у Новгороді-Сіверському в районному будинку культури відбулось відкриття фестивалю національних фільмів "Дивись українське". Розпочався він з Державного Гімну України. В офіційному відкритті взяли участь міський голова Олег Бондаренко, заступник голови РДА Неля Чугаєва, голова ГО "Учасники АТО Новгород-Сіверщини" Іван Мельник, голова Чернігівської регіональної творчої спілки кінематографістів та пов’язаних з кіномистецтвом митців "Чернігівська творча майстерня" Вадим Антошин.

  Під час урочистостей міський голова та заступник голови РДА вручили квіти матерям, сини яких загинули в АТО. Віра Бондаренко, яка втратила свого сина Валерія Бондаренка на початку антитерористичної операції на Сході країни у 2014 році, подякувала організаторам даного фестивалю та представникам влади за те, що родини загиблих не забувають, запрошують на патріотичні заходи. Хвилиною мовчання згадали сьогодні і тих захисників, хто поклав своє життя, борючись за незалежність України.

  Показ фільмів триватиме два дні – 12, 13 квітня. За цей час глядачі мають можливість переглянути 4 фільми – "Кіборги", "Червоний", "Іван Сила" та "Нескорені духом".

  12 Квітня 2018 12:41
  Новини

  В області рятувальники перевірять понад тисячу громадських закладів.

  По всій країні наразі тривають перевірки громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки. Вже виявлено понад 15 тисяч порушень. Державна служба України з надзвичайних ситуацій наполягатиме на закритті 37 об’єктів через позови до суду. Ініціатор перевірок — Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман — вимагає наведення ладу в закладах, що нехтують безпекою громадян.

  — Недотримання правил безпеки призводить до жертв. Ми на сьогодні маємо справу з безвідповідальністю, з якою миритися не збираємось, — заявив Глава Уряду під час засідання Кабміну.

  Голова ДСНС України Микола Чечоткін поінформував про попередні результати перевірок громадських місць. Наразі оглянуто 1319 об’єктів, зокрема школи, лікарні, торговельні центри. Найгірший стан з виконанням рекомендацій у Донецькій, Сумській та Тернопільській областях: тут не виконано 60% приписів на усунення виявлених порушень правил безпеки. Таку ситуацію Володимир Гройсман назвав неприпустимою.

  Як повідомили в Управлінні ДСНС у Чернігівській області, перевіркам підлягають 1166 об’єктів, у тому числі 151 торговельний центр, 65 лікувальних закладів, 950 шкіл і дитячих садків. Розпочато огляд стану техногенної та пожежної безпеки у 114 закладах: 100 дошкільних та загальноосвітніх навчальних, 2 — охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням, а також у 12 торговельних підприємствах, культурно-видовищних та дозвіллєвих установах. До речі, при перевірці останніх рятувальники виявили 22 порушення. Приписи також доведеться виконувати дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам, які мають 35 порушень.

  Найчастіше на об’єктах несправні автоматичні системи протипожежного захисту, внутрішнє протипожежне водопостачання, потребують заміни або ремонту системи електропостачання, в деяких варто перепланувати шляхи евакуації. Є й такі, в яких відсутні первинні засоби пожежогасіння. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами заходів до адміністративної відповідальності притягнуто керівників двох об’єктів.

  За інформацією Департаменту інформації та комунікацій з громадськістюСекретаріату Кабінету Міністрів Українита Управління ДСНС України в Чернігівській області

  11 Квітня 2018 16:10
  Новини

  Уряд виділяє рекордні кошти на ремонт місцевих доріг.

  11,5 мільярда гривень субвенцій з державного бюджету на ремонт та утримання доріг місцевого значення отримають цього року обласні державні адміністрації. 1 січня 2018 року автомобільні дороги місцевого значення передані до сфери управління обласних державних адміністрацій. Для фінансування ремонту та утримання місцевих доріг Уряд передбачив у Державному дорожньому фонді субвенцію у розмірі 11,5 мільярда гривень. Це рекордна для України сума, яка буде адресно спрямована на дороги місцевого значення. Розподіл субвенцій відповідає протяжності доріг місцевого значення в областях. Як будуть розподілятись субвенції по областях цього року Субвенція в обласний бюджет (тис. грн): Вінницької області - 623 809,7 Волинської області - 393 913,5 Дніпропетровської області - 553 445,0 Донецької області - 557 536,7 Житомирської області - 617 157,3 Закарпатської області - 218 740,3 Запорізької області - 479 704,9 Івано-Франківської області - 278 907,1 Київської області - 548 968,3 Кіровоградської області - 381 647,3 Луганської області - 352 620,4 Львівської області - 583 215,0 Миколаївської області - 287 099,5 Одеської області - 425 698,0 Полтавської області - 588 363,2 Рівненської області - 281 342,5 Сумської області - 457 482,5 Тернопільської області - 315 105,7 Харківської області - 656 185,2 Херсонської області - 319 779,4 Хмельницької області - 456 533,5 Черкаської області - 391 451,3 Чернівецької області - 182 873,0 Чернігівської області - 426 199,4 Бюджет міста Києва - 1 153 086,5

  Окрім цього, обласні державні адміністрації можуть спрямовувати на ремонт та утримання доріг місцевого значення додаткові кошти із обласного бюджету. Нагадаємо, у 2017 році в Україні відремонтували найбільшу кількість доріг за останні 5 років – 2,1 тис. км доріг. Для порівняння, у 2014 році було відремонтовано тільки 102 км. Цього року Уряд збільшив фінансування ремонтів і будівництва доріг – до 47 мільярдів гривень.

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

  11 Квітня 2018 15:29
  Новини
  11 Квітня 2018 14:37
  Новини

  У дошкільному навчальному закладі "Ластівка" відбулось навчання з пожежної безпеки.

  11 квітня 2018 року у Новгород-Сіверському дошкільному навчальному закладі ˮЛастівкаˮ відбулось навчання з пожежної безпеки. Згідно тактичного задуму в молодшій групі ˮКурчатаˮ відбулось загоряння електромережі та виникла задимленість кімнати. Не чекаючи подальшого розповсюдження пожежі, дітей було швидко евакуйовано з ігрової кімнати. Були відкриті додаткові виходи, тож завдяки злагодженим діям вихователів евакуювати дітей з ДНЗ ˮЛастівкаˮ вдалося за 17 хвилин. Прибувши на місце події, вогнеборці 7 ДПРЧ провели розвідку та приступили до гасіння пожежі. Діям умовну надзвичайну ситуацію було швидко ліквідовано. За коментарем начальника відділу ДСНС Андрія Анікієнка, після ознайомлення директора даного закладу Людмили Цурган з легендою навчань, дії колективу дитячого садка були достатньо професійними. На деяких недоліках начальник відділу ДСНС акцентував увагу. Зокрема, він порадив більш чітко розподілити обов'язки між вихователями у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

  10 Квітня 2018 18:31
  Новини

  Почастішали пожежі сухої трави.

  Останні роки весняні пожежі сухої трави в нашій області та і взагалі по Україні значно почастішали і набули характеру загальнонаціонального лиха. Зокрема в Чернігівській області лише з початку березня сталося 30 пожеж сухої трави на площі майже 45 га. Сезон трав’яних пожеж значно коротший, ніж сезон лісових і тим більше торф’яних пожеж, він триває не більше трьох-чотирьох тижнів – з часу сходу снігу і висихання сухої торішньої трави на відкритих ділянках, до початку активного росту молодої зеленої трави – саме такий період ми спостерігаємо сьогодні за вікном. Проте, впродовж цього короткого сезону трав'яні пожежі мають масовий характер, охоплюють великі площі і дуже швидко поширюються (цьому також сприяють сильні весняні вітри). Здавалося б, обізнаність багатьох громадян з правилами пожежної безпеки повинна попереджувати такого роду випадки, але практика доводить протилежне. Практично всі трав’яні пожежі відбуваються з вини людини.

  Так, 10 квітня 2018 року о 15 год. до вогнеборців надійшло повідомлення про пожежу сухої трави у м. Новгород-Сіверському по вулиці Сумській Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

  Новгород-Сіверський районний відділ УДСНС у Чернігівській області

  10 Квітня 2018 08:26
  Новини

  Прем’єр-міністр назвав нові пріоритети реформи децентралізації.

  Про підсумки попереднього етапу реформи децентралізації і пріоритети політики регіонального розвитку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів під час розширеної урядової наради «Децентралізація та регіональний розвиток».

  Середньострокове планування

  Середньострокове планування – як на рівні центрального бюджету, так і на місцевому рівні – має стати новим пріоритетом і основою нового етапу реформи децентралізації в Україні. Глава Уряду нагадав, що реформа децентралізації стартувала у квітні 2014 року. Він переконаний, що якби Донецьк, Луганськ та Крим мали сьогоднішні можливості децентралізації, то вони б розквітали, мали ресурси для того, аби дати нову якість життя громадян, і ситуація в країні була б іншою.– Сьогодні ми маємо підбити підсумки і накреслити завдання на новий період. І тут питання середньострокового планування має стати пріоритетом – і в бюджетній політиці, і в політиці регіонального розвитку, – зазначив Володимир Гройсман.

  Розвиток економіки і примноження доходів громад

  Глава Уряду підкреслив, що доходи місцевих бюджетів зросли на понад 100 мільярдів гривень завдяки децентралізації. Окрім того, держава, в якості підтримки регіонів, направляє на місця за різними програмами понад 30 мільярдів гривень. Оскільки ключовим завданням є розвиток економіки, то потрібно говорити про те, як примножити ці доходи. – Із 100 мільярдів гривень треба зробити 200 мільярдів і направити цей ресурс на створення нових робочих місць, підвищення стандартів життя громадян. І тут важливе значення мають і зарплата, і пенсія, в яку прийшли поліклініку і в яку школу чи садок пішли наші діти. Це наше завдання, – сказав Прем’єр-міністр.

  Нові стандарти і підвищення якості життя

  Володимир Гройсман наголосив, що нові стандарти – це оновлення системи освіти, охорони здоров’я, інфраструктури, подолання інфраструктурного та цифрового розриву в Україні: – Настав час визначення конкретних пріоритетів та підвищення якості життя громадян. Дуже легко вийти і сказати, що та чи та реформа погані. Дуже важко взяти на себе відповідальність і проводити зміни.

  Нова стратегія розвитку держави

  Прем’єр-міністр підкреслив, що сьогодні на часі формування стратегії розвитку держави, і основні напрями роботи Уряд задає. Він акцентував на розвитку економіки, інвестуванні в освіту, медицину, в можливості молоді та дітей.

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

  06 Квітня 2018 14:06
  Новини

  У Новгороді-Сіверському відбулись урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України.

  06 квітня 2018 року у Новгород-Сіверському об'єднаному міському військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи призовників першого весняного призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Привітати юнаків на подвір’я військомату прийшли батьки, родичі, керівництво міської та районної ради, РДА, громадськість.

  На початку заходу виступив військовий комісар Олег Отрощенко, привітав призовників з початком служби та вручив учаснику АТО Валерію Івасику почесну відзнаку держави.

  З напутніми словами до майбутніх захисників України звернувся і міський голова Олег Бондаренко, побажав їм впевності, мужності та вірної служби у лавах Збройних Сил України.

  Зі словами вітання та найкращими побажаннями перед новобранцями виступили заступник голови РДА Неля Чугаєва, голова ГО "Учасники АТО Новгород-Сіверщини" Іван Мельник, заступник начальника відділу прикордонної служби "Грем'яч" Роман Коваленко.

  Цієї весни з міста та району призвали 12 юнаків. Сьогодні, в цей урочистий день, зберігаючи давню українську традицію, кожному з них вручили великий і святий хліб - Великодню Паску. Материнське благословення юним призовникам висловила Лариса Акальмаз, побажавши їм змужнілими і здоровими повернутись додому, де на них чекатимуть люблячі батьки.

  В цей день юнаки отримали і музичні привітання від солістки районного будинку культури Марини Олексієнко та жіночого вокального ансамблю, учасниці якого виконали пісню "Синові". На завершення заходу виступив призовник В'ячеслав Бєльтіков, запевнивши, що вони, майбутні захисники України, з честю будуть виконувати свій військовий обов'язок.

  06 Квітня 2018 13:42
  Новини

  Привітання міського голови Олега Бондаренка до Великодня.

  Дорога новгород-сіверська громадо!

  У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Син Божий воскрес, і людство радіє, бо це свято надії, яке надихає наші серця сподіваннями на щасливе прийдешнє, дарує життєвий оптимізм і духовні сили. Світле свято Воскресіння Христового об’єднує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього.

  Від щирого серця вітаю вас із цим радісним і світлим святом - Великоднем! Нехай це свято розквітне в душі новими світлими мріями, добрими і славними прагненнями! Бажаю, щоб велика любов супроводжувала вас в усіх земних справах. Миру Вашим оселям, здоров’я Вашим рідним, а дітям – великої та світлої долі.

  Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

  З повагою міський голова Олег Бондаренко

  <<<12 - 22 з 1070>>> Архів

  Назад  20 Квітня 2018 18:00
  В актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради за адресою: вул. Князя Ігоря, 32, м. Новгород-Сіверський, відбудеться публічний звіт міського голови Олега Бондаренка за підсумками діяльності виконавчих органів та депутатів міської ради за 2017 рік. На захід запрошуються мешканці міста, представники ЗМІ, громадських організацій та політичних сил.

  20 Квітня 2018 12:20
  Для оперативного надання громадянам консультацій у сфері виконання судових рішень про стягнення аліментів та про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області діють телефонні гарячі лінії. Посадові особи, що консультують з даних питань: Ніконова Анна Петрівна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13.00 години, тел.(0-22)774-515, виконання судових рішень про стягнення аліментів та Олєйнікова Людмила Миколаївна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13:00 години, тел. (0-22)676-738, виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?