Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

  НОВИНИ

  Назад

  <<<1 - 11 з 815>>> Архів
  14 Жовтня 2017 18:17
  Подія

  У Новгороді-Сіверському відзначили День захисника України.

  У день чудового християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці уся Україна відзначає День захисника України та День Українського козацтва. Святкові заходи відбулися і у Новгороді-Сіверському. Керівництво міської ради поклало квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків захисникам України. На міському стадіоні відбулися спортивні змагання серед школярів середньої ланки ”Козацький гарт”. У конкурсній програмі взяли участь три команди шкіл міста. У нелегких випробуваннях та боротьбі учні продемонстрували силу, витримку, розум та волю до перемоги. Перемогу здобула команда міської гімназії №1 ім. Б. Майстренка, друге місце за загальноосвітнім закладом І-ІІІ ст. школою №2. Почесне третє місце посіла команда державної гімназії ім. К.Д.Ушинського. Нагороджуючи переможців міський голова Олег Бондаренко зауважив, що насправді всі учасники - вже переможці, бо впевнено і самовіддано намагаються досягати найкращих результатів і йдуть до своєї мети. Він побажав усім присутнім міцного козацького здоров’я, щастя, радості, успіхів та мирного неба над головою всім українцям. Він також виконав приємну місію і нагородив грамотами та оголосив подяки міської ради нашим землякам – захисникам України, які брали участь в антитерористичній операції на Сході нашої держави. Після нагородження відбувся молебень за мир в Україні, який відслужив настоятель храму Святого Миколая отець Іоан. Продовжилися святкові заходи видовищним виступом чотирикратного чемпіону світу, Заслуженого майстра спорту України, українського богатиря і стронгмена Олександра Пеканова, який продемонстрував свою силу та майстерність у силових вправах з надважкими снарядами. У перервах між виступами відомого стронгмена новгород-сіверці не пасли задніх у вправах, які запропонував виконати стронгмен. Сміливі чоловіки та дівчата виконували жим штанги лежачи, штовхали гирі та гантелі, намагалися підняти автомобіль, який спортсмен піднімав у вправі ”станова тяга”. Нагородою за участь у конкурсах були фотознімки з автографом, з переможних для Олександра Пеканова змагань, де команда українських силачів чотири рази довела всьому світу, що українці – одна з найсильніших націй у світі. Завершилися святкові заходи на стадіоні презентацією та частуванням смачним козацьким кулішем від мера міста.

  Фото заходу:

  13 Жовтня 2017 12:13
  Привітання міського голови

  Привітання міського голови Олега Бондаренка з нагоди Дня захисника України.

  Дорогі земляки!

  Шановні захисники України!

  Величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці у сьогоденні символічно поєднано з датою шанування українського козацтва та Днем захисника України, з якими щиро і сердечно всіх вітаю!

  Чудовим і безтурботним мав би бути цей святковий день. Та спільна біда, що постукала у двері українців, покликала кращих синів і доньок на захист рідної землі, і знову розпочато безжальний поєдинок правди з брехнею, і знов ворожа агресія вносить у життя українців біль втрат та відчай розчарування.

  У День захисника України ми схиляємо голови в журбі за загиблими патріотами, перед мужністю та незламністю воїнів, що сьогодні боронять Батьківщину від ворога.

  У цей день з глибокою вдячністю і повагою згадаємо про чарівних захисниць та берегинь українського роду, які захищають рідну землю, гоять рани, душевні та тілесні, чекають так, як ніхто інший чекати не вміє. Нехає же матері дочекаються синів, дружини – чоловіків, діти – батьків та дідів.

  Закликаю всіх до щирої молитви нашій Небесній Заступниці - Пресвятій Богородиці, щоби оберігала та покрила своїм святим Омофором український народ і благословенну українську землю.

  Хай же зміцнюється воля, а надія, що живе у наших душах, дарує впевненість у тому, що вже незабаром мужні наші захисники змінять далекі східні степи на рідну землю і запанує на Вкраїні довгоочікуване мирне життя!

  З повагою, міський голова Олег Бондаренко.

  13 Жовтня 2017 12:00
  До уваги громадян

  Шановні громадяни, будьте пильні! Знову активізувались телефонні шахраї!

  Увага! Знову активізувалися шахраї Нові спроби шахрайського заволодіння коштами, із використанням для цього іміджу органів влади та посадових осіб, зафіксовано на Чернігівщині. ОДА застерігає і закликає до пильності. До підприємців, керівників установ, організацій, офісів інших суб’єктів господарювання знову надходять листи і дзвінки, начебто від імені представників виконавчої влади області, з пропозиціями долучитися до благодійного збору коштів. Це – шахраї! Ні Чернігівська облдержадміністрація, ні її структурні підрозділи, ні посадовці виконавчої влади області не займаються подібним – збором благодійної допомоги чи пожертв – ні особисто, ні через жодні організації. Будь-які такого роду звернення від їх імені – це дії, що мають ознаки злочину. У разі надходження подібних пропозицій, знайте напевне – ви потрапили «у приціл» телефонних аферистів – не ведіться на спроби маніпулювання, інформуйте правоохоронців та органи влади. Будьмо пильними, не дозволяймо себе ошукати!

  12 Жовтня 2017 16:15
  До відома страхувальників
  12 Жовтня 2017 12:12

  Інформація для населення та організацій щодо зміни тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

  ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі – АТ «ОТКЕ») повідомляє, що Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийнято постанови: №1206 від 05.10.2017р. «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31.03.2015 №1171» (щодо тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води); №1205 від 05.10.2017р. «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, інших споживачів (крім населення)); №1204 від 05.10.2017р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення ПАТ «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів)»; №1208 від 05.10.2017р. «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30.04.2015 року №1543» (щодо встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення)). Відповідно до постанови №1204 від 05.10.2017р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення ПАТ «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів)»:

  Тариф на теплову енергію для населення – 1236,75 грн. за 1 Гкал без ПДВ. Відповідно до постанови №1206 від 05.10.2017р. «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31.03.2015 №1171»:

  Тарифи для населення на послугу з централізованого опалення:

  для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1504,22 грн/Гкал з ПДВ

  для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 35,51 грн/м2 з ПДВ

  Тарифи для населення на послугу з централізованого постачання гарячої води:

  за умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води – 90,88 грн/м3 з ПДВ

  за відсутності рушникосушильників – 84,17 грн/м3 з ПДВ Відповідно до постанови 1205 від 05.10.2017р. «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, інших споживачів (крім населення)):

  Тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ – 1679,43 /Гкал без ПДВ

  Тариф на теплову енергію для потреб релігійних організацій – 848,29 /Гкал без ПДВ

  Тариф на теплову енергію для потреб інших споживачів (крім населення) – 1704,70 /Гкал без ПДВ. Відповідно до постанови 1208 від 05.10.2017р. «Про внесення змін до постанови НКРЕКП» (щодо встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення)). Тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води: для потреб бюджетних установ – 90,56 грн/м3 без ПДВ для потреб інших споживачів (крім населення) – 91,72 грн/м3 без ПДВ З вищезазначеною інформацією можна ознайомитися на сайті НКРЕКП у розділі «Засідання НКРЕКП»/ «Матеріали до засідань у жовтні 2017 року»/«Матеріали до засідання 05.10.2017». Всі вищевикладені постанови набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

  11 Жовтня 2017 17:29
  Подія
  10 Жовтня 2017 15:19
  Новини
  09 Жовтня 2017 17:10
  Актуально

  В Україні розпочався процес розрахунку розміру «зимової» субсидії.

  У жовтні цього року управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому в травні цього року субсидію було перепризначено на новий період 2017-2018 років. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей. Заяву і Декларацію про доходи заново необхідно було подати лише сім’ям, які: — орендують помешкання; — мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався за останній рік; — хочуть отримати субсидію на тверде паливо. Як і минулого року, субсидію нададуть усім, хто потребує реальної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг. Грошей вистачить на всіх. Розмір «зимової» субсидії буде відображено у платіжках за опалення, які надійдуть споживачам послуги в листопаді 2017 року.

  субсидії_Урядовий вісник.docx

  Матеріали Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України

  06 Жовтня 2017 14:48
  Актуально

  У жовтні пенсіонери отримають більше

  Всі регіональні відділення Пенсійного фонду України повністю готові розпочати виплати підвищених пенсій більш ніж 9 мільйонам пенсіонерам. Необхідні для цього гроші є: протягом року у Пенсійному фонді додатково акумульовано 26 мільярдів гривень. Ті пенсіонери, які встигнуть отримати пенсії у «старому» розмірі, одержать доплати до 25 жовтня. Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін. Перерахунок здійснюватиметься з 1 жовтня без звернень пенсіонерів. Надалі всі пенсії щорічно індексуватимуться — на 50% середньої заробітної плати і на 50% від зростання інфляції. Пенсійний вік не підвищується: за наявності необхідного страхового стажу (з січня 2018 року — 25 і більше років) вихід на пенсію в 60 років. Мінімальний страховий стаж для права на пенсію залишається на рівні 15 років (при досягненні 65 років). Ті, хто працюють в секторі неформальної зайнятості або за кордоном, можуть сплачувати внески до Пенсійного фонду самостійно або «купити» стаж за період, коли такі внески не сплачувалися (не більше, ніж 2 роки). Скасовується обмеження виплати пенсій для пенсіонерів, які працюють. Наступний крок — підготовка окремого законопроекту про осучаснення пенсій військовим.

  За повідомленням Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

  06 Жовтня 2017 09:23
  Актуально

  Небезпека електрообігрівальних приладів.

  Ще не розпочався опалювальний сезон, але в декого в квартирах вже не досить тепло і ці люди обігріваються за допомогою обігрівачів. У теперішній час як вітчизняною, так і зарубіжною промисловістю випускається велика кількість електрообігрівальних приладів різного призначення, які знайшли широке застосування в побуті. Найбільш розповсюдженими серед електрообігрівальних приладів є: електрокаміни, електрорадіатори, інфрачервоні обігрівачі, електровентилятори, електроконвектори та інші. В нашій країні дозволено використання малопотужних побутових електрообігрівачів заводського виробництва (потужністю 0,1-2 кВт) в доповнення до основного виду опалення.

  Докладніше у статті: Небезпека електрообігрівальних приладів.doc

  Олексій Моргун Викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

  06 Жовтня 2017 09:02
  Актуально
  <<<1 - 11 з 815>>> Архів

  Назад  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.