Новгород-Сіверська міська рада
Анонси
  НОВИНИ

  Назад

  <<<1 - 11 з 1382>>> Архів
  13 Грудня 2018 09:00
  Оголошення
  12 Грудня 2018 16:15
  Новини

  Конституційне забезпечення реалізації гарантій прав та свобод людини і громадянина в Україні.

  Права і свободи людини і громадянина є однією з найважливіших суспільних цінностей, головним об’єктом більшості конституційно-правових відносин. Ефективність їх виконання, використання та дотримання визначається, врешті їх реальність залежить від рівня їх захищеності, гарантованості. Тому важливим елементом конституційно – правового статусу людини і громадянина є саме гарантії цих прав і свобод.

  Докладніше:Конституційне забезпечення реалізації гарантій прав та свобод людини і громадянина в Україні.docx

  За правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. С.Титаренка, буд. 6а, тел.: (0244) 3-30-01.

  Також отримати фахову правову допомогу можна звернувшись до відділу «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Губернська,24, тел.: (04658) 2-14-87.

  Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

  12 Грудня 2018 16:05
  Новини
  12 Грудня 2018 14:10
  Новини
  07 Грудня 2018 13:21
  Новини

  У День місцевого самоврядування до Новгород-Сіверської міської ради завітали юні гості.

  У рамках відзначення Дня місцевого самоврядування 07 грудня в Новгород-Сіверській міській раді для активної учнівської та студентської молоді нашого міста відбувся день відкритих дверей. Юні гості зустрілися з міським головою Олегом Бондаренком, який розповів про структуру органів місцевого самоврядування та озвучив плани на майбутнє.

  Далі на дітей чекала екскурсія кабінетами міської ради. Начальники відділів розповіли про діяльність та повноваження своїх відділів, а юні гості мали змогу оглянути умови, в яких працюють посадові особи міської ради та поставити питання, що зацікавили.

  Завершилась екскурсія відвідинами кабінету міського голови, де на дітей чекав приємний сюрприз – торт з гербом міста Новгорода-Сіверського, який міському голові сьогодні презентувала керуючий філії Чернігівського обласного управління АТ ˮОщадбанкˮ Надія Острик. Юні учасники заходу не приховували захвату від побаченого та почутого. Гостина в міській раді для юних лідерів завершилась солодким столом та найкращими побажаннями від мера.

  07 Грудня 2018 11:18
  Новини

  Про розвиток освітньої галузі — на Раді регіонального розвитку.

  «Крім того, що ми побудували нову армію, крім того, що ми захистили країну, нашим пріоритетом має бути освіта. Бо освіта — це не видатки державного бюджету. Освіта — це інвестиції держави у майбутнє», — словами Президента України розпочав свою доповідь на першому засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

  — Освіта є одним із найбільших секторів публічних послуг, якими користується населення, починаючи з рівня громади, — зазначив голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник. — Тож ця галузь потребує особливої уваги, адже при низькому рівні освіти чи обмеженому доступі до неї країна не може бути успішною. Цьогоріч саме з початкової ланки стартувало реформування шкільної освіти. Понад 10 тисяч першокласників області вже навчаються по-новому. Поступово впроваджується концепція Нової української школи, що кардинально змінює підходи до процесу. Один із принципів НУШ — партнерство, у тому числі між школою і батьками. — Нова українська школа — заклад, до якого приємно ходити учням. Головний акцент у ставленні до дитини — повага й увага до неї, — наголосив Микола Конопацький.

  Докладніше:новина Рада_виступ освіта.docx

  Департамент інформаційної діяльності та комунікаційз громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

  07 Грудня 2018 10:13
  Новини

  Усі зміни в області – лише на покращення життя людей, – голова ОДА.

  Чим живе Чернігівщина, що вже зроблено і на чому треба зосередити зусилля – обговорили учасники Ради регіонального розвитку області. Акцент: впровадження державної регіональної політики та децентралізаційної реформи. Присутні – керівники районів, міст, об’єднаних територіальних громад, структурних підрозділів ОДА, депутати різних рівнів. Голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник зазначив:

  – Стабільне місце нашої області в першій трійці всеукраїнського рейтингу з децентралізації – яскраве свідчення того, що ми обрали правильну стратегію розвитку. Держава забезпечила різні механізми стимулювання відродження громад: від фінансових інструментів до права спрощеного об’єднання навколо міст обласного значення та міжмуніципального співробітництва.

  Використовуючи ці можливості, влада стає ближчою до людей. Громади, отримуючи реальний фінансовий ресурс, здатні вирішувати свої нагальні проблеми. У цьому вже переконалися жителі тих міст, селищ та сіл, які вирішили об’єднатися.

  На сьогодні в області вже успішно функціонують 39 об’єднаних територіальних громад, дві з яких створені цьогоріч навколо міст обласного значення – Новгорода-Сіверського та Ніжина. За останні чотири роки зведений бюджет області зріс на 3,6 мільярда гривень і склав 5,6 мільярда. А розмір державної підтримки на розвиток громад та розбудову інфраструктури збільшився майже у 40 разів.

  – Завдяки таким змінам область має конкретні результати, що значно покращують життя людей. Це – відремонтовані дороги, відновлене вуличне освітлення, утеплені школи, дитсадки, нові спортивні майданчики, нова комунальна техніка, центри надання адмінпослуг, наближені до громадян, – зауважив голова ОДА і додав, що децентралізація також стимулює внутрішніх інвесторів вкладати у потреби громади.

  При цьому Олександр Мисник переконаний: невідкладна розробка Перспективного плану розвитку областей та громад на найближчі три роки, а саме таке завдання поставив Президент України перед місцевими органами влади під час останнього засідання Ради регіонального розвитку 12 листопада, дасть дієвий поштовх розвитку територій. – Перспективні плани повинні містити перелік основних інфраструктурних проектів, об'єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, що мають бути відремонтовані, збудовані, доведені до відповідного рівня експлуатації. Ці плани стануть складовою майбутнього Перспективного плану розвитку України, – підкреслив голова ОДА. Тож кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, розробити дорожні карти з першочерговими об’єктами, які будуть точками зростання. А кожен житель громади має знати, куди спрямовуються зароблені громадою кошти.

  Департамент інформаційної діяльності та комунікаційз громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

  07 Грудня 2018 08:51
  Привітання міського голови

  Привітання міського голови Олега Бондаренка до Дня місцевого самоврядування!

  Шановна громадо, працівники органів місцевого самоврядування, депутати, члени виконавчого комітету міської ради!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем як державного значення, так і місцевого. Повноваження, якими наділяє громада працівників органів місцевого самоврядування, передбачає щоденну кропітку роботу та велику відповідальність перед громадянами.

  Уклін Вам і шана, дорогі земляки, за любов до рідного міста, самовіддану працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів нашого рідного Новгорода-Сіверського. Міцного здоров’я, сил та наснаги усім, добра та благополуччя! Зі святом!

  Щиро, міський голова Олег Бондаренко

  06 Грудня 2018 18:03
  Подія

  У Новгороді-Сіверському вшанували пам'ять загиблих захисників Збройних Сил України.

  06 грудня у День Збройних Сил України в Новгороді-Сіверському згадували усіх загиблих в російсько-українській неоголошеній війні. Валерій Бондаренко, Олег Соломаха, Ігор Медвідь, Ігор Гулевський, Іван Воробей – наші земляки, які загинули, захищаючи Україну і усіх нас на Сході держави. У своїй промові міський голова Олег Бондаренко подякував усім захисникам, які зараз гідно несуть військову службу, та наголосив, що ми не вправі забути тих Героїв, які віддали за Батьківщину найдорожче – своє життя.

  З особливим щемом в цей день пролунали слова від матері загиблого в АТО майора Збройних Сил України Валерія Бондаренка, Віри Бондаренко. Голова ГО ˮУчасники АТО Новгород-Сіверщиниˮ Іван Мельник висловив сподівання, що присутні в залі юні захисники стануть гідними нащадками своїх попередників – мужніх воїнів, Героїв України. У ході заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих військовослужбовців Збройних Сил України. Богдан Порва, студент Новгород-Сіверського медичного училища, продекламував вірш ˮКіборгиˮ Наталії Мазур. Вихованці загальноосвітніх навчальних закладів міста продемонстрували тематичні номери. Всі бажаючі в цей день могли ознайомитися з 40 фотороботами Вікторії Ясинської, які були представлені на виставці ˮПортрет солдатаˮ в гімназії №1 ім. Б.Майстренка.

  06 Грудня 2018 16:07
  Подія
  06 Грудня 2018 15:01
  Новини
  <<<1 - 11 з 1382>>> Архів

  Назад  20 Квітня 2018 12:20
  Для оперативного надання громадянам консультацій у сфері виконання судових рішень про стягнення аліментів та про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області діють телефонні гарячі лінії. Посадові особи, що консультують з даних питань: Ніконова Анна Петрівна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13.00 години, тел.(0-22)774-515, виконання судових рішень про стягнення аліментів та Олєйнікова Людмила Миколаївна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13:00 години, тел. (0-22)676-738, виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?