Новгород-Сіверська міська рада
Анонси
  НОВИНИ

  Назад

  <<<1 - 11 з 1819>>> Архів
  21 Жовтня 2019 11:34
  Оголошення

  Про голосування за громадські проекти на 2020 рік

  Міська рада відповідно до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Новгород-Сіверський оголошує голосування за громадські проекти на 2020 рік шляхом заповнення бланку голосування на паперових носіях в спеціально визначеному для цього заходу пункті голосування, що знаходиться за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Губернська, 10, на II поверсі Новгород-Сіверської міської бібліотеки (приміщення читальної зали), за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідчення на постійне проживання). Режим роботи пункту голосування: вівторок – неділя: 10-00 до 19-00 год., без перерви, вихідний: понеділок. Голосування триватиме з 09 листопада 2019 року по 26 листопада 2019 року (включно), бланки для голосування можна отримати безпосередньо у пункті голосування. Одна особа може проголосувати не більше, ніж за два проекти. За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Губернська, 2 (відділ економіки міської ради), тел.:2-39-89.

  16 Жовтня 2019 12:46
  До уваги учасників бойових дій

  Пільги учасникам бойових дій

  Норми прямої дії основного закону держави і суспільства на конституційному рівні закріплюють положення про те, що Україна являється соціальною та правовою державою, а людина її життя, здоров'я, честь, гідність та особиста безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Відповідно до цього положення соціальні права, свободи та їх гарантії визначають зміст і функціональну спрямованість діяльності держави. Чинне законодавство нашої держави містить чимало нормативно-правових актів, які передбачають пільги для учасників бойових дій. Суспільні відносини у відповідній сфері соціального забезпечення регулюються Законами України «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Стаття 12 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» містить перелік пільг учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них. Відповідно до норми даної статі учасникам бойових дій надаються пільги.

  З переліком пільг можна ознайомитися, завантаживши наступний документ: Пільги учасникам бойових дій.doc

  За правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., 6а, тел.: (04644) 3-30-01. Також безоплатна правова допомога надається відділом «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Губернська, 24, тел.: (04658) 2-14-87.

  14 Жовтня 2019 09:36
  Привітання

  Привітання міського голови Олега Бондаренка з нагоди Дня захисника України

  Шановні сіверяни!

  Щиро вітаю всіх з Днем захисника України! 14 жовтня, у День величного православного свята Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання захисника України, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною й увінчаних нагородами фронтовиків Другої світової до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму та стала на захист рідної землі. Це насправді всенародне свято єднає людей багатьох поколінь та професій. В усі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Бажаю всім захисникам України міцного здоров’я, звершення всіх мрій та бажань, довгих років мирного життя, уваги та турботи рідних, близьких та всіх оточуючих. Божої Благодаті та завжди повертатися живими та здоровими додому! Слава Україні та її захисникам!

  З повагою, міський голова Олег Бондаренко.

  11 Жовтня 2019 12:21

  Служба безпеки України інформує!

  Посадовець Чернігівської митниці, затриманий Службою безпеки України, входив до організованого угруповання, яке налагодило нелегальне ввезення в нашу країну імпортної сільгосппродукції без сплати обов’язкових митних платежів. Оперативники спецслужби встановили, що до протиправної діяльності були залучені понад п’ятнадцять комерсантів. За попередніми оцінками, через оборудку державний бюджет щомісяця недоотримував понад 1 мільйон гривень. Правоохоронці затримали посадовця митниці поблизу місця роботи під час отримання майже 20 тисяч гривень від брокера однієї з митно-брокерських структур за сприяння у ввезенні нової партії нелегальної продукції. У ході проведення низки санкціонованих обшуків за місцем роботи та проживання фігурантів провадження, правоохоронці вилучили 10 тисяч доларів США, а також документацію і комп'ютерну техніку із доказами протиправної діяльності. У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 27 (види співучасників), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

  Докладніше за посиланням: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/6581#.SV9e5kvy.dpbs

  Пресцентр Служби безпеки України

  10 Жовтня 2019 16:46
  Подія
  10 Жовтня 2019 16:24
  07 Жовтня 2019 16:54

  Система «Он-лайн будинок юстиції» - це абсолютно новий підхід до роботи з громадянами, який значно спрощує роботу з сервісами Міністерства юстиції України.

  Через систему «Он-лайн будинок юстиції» можна подати документи на державну реєстрацію:

  - створення товариства з обмеженою відповідальністю, яке здійснює діяльність на підставі модельного статуту;

  - переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту;

  - створення громадської організації зі статусом юридичної особи. Електронна послуга, що дозволяє зареєструвати створення ТОВ, яке здійснює діяльність на підставі модельного статуту, або перехід ТОВ на діяльність на підставі модельного статуту забезпечує можливість заповнення заявником через персональний кабінет заявника у форматі «запитання-відповідь» електронних форм, необхідних для проведення реєстраційної дії, та формування на основі отриманих відповідей наступних документів:

  - заяви на державну реєстрацію створення юридичної особи;

  - заяви про державну реєстрацію переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту;

  - модельного статуту «за замовчуванням»;

  - модельного статуту, сформованого шляхом обрання відповідних положень модельного статуту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності»;

  - рішення засновників товариства з обмеженою відповідальністю про створення юридичної особи;

  - рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про перехід на діяльність на підставі модельного статуту. Електронна послуга, що дозволяє зареєструвати громадську організацію зі статусом юридичної особи, забезпечує:

  - формування заяви в електронній формі через персональний кабінет заявника;

  - долучення до заяви, сформованої в електронній формі, оригіналів електронних документів для державної реєстрації. До уваги громадян та представників бізнес спільноти! Впроваджено інноваційний інструмент боротьби з рейдерством. Відтепер всі громадяни чиї права порушені незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю державних реєстраторів прав на нерухомість та бізнесу можуть подати скаргу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України он-лайн, що дозволить уникнути помилок під час підготовки документів та відмов з формальних підстав. Скаргу можливо подати через портал державних послуг iGov за посиланням: https://igov.gov.ua/service/333/general.

  06 Жовтня 2019 15:34

  Привітання міського голови Олега Бондаренка до Дня працівників освіти України

  Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

  Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості. Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, енергії та людської поваги. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашого міста Новгорода-Сіверського.

  Щиро, міський голова Олег Бондаренко

  06 Жовтня 2019 15:29

  Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 58 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

  Упродовж минулого тижня з 23 по 30 вересня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини чергувало 189 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки. Вогнеборці ДСНС ліквідували 46 пожеж, 13 з яких виникли в житловому секторі громадян, 21 в природних екологічних системах (3 - загоряння торфу, 16 - сухої трави, 2 - сміття), 9 на транспорті та об'єктах різних форм власності та 3 інші. Нажаль, у вогні загинула 1 людина. Загальна площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала понад 110 га. Протягом тижня проводились роботи по ліквідації пожеж на торфовищах. 26 вересня ліквідовано пожежі торфу біля сіл Ковпита Чернігівського району на площі 12 га, Заріччя Сновського району на площі 9,5 га, Лебедівка Козелецького району на площі 8,2 га. Триває ліквідація пожеж торфовищ біля сіл Стодоли, Оленівка, Сидорівка на території Ніжинського і Борзнянського районів. Загальна площа пожеж складає 21га. Станом на 30 вересня залишилось ліквідувати горіння на площі близько 16 га. Від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області на гасіння пожеж покладів торфу залучено 28 чоловік особового складу та 9 одиниць спецтехніки. Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення упродовж тижня знищено 35 артилерійських снарядів калібром 45, 76, 122, 152 мм часів Другої світової війни. Боєприпаси були виявлені на відкритих територіях у Менському, Бахмацькому, Чернігівському районах та м. Корюківка. Крім того, рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області 7 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт.

  Начальник Новгород-Сіверського РВ УДСНС Андрій АНІКІЄНКО

  06 Жовтня 2019 15:26
  06 Жовтня 2019 15:17
  Анонс

  Відкриття виставки олійних і пастельних робіт членів Національної спілки України подружжя Олексія Крюкова та Діани Варакути «Пілігрими краси й духовності»

  9 жовтня о 15.00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) відбудеться відкриття виставки олійних і пастельних робіт членів Національної спілки України подружжя Олексія Крюкова та Діани Варакути «Пілігрими краси й духовності». В експозиції представлені портрети, пейзажі, натюрморти, жанрові сцени, створені у кінці ХХ – на поч. ХХІ століття. Переважають твори філософського осмислення плинності життя та присвячені краєвидам Чернігівщини. Початок заходу о 15:00 за адресою: м. Чернігів, вул. Музейна, 6. Виставка триватиме до 12.11.2019 р. Деталі – за тел.: 0462-611-573, або на сторінці музею у соцмережі «Facebook» https://www.facebook.com/halahan.art/.

  #ХудожніймузейҐалаґана.

  <<<1 - 11 з 1819>>> Архів

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?