Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

НОВИНИ

Назад

<<<1 - 11 з 761>>> Архів
19 Серпня 2017 20:06
Подія

Новгород-Сіверський район відзначив День району.

19 серпня 2017 року у день величного християнського свята Преображення Господнього Новгород-сіверський район відзначив День району. Святкові дійства відбувалися у міському парку ім. Т.Г.Шевченка, де розгорнулися гостинні подвір'я сільських громад Новгород-Сіверщини. Біля районного будинку культури вирувала виставка майстрів традиційної народної творчості, виставка сільгоспвиробників та техніки, яка працює на полях Новгород-Сіверщини. У районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. Прибули на свято чимало почесних гостей та делегацій. Зокрема, привітати земляків зі святом прибув заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко, депутат обласної ради Анатолій Мельник, Заслуженний працівник освіти, генерал-майор Микола Шкарабура, міський голова Шостки Микола Нога та інші почесні гості з Коропщини та Мени. Відкрив урочистості та привітав усіх зі святом Преображення Господнього та Днем Новгород-Сіверського району настоятель Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, архімандрит Никодим. Він побажав усім у день престольного свята нести у світ якомога більше добра та світла, бути здоровими тілесно і духовно. Вітаючи мешканців району зі святом, міський голова Олег Бондаренко побажав наснаги, нових трудових звершень та розквіту древній Сіверській землі. Пан Микола Шкарабура подарував присутнім власного вірша про рідну землю, її родовід і нагадав присутнім, що усім потрібно докладати якомога більше зусиль для спільного успіху. Кульмінацією свята став концерт Народного артиста України Анатолія Гнатюка, який спільно з оркестром та балетом академічного ансамблю пісні і танцю Прикордонної служби України представили глядачам театралізоване концертне дійство "Мрії" і подарували присутнім дві години спілкування з прекрасним.

Фото заходу:

18 Серпня 2017 12:37
Привітання міського голови

Привітання міського голови Олега Бондаренка до Дня пасічника.

Шановні бджолярі Новгород-Сіверщини!

Щиросердно вітаю вас з Днем пасічника.

Бджолярів з давніх часів глибоко шанують на Сіверській землі. Протягом віків ремесло бортників – тримачів колод з бджолами - перетворилося на справжнє мистецтво пасічників, секрети якого відкриваються тільки наполегливим, дбайливим та працелюбним. Даруючи людям радість куштувати мед та інші продукти бджільництва, пасічники тим самим допомагають їм ставати здоровішими, лікувати недуги, частувати смачним сіверським медом своїх гостей.

У цей святковий день бажаю вам, шановні пасічники, міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та всіляких гараздів. І нехай ”золоті комахи” несуть вам і нам на радість смачні меди. Рясні медозбори нехай дарують наснагу частувати сіверян та гостей міста якісними продуктами бджільництва, а фінансовий успіх обраної справи дарує можливість розвиватися і нарощувати виробництво. Божої благодаті у родинах і мирного неба над головою!

Щиро, міський голова Олег Бондаренко.

17 Серпня 2017 09:47
До уваги громадян

Обґрунтування причин зміни тарифів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (АТ «ОТКЕ»).

Необхідність перегляду та встановлення тарифів АТ «ОТКЕ» на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, обґрунтовуючи необхідність їх перегляду тим, що діючий тариф на послуги з централізованого опалення для населення складає 1350,01 грн/Гкал з ПДВ., на теплову енергію для населення – 1110,42 грн/Гкал (без ПДВ). По факту 2016 року (згідно даних Моніторингу Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА) рівень відшкодування затвердженим тарифом для населення фактичної вартості послуг для населення складає 92,1%. Прогнозний тариф є економічно обґрунтованим та становить на теплову енергію для населення 1237,15 грн/Гкал без ПДВ. Дата останнього перегляду тарифів для населення - 08.05.2015 року з подальшим коригуванням – 01.07.2016 року. Діючі тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води були встановлені на базі витрат підприємства 2013 року та коригувались по статтям витрат: «Паливо», «Електроенергія» та «Витрати на оплату праці з відрахуваннями на соціальні заходи». Але на сьогодні вони залишаться збитковими по іншим статтям витрат, які не підлягали коригуванню взагалі. А саме: відбулося зростання витрат по статті «Оренда ЦМК» більше, ніж у 2 рази (в діючому тарифі по м. Чернігову становлять 4,26 млн.грн./рік, а станом на серпень 2017 року – 8,63 млн.грн./ рік). Витрати по статті «Податок на землю та орендна плата за земельні ділянки» в діючому тарифі по АТ «ОТКЕ» складають 0,381 млн.грн./рік, а станом на серпень 2017 року (фактичні) – 2,4 млн.грн/рік (зростання більше, ніж в 6 разів). Розмір мінімальної заробітної плати з часу останнього коригування збільшився з 1491 грн. до 1749 грн.

У зв’язку із зростанням відсотку оснащеності приладами обліку відбувається поступове зменшення об’ємів реалізації теплової енергії. Що і призвело до перерахунку планової кількості виробленої корисної теплової енергії у бік зменшення. В діючому тарифі корисний відпуск теплової енергії складає 670,9 тис.Гкал, а в прогнозному – 561,9 тис.Гкал. Витрати на повірку приладів обліку теплової енергії згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» із планового тарифу були виключені, що призвело до зменшення темпу росту тарифу.

Відсоток зростання основних складових витрат планового тарифу :

- Паливо – 4,03 %

- Електроенергія – 12,1 %

- Амортизація (пряма) – 11,7 %

- Заробітна плата з нарахуваннями – 63,2 %

- Оренда ЦМК – 117 %

- Податок на землю – 530 %.

Відсоток зростання тарифу на послуги з централізованого опалення для населення в цілому складає 11,4 %.

В результаті проектні розрахунки тарифів для категорії населення складають:

Тариф на теплову енергію 1236,80 грн/Гкал без ПДВ, Тариф на послугу з централізованого опалення: з приладами обліку – 1253,58 грн/Гкал без ПДВ та без приладів обліку – 29,59 грн/м2 без ПДВ.

Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води: З рушникосушарками – 75,74 грн/м3, Без рушникосушарок – 70,14 грн/м3.

Тарифи для інших категорій споживачів за розрахунками склали: Бюджетні організації: теплова енергія - 1679,49 грн/Гкал без ПДВ, гаряча вода – 90,60 грн/м3, Інші споживачі:

теплова енергія – 1704,75 грн/Гкал без ПДВ, гаряча вода – 91,85 грн/м3, Релігійні організації – 848,35 грн/Гкал без ПДВ.

16 Серпня 2017 17:01
Актуально
16 Серпня 2017 13:10
Новини

У місті Новгороді-Сіверському під час літніх канікул посилена увага до дітей.

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому службою у справах дітей Новгород-Сіверської міської ради в нашому місті проводиться активна робота з сім’ями, в яких діти опинились в складних життєвих обставинах та не в змозі подолати їх самостійно. Працівниками служби та сектору з ювенальної превенції Новгород-Сіверського відділу поліції було проведено ряд спільних профілактичних рейдів в родини, де діти опинились в складних життєвих обставинах та де проживають неповнолітні правопорушники. Основною метою проведення рейдів є соціальний захист таких дітей, профілактика правопорушень та попередження злочинності серед неповнолітніх, запобігання дитячій бездоглядності, перевірка умов проживання дітей, стан виконання батьками своїх обов'язків, дотримання прав і свобод дітей, забезпечення їх необхідними речами для життя та всебічного розвитку. В ході рейдів з батьками було проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання, навчання, утримання дітей, увагу батьків акцентовано на дотримання дітьми правил дорожнього руху, запобіганню небезпеки на дорозі. З неповнолітніми, схильними до протиправних дій, проведено бесіди щодо попередження правопорушень та злочинів. Під час візитів було встановлено, що, на жаль, не всі батьки дбають про поліпшення умов для проживання дітей, їхні житлово-побутові умови потребують покращення, а саме: ремонту та, в окремих сім’ях, елементарного прибирання. Тому батькам роз’яснено, що у разі ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дитини, згідно статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статті 59 Закону України „Про освіту”, статті 166 Кримінального кодексу України, статті 150 Сімейного Кодексу України їх буде притягнуто до відповідальності у встановленому законом порядку. В ході рейду була проведена акція до Дня знань, під час якої дітям, що найбільш потребують соціальної підтримки, були вручені подарунки (шкільне приладдя, засоби гігієни), придбані на кошти міського бюджету та кошти спонсорів ( ДП Новгород-Сіверський лісгосп, та ПП «РІК»).

Служба у справах дітей Новгород-Сіверської міської ради

16 Серпня 2017 11:22
До відома громадян

Стан роботи з розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації Новгород-Сіверським відділом упродовж I півріччя 2017

Протягом I півріччя 2017 року до Новгород-Сіверського відділу Менської місцевої прокуратури надійшло 101 звернення громадян, з них: вирішено – 31, направлено за належністю до інших відомств для вирішення – 69, повернуто заявникам у зв’язку з недотриманням вимог законодавства щодо звернень – 1. Звернення громадян не задовольнялися. Найбільше звернень надійшло та вирішено з питань досудового розслідування – 8. Решта звернень стосувалися інших питань. На особистому прийомі прийнято 38 громадян, з них керівником Менської місцевої прокуратури – 1. Запити про надання доступу до публічної інформації упродовж вищевказаного періоду до відділу не надходили.

За інформацією Новгород-Сіверського відділу Менської місцевої прокураутри

16 Серпня 2017 11:19
До відома громадян

Закінчено розслідування особливо тяжкого та резонансного злочину.

14 червня 2017 року, на подвір’ї одного з господарств в с. Комань Новгород – Сіверського району, а потім на вулиці поблизу нього, на ґрунті ревнощів, місцевий житель, раніше судимий за умисне вбивство, завдав співмешканці багаточисельних ударів руками, ногами та дерев’яною палицею по голові та тілу, в результаті чого спричинив тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно – мозкової травми з переломом кісток та склепіння черепа. З отриманими тілесними ушкодженнями жінку доставлено до лікарні, однак через годину після госпіталізації вона померла, не приходячи до свідомості. Дії підозрюваної особи кваліфіковано за ч. 2 ст. 115 КК України. У результаті своєчасного оперативного реагування слідчого та прокурора у кримінальному провадженні чоловіка в той же день повідомлено про підозру у скоєному злочині та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Наразі розслідування злочину закінчено, обвинувальний акт відносно зловмисника направлено до суду. Довідково: санкцією ч. 2 ст. 115 КК України передбачено покарання у виді довічного позбавлення волі.

Начальник Новгород – Сіверського відділу Менської місцевої прокуратури А. Карапута

15 Серпня 2017 14:49
До уваги роботодавців
14 Серпня 2017 16:48
Подія

У суботу, 12 серпня у музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбулось відкриття персональної виставки майстрині традиційної народної ляльки - Тамари Мельник.

У суботу, 12 серпня у Новгород-Сіверському історико-культурному музею-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбулась непересічна подія - відбулося відкриття персональної виставки майстрині традиційної народної ляльки, члена Національної спілки майстрів народної творчості України Тамари Мельник. Ця активна містянка вже не один рік на всіх виставках, що відбуваються у місті, презентує свою майстерність у виготовленні традиційних народних ляльок-мотанок. А також вона займається вишивкою, виготовляє картини з тканини у японській техніці "кінусайга", пише вірші. Ця тендітна жінка служила у Прикордонній службі України, вийшла на пенсію і повністю занурилась у творчість. І у свій ювілейний день народження подарувала всім містянам та гостям нашого міста часточку своєї душі у творчості.

Вітаючи чудову майстриню зі святом міський голова Олег Бондаренко побажав майстрині ще довго залишатися такою енергійною, якою вона є і зараз. І дійсно, ця прекрасна жінка дасть фору молодим за енергетикою, працелюбністю, творчою наснагою. Отож, так тримати шановна Тамаро Миколаївно. А всіх поціновувачів прекрасного запрошуємо відвідати виставку!

Фото заходу:

11 Серпня 2017 20:22
Подія

У Новгород-Сіверському районному будинку культури відбувся сольний концерт Світлани Серафимович.

11 серпня 2017 року велика зала районного будинку культури зібрала поціновувачів таланту Світлани Серафимович, яка дала сольний концерт ”На волю серце відпускаю.” Світлана Павлівна вже всьоме збирає своїх шанувальників на свято музики, співу, танців. Розпочавши концерт чудовою піснею Святослава Вакарчука, співачка запевнила всіх, що ”Все буде добре”. На сцену линули шанувальники з квітами. Очільники міста і району також не залишилися осторонь. Міський голова Олег Бондаренко, вітаючи пані Серафимович з святом пісні, побажав міцного здоров’я, творчого натхнення та злету. Зокрема, він зауважив, що саме завдяки таким талановитим людям, як Світлана Павлівна, лине добра слава про Новгород-Сіверщину у світі. Вітали всіх і дарували хвилини спілкування з прекрасним рідна донька винуватиці свята Анастасія Серафимович, солісти районного будинку культури Світлана Венгер, Марина Олексієнко, Іван Антоневич, переможці конкурсу ”Сіверщина має талант” Тетяна Радус, танцювальний колектив ”Мрія”. І глядачі були надзвичайно активні, гучно аплодували, дарували солістам квіти і вигуки ”браво”. Всі присутні зарядилися лише позитивними емоціями. Отож, нових звершень шановній Світлані Серафимович і очолюваному нею колективу.

Фото заходу:

09 Серпня 2017 12:34
Актуально
<<<1 - 11 з 761>>> Архів

Назад03 Травня 2017 15:13
До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

01 Січня 2017 18:17
Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

01 Липня 2016 14:00
До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.