Новгород-Сіверська міська рада
Анонси
  НОВИНИ

  Назад

  <<<1 - 11 з 1466>>> Архів
  15 Лютого 2019 15:07
  Новини

  У Новгороді-Сіверському вшанували учасників бойових дій на території інших держав

  З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого в Новгороді-Сіверському в малій залі районного будинку культури відбулись урочисті заходи.

  Зі словами вдячності до воїнів-інтернаціоналістів звернулось керівництво міста та району. Секретар міської ради Юрій Лакоза побажав мужнім захисникам міцного здоров’я, мирного неба, довгих років життя та вручив почесні відзнаки.

  Привітали воїнів-афганців і голова районного осередку Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану Іван Шульга, голова Новгород-Сіверської районної організації ради ветеранів Микола Кливенок, голова громадської організації ˮУчасники АТО Новгород-Сіверщиниˮ Іван Мельник.

  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків, які вже не повернулись додому живими.

  По завершенню урочистої частини відбувся концерт за участю місцевих аматорів сцени.

  Опісля в міському парку ім. Т.Г. Шевченка відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку землякам – учасникам бойових дій в Афганістані. Настоятель Успенського собору отець Сергій відправив заупокійну літію. Присутні помолились за загиблих воїнів-афганців.

  15 Лютого 2019 09:03
  Сторінками історії
  15 Лютого 2019 08:16
  Привітання міського голови

  Привітання міського голови Олега Бондаренка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

  Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Сьогодні ми вшановуємо воїнів, яким довелося брати участь у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.

  У цей день згадуємо та схиляємо голову в скорботі за нашими земляками – солдатами та офіцерами, які не повернулись додому. Вічна їм пам’ять!

  Від щирого серця бажаю всім учасникам бойових дій на території інших держав добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

  З повагою міський голова Олег Бондаренко

  14 Лютого 2019 16:11
  Новини

  СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути пильними

  Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

  - про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого процесу;

  - про факти посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії;

  - про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачених статтями 157-160 Кримінального кодексу України.

  У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефоном «гарячої лінії» управління СБУ в Чернігівській області – (0462) 676-208, або скористатися електронною скринькою usbu_chg@ssu.gov.ua.

  Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

  Прес-група управління СБ України в Чернігівській області

  14 Лютого 2019 15:04
  Новини
  14 Лютого 2019 14:48
  Новини

  Афганістан у долі наших земляків

  Напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 14 лютого в Новгород-Сіверській міській бібліотеці відбулась патріотична година ˮАфганістан у долі наших земляківˮ.

  У зустрічі взяли участь воїни-афганці, наші земляки – голова районної організації Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану Іван Шульга, учасник бойових дій в Афганістані Володимир Маринець, студенти Новгород-Сіверського медичного училища, працівники бібліотеки.

  У ході заходу присутнім продемонстрували відеоролики ˮХроніка афганської війниˮ, ˮАфганістан відеоˮ. Проте, більш емоційно та достовірно про події далеких 1979-1989 років розповіли безпосередні її учасники, воїни-афганці, які супроводжували каравани, охороняли, так звані, ˮточкиˮ, кого на кожному кроці підстерігала небезпека. Нажаль, четверо наших земляків, учасників бойових дій в Республіці Афганістан, так і не повернулись додому живими.

  Тож, хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих і померлих воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО.

  12 Лютого 2019 09:30
  Оголошення

  Вищі військові заклади Служби безпеки України запрошують на навчання

  Вищі військові навчальні заклади СБУ - Національна академія Служби безпеки України (м. Київ) та Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) - запрошують на навчання випускників загальноосвітніх закладів Чернігівщини.Прийом документів від вступників до ВВНЗ СБ України триватиме до 01 березня 2019 року.

  Детальніше про правила вступу та особливості відбору кандидатів можна дізнатися на сайтах academy.ssu.gov.ua та nlu.edu.ua або за телефонами приймальних комісій з питань вступу на навчання (044) 527-74-01 (Національна академія СБ України) і (057) 704-92-49 (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого).

  За довідками і роз‘ясненнями просимо звертатися до підрозділу кадрового забезпечення Управління Служби безпеки України в Чернігівській області (м. Чернігів, вул. Шевченка,28) або телефонувати за номерами: (0462) 655-428, (0462) 655-422.

  Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

  12 Лютого 2019 09:18
  Оголошення
  07 Лютого 2019 16:31
  Новини

  26 питань розглянули депутати на черговому засіданні сесії Новгород-Сіверської міської ради

  7 лютого на засіданні сорок третьої чергової сесії сьомого скликання депутати міської ради розглянули 26 питань порядку денного. Перед початком роботи сесії виступила начальник відділу Новгород-Сіверського бюро правової допомоги Наталія Довбня та проінформувала присутніх про основні напрямки діяльності системи безоплатної правової допомоги та назвала категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

  Серед питань, що їх розглянули міські обранці, вагомим стало затвердження комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил, членів їх сімей, бійців добровольців у населених пунктах Новгород-Сіверської міської ради на 2019 рік. Як завжди – низка питань стосувалась земельних відносин.

  Загалом, по всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення. Головував на засіданні міський голова Олег Бондаренко. Докладніше з проектами рішень порядку денного можна ознайомитись за посиланням: http://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=27179&tp=1&pg=

  07 Лютого 2019 16:18
  31 Січня 2019 15:56
  Новини
  <<<1 - 11 з 1466>>> Архів

  Назад  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?