Новгород-Сіверська міська рада
Анонси

НОВИНИ

Назад

<<<1 - 11 з 630>>> Архів
24 Квітня 2017 16:54
До відома громадян

Новгород-Сіверські рятувальники 24.04.2016 року провели рейд по лісах Новгород-Сіверщини. Основна мета: роз`яснювальна робота серед населення.

«Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!» - це гасло відоме всім з дитинства. Проте рік у рік із початком теплих сонячних днів на території України спалахують лісові пожежі. Рятувальники Новгород-Сіверщини 24.04.2016 року побували у лісовому масиві поблизу села Бирин. Це основне місце відпочинку багатьох мешканців міста. Пожежники розповіли відпочивальникам, що причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: незагашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву незагашені недопалки, а також пустощі з вогнем. Особливо наголошувалося, що в’їзд до лісу автотранспорту та розведення багать в цей період категорично заборонено, окрім місць, які спеціально визначені та обладнані для відпочинку.

Для того щоб попередити пожежу в лісі, необхідно дотримуватися вимог пожежної безпеки та завжди пам'ятати про кілька найголовніших правил: - вогнища можна розпалювати тільки в тих місцях, де немає хвойного молодняку чи чогось іншого, що може загорітися, а в пожежонебезпечний період заборонено розпалювати багаття будь-де;- якщо ви розводите вогнище, то місце, де воно буде, необхідно навколо обкопати, а коли ви вже збираєтесь піти, вогонь необхідно старанно загасити за допомогою землі, піску, або води;- потрібно слідкувати, щоб не було розлітання іскор від вогнища;- забороняється кидати незагашеними недопалки чи сірники, це може призвести до жахливих наслідків; - забороняється залишати у непередбачених для цього місцях лісу обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір'я та інше сміття;- під час полювання забороняється користуватися пижами із легкозаймистих матеріалів;- також в пожежонебезпечний період заборонено в'їжджати на територію лісового фонду будь-якими транспортними засобами.

За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність.

Провідний інспектор Новгород-Сіверського РВ УДСНС Євгеній Бобров

24 Квітня 2017 16:47
Актуально

Як запобігти агресії серед молоді: об’єднання зусиль влади та громадськості.

У Чернігівській облдержадміністрації з 18 квітня працює робоча група з розробки та узагальнення пропозицій щодо плану дій із запобігання проявам агресії та антисоціальної поведінки в підлітковому та молодіжному середовищі. До її складу ввійшли представники органів влади та ряду громадських організацій. Очолила дорадчий орган заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова. Створення робочої групи викликано потребою активізувати в області превентивно-виховну роботу з попередження жорстокості та агресивної поведінки серед підлітків та молоді, забезпечити їх соціально-правовий захист.

Шановні педагоги, батьки, представники громадськості!

Пропонуємо вам долучитися до напрацювання плану дій із запобігання проявам агресії та антисоціальної поведінки в підлітковому та молодіжному середовищі. Спільними зусиллями ми маємо знайти оптимальні засоби попередження дитячої жорстокості. Конкретні пропозиції можна подавати до 4 травня на адресу Управління освіти і науки обласної державної адміністрації: uon_post@cg.gov.ua

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

24 Квітня 2017 12:24
Подія

У Новгород-Сіверській дитячій музичній школі відбувся звітний концерт у рамках творчих звітів районів та міст Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського та Прилук "Хай повниться піснями Україна, хай буде мир і злагода в серцях".

21 квітня 2017 року у приміщенні актової зали Новгород-Сіверської дитячої музичної школи відбувся звітний концерт Новгород-Сіверської дитячої музичної школи у рамках проведення творчих звітів районів та міст Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського та Прилук ”Хай повниться піснями Україна, хай буде мир і злагода в серцях!”. Зі святом музики та прекрасного привітав присутніх міський голова Олег Бондаренко. Учні та викладачі дитячої музичної школи подарували глядачам дві години спілкування з прекрасним світом українського музичного мистецтва та пісні. У виконанні дитячого хору, ансамблю скрипалів ”Мелодика”, вокально-інструментального колективу ”Молоді серця”, тріо, дуетів, солістів прозвучали українські народні, сучасні та класичні інструментальні твори та пісні. Надзвичайно виразно та емоційно співали вихованці викладачів сольного співу Євгенії Шик та Валентини Гарбовської. Захопила настроєм ”Турецького рондо”, виконуючи його на флейті, учениця 7 класу дитячої музичної школи, Аліна Ісаєва. Зополонили своїм звучанням духові інструменти в руках вихованців викладача Юрія Вороб’йова. Найпотаємніші струни людських душ затріпотіли, зачувши чарівні звуки мелодій фортепіано та скрипки, які виконали вихованці викладачів по класу скрипки Надії Школьної, Людмили Бунак та викладачів по класу фортепіано Володимира Рахманова, Наталії Труханової та Євгенії Брунько. Легко, невимушено та надзвичайно ефектно прозвучав ”Віночок українських пісень” у виконанні вокально-інструментального колективу ”Молоді серця”, під керівництвом Миколи Реви, який і завершив свято.

Фото заходу:

20 Квітня 2017 14:42
Актуально

Рятувальники інформують і застерігають!

19.04.2017 року о 15 год. 03 хв. до 7 ДПРЧ (м. Новгород-Сіверський) 2 ДПРЗ У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу сухої трави на відкритій території біля с. Стахорщина, Новгород-Сіверського району. На гасіння пожежі залучалось 1 відділення 7 ДПРЧ (м. Новгород-Сіверський) 2 ДПРЗ. Подавався 1 ствол «Б», з застосуванням 80 метрів рукавів Д-51 мм. Вогнеборці ліквідували пожежу о 16 год. 30 хв. Внаслідок пожежі вогнем було знищено суху траву на площі 7 га. Ймовірна причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Новгород-Сіверський РВ У ДСНС закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі, як: руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також, неконтрольоване поширення вогню.

Фото з місця події:

Провідний інспектор районного відділу Є. М. Бобров

20 Квітня 2017 09:39
До відома громадян
14 Квітня 2017 12:54
Привітання міського голови

Привітання міського голови Олега Бондаренка до світлого свята Воскресіння Господнього

Шановні сіверяни!

Дорогі земляки, щиро вітаю Вас з величним християнським святом - Воскресінням Господнім! Наше життя має бути наповнене вчинками та діями, достойними приклада Ісуса Христа, який своїм життям, смертю та Воскресінням звершив найвеличніший подвиг самопожертви і показав людству шлях до світла, добра, милосердя.

Тож у день Воскресіння Господнього ставаймо кращими, мудрішими, толерантнішими. Нехай всі страждання та зусилля нашого з вами буденного життя не будуть марними і кожна людина отримає значну винагороду за все те, що зроблено заради перемоги добра на Землі!

Щиро зичу всім нам віднайти той вірний шлях до спасіння. Нехай свято Воскресіння Господнього наповнить душі світлом і радістю, а благодать Воскреслого Господа буде у кожній українській родині!

І цілим світом нехай лунає сама блага звістка…

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Міський голова Олег Бондаренко.

14 Квітня 2017 12:30
Актуально

Протидіяти проявам агресії має вся громада!

Недавні події у Чернігові — випадки побиття школярок — сколихнули в суспільстві назрілі проблеми зростання жорстокості серед дітей та молоді. Серед причин агресивної поведінки — як психологічні, пов'язані з віковими особливостями підліткового характеру, так і соціальні, обумовлені суспільною напругою. Усе це викликає занепокоєння і тривогу у батьків, педагогів, представників органів влади. Що призвело до спалаху насильства? Як подолати прояви жорстокості?

Те, що сталося в обласному центрі, спонукає всіх членів суспільства до активної протидії насильству і агресії.

Це – першочергове завдання, яке необхідно вирішувати всією громадою.

Що ми готові запропонувати підліткам, щоб вони відчули себе упевненими, успішними, почутими з боку дорослих?

Пропонуємо представникам педагогічних колективів, владних структур, батьківського та громадського загалу внести пропозиції до обласного Плану заходів щодо профілактики проявів агресії та антисоціальної поведінки в підлітковому та молодіжному середовищі.

Розглянемо всі ваші пропозиції, які просимо надсилати на адресу Управління освіти і науки обласної державної адміністрації: uon_post@ cg.gov.ua.

Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

13 Квітня 2017 16:23
Подія

У Новгород-Сіверській міській бібліотеці відбулася народознавча година та майстер-клас, присвячені писанкарству і величному святу Великодня.

Напередодні Великодня 13 квітня 2017 року у читальному залі Новгород-Сіверської міської бібліотеки відбувся незвичайний захід. Народознавча година, присвячена писанкарству зібрала учнівську молодь з міської гімназії №1 та загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів школи №2. Знані у Новгороді-Сіверському майстрині писанкарства Тетяна Канторіз та Лариса Атрощенко розповіли про історію цього чудового Великоднього мистецтвата провели майстер-класи з написання писанок. Присутні учні та дорослі мали змогу спробувати себе у написанні писанок, дізналися про різноманітні технології нанесення малюнку на яйце та різноманітні способи підготовки яйця для роботи з ним. Присутні переглянули відеофільм про музей писанкарства у Прикарпатті, здійснили віртуальну подорож-знайомство з цим закладом. Учасників заходу піснею привітав жіночий вокальний ансамбль "Барви Придесення".

Фото заходу:

12 Квітня 2017 17:37
До відома громадян
12 Квітня 2017 14:42
Подія
12 Квітня 2017 11:05
Новина
<<<1 - 11 з 630>>> Архів

Назад01 Січня 2017 18:17
Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

01 Липня 2016 14:00
До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.