Новгород-Сіверська міська рада
Анонси


  НОВИНИ

  Назад

  <<<1 - 11 з 1309>>> Архів
  22 Жовтня 2018 11:21
  Оголошення

  Увага! Оголошення!

  30 жовтня 2018 року о 12.00 год. у приміщенні Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (1-й поверх зал засідання) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні, "Детальний план терииторії по вул. Вокзальна, 15 в м. Новгород-Сіверський".

  Замовником вищевказаної містобудівної документації є Новгород-Сіверська міська рада Чернігівської обл., підрядником (розробником) є ТОВ "Сумський інститут архітектурного проектування, (підстава для розроблення рішення 29-ої сесії VII скликання № 584 від 08.06.2018).

  Пропозиції до проекту містобудівної документації подавати до 26.10.2018 до відділу містобудування та архітектури міської ради в письмовій формі.

  Ознайомитися з проектом містобудівної документації можно у відділі містобудування та архітектури міської ради до 26.10.2018. Додаток : ДПТ по вул. Вокзальна, 15 в м. Новгород-Сіверський. Проектний план М 1:1000.

  22 Жовтня 2018 09:21
  Новини

  Обережна експлуатація газових приладів - то безпека вашго життя.

  Державна служба з надзвичайних ситуацій м. Новгород-Сіверський нагадує всім мешканцям приватних житлових будинків, що газ, яким користуються у побуті, є горючою речовиною і порушення правил користування ним може призвести до виникнення пожежі. Щоб уникнути нещасних випадків, споживачам скрапленого газу необхідно дотримуватись правил користування балонами та газовими приладами:

  не користуйтесь балонами в приміщеннях багатоповерхових будинків, а також у підвальних та цокольних приміщеннях;

  не зберігайте наповнені газом балони у житлових приміщеннях, санвузлах, коридорах, на балконах, у гаражах, а також поблизу опалювальних приладів;

  не користуйтесь несправною газобалоною установкою. Не ремонтуйте їх самовільно;

  не підігрівайте балон будь-якими засобами;

  обмінюйте балони тільки в спеціальних пунктах газового господарства;

  вимагайте на пункті обміну перевірки вентиля на герметичність і маси газу в балоні. Не ремонтуйте вентиль балона самі! При витоку газу перекрийте вентиль балона і винесіть його на вулицю.

  Якщо ви почули запах газу не використовуйте сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню, не вмикайте світло та будь-які електроприлади. Негайно перекрийте вентилі на газовому приладді і крани подачі газу та забезпечте провітрювання приміщень, відкрийте вікна та двері. Викличте аварійну службу газу за телефоном «104», організовано і без паніки залиште приміщення.

  Щиро запрошуємо до співпраці, яка є необхідною для підвищення рівня обізнаності людей щодо правил пожежної безпеки. Лише разом ми зробимо життя безпечним!

  22 Жовтня 2018 08:46
  Новини

  Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік.

  Вчасне ухвалення бюджету дозволить наступного року підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи та інфраструктурні проекти. 18 жовтня Парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив у першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до Парламенту збалансований проект бюджету на наступний рік, а також запропонував механізм підготовки прогнозованих бюджетів за рахунок трирічного планування (законопроекти №№ 8043, 8044). Що дає таке планування? Бюджетна політика держави стає прогнозованою. Тобто бізнес і інвестори отримують макроекономічні орієнтири розвитку країни на найближчі три роки, що дозволяє ефективніше планувати господарську діяльність. Зменшується вплив фіскальних ризиків. Трирічне бюджетне планування дозволяє ефективніше керувати довгостроковими капітальними вкладеннями держави, а також чітко оцінити якість державних видатків і прорахувати стелі видатків для головних розпорядників бюджету.

  Бюджет.docx

  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів

  16 Жовтня 2018 15:35
  14 Жовтня 2018 15:46
  Новини

  У Новгороді-Сіверському відзначили День українського козацтва та День захисника України.

  У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня в Новгороді-Сіверському відзначили День українського козацтва та День захисника України. Заходи розпочались з покладання квітів до пам’ятників борцям за незалежність України, воїнам-захисникам часів Другої світової війни, пам’ятних дошок загиблим учасникам АТО.

  Урочиста програма святкувань ˮНаша слава козацька не вмре, не поляжеˮ відбулась на міському стадіоні. Під Державний Гімн України вихованці гімназії №1 ім. Б.Майстренка підняли Державний Прапор України. Міський голова Олег Бондаренко привітав присутніх зі славетними святами, побажав всім міцного здоров’я, добробуту, мирного неба, подякував за мужність та героїзм тим воїнам, які пройшли все пекло війни та вручив відзнаки Президента України ˮЗа участь в антитерористичній операціїˮ нашим захисникам-землякам, учасникам АТО.

  Офіційна частина урочистостей завершилась флешмобом, який подарували учасники хореографічної студії ˮТанцювальний кварталˮ. Опісля відбулась міська спартакіада за участі команд закладів та установ міста. Всі учасники намагались продемонструвати найкращий результат, проте перше місце виборола команда освітян міської ради.

  12 Жовтня 2018 17:37
  Новини

  У Новгороді-Сіверському два дні триватиме боксерський турнір.

  9-й боксерський турнір ˮХай гримить козацька славаˮ відкрився 12 жовтня в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б.Майстренка. Вже стало доброю традицією напередодні відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України проводити в Новгороді-Сіверському ці змагання. На початку урочистої частини міський голова Олег Бондаренко привітав спортсменів та побажав успіху в поєдинках. Музичними та хореографічними дарунками учасників змагань підтримали вихованці гімназії. Тренер та керівник боксерського клубу ˮЛідерˮ Віктор Балабко оголосив про початок турніру. На змагання приїхали спортсмени з багатьох міст України. Вони представляють різні вікові групи боксерів. Турнір триватиме два дні. Завтра відбудуться фінальні бої та нагородження боксерів.

  12 Жовтня 2018 15:21
  Привітання

  Привітання міського голови Олега Бондаренка зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України.

  Шановні сіверяни, дорогі наші захисники!

  Вже стало традицією відзначати в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці День українського козацтва та День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа матір завжди була покровителькою козаків та воїнів-повстанців. З вірою та надією до неї молитовно зверталися борці за суверенність української держави, покладаючись на її материнське заступництво та непереможну опіку.

  У наш час славетні традиції українського козацтва продовжують захисники і патріоти України, які відстоюють мир та спокій на Сході. Низький їм уклін за це та шана! В цей день схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну та незалежну Україну.

  І сьогодні ми звертаємось за допомогою до високої покровительки українства, Покрови Пресвятої Богородиці, просячи про мир, добро і суспільну злагоду на батьківській землі, про гідне щасливе майбутнє рідного народу. У цей нелегкий для нашої країни час нехай Покрова Пресвятої Богородиці огортає та оберігає кожного з наших воїнів. Хай дарує кожному надію. Бажаю всім нашим захисникам козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе здолати будь-які перешкоди!

  З повагою, міський голова Олег Бондаренко

  11 Жовтня 2018 16:29
  Оголошення
  11 Жовтня 2018 16:00
  Новини

  В міській бібліотеці відбувся урок мужності "Захисник України - гордість моєї країни".

  Напередодні відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України в Новгород-Сіверській міській бібліотеці сьогодні, 11 жовтня, відбувся урок мужності ˮЗахисник України – гордість моєї країниˮ. Про Новгород-Сіверське намісництво, створене у 1781 році, славні козацькі часи, побут та устрій цих відважних лицарів, розповів присутнім на заході студентам Новгород-Сіверського медичного училища редактор видання ˮПравий берег Десниˮ Борис Домоцький. Не залишив поза увагою історик і козацькі храми, збудовані в нашому краї на честь Покрови Пресвятої Богородиці. У наш час на Новгород-Сіверщині збереглося лише два з них - мазепинська церква святої Покрови Божої Матері в с. Дігтярівка та храм Покрови у с. Ларинівка.

  На завершення виступу Борис Домоцький привітав присутніх на заході юнаків зі святом, побажавши їм бути справжніми патріотами і захисниками своєї вітчизни.

  Хвилиною мовчання вшанували сьогодні і пам’ять тих воїнів-земляків, які загинули, захищаючи цілісність нашої держави.

  Наприкінці заходу учасники ансамблю ˮСіверіяˮ виконали пісню ˮМолитва за Українуˮ.

  09 Жовтня 2018 16:36
  Новини
  08 Жовтня 2018 14:44
  Новини

  На Чернігівщині СБУ затримала військового на збуті психотропних речовин.

  На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України затримали військового однієї із частин на збуті психотропних речовин. Оперативники спецслужби встановили, що військовослужбовець закуповував психотропи через зв’язки у кримінальних колах та збував знайомим. Співробітники СБ України задокументували низку фактів реалізації зловмисником психотропних речовин.

  Правоохоронці затримали чоловіка під час спроби пронести на територію військового містечка партії амфетаміну. Під час огляду особистих речей затриманого було вилучено психотропи та марки ЛСД. За місцем проживання військового оперативники вилучили пакети з психотропами, упаковки та електронні ваги для зважування наркотичних речовин.

  У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчо-оперативні дії. Вирішується питання щодо обрання затриманому міри запобіжного заходу. Затримання зловмисника проводилось спільно з військовою прокуратурою та поліцією.

  Прес-центр СБ України

  <<<1 - 11 з 1309>>> Архів

  Назад  24 Жовтня 2018 14:00
  У залі засідань Новгород-Сіверської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

  20 Квітня 2018 12:20
  Для оперативного надання громадянам консультацій у сфері виконання судових рішень про стягнення аліментів та про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами, при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області діють телефонні гарячі лінії. Посадові особи, що консультують з даних питань: Ніконова Анна Петрівна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13.00 години, тел.(0-22)774-515, виконання судових рішень про стягнення аліментів та Олєйнікова Людмила Миколаївна, щоденно з понеділка по п'ятницю, від 8:30 до 13:00 години, тел. (0-22)676-738, виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

  03 Травня 2017 15:13
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 08 травня 2017 року розпочинається рух міського автобусу за маршрутом: Автостанція – Площа –Покровщина – Дачна. Розклад руху автобусу (ранковий): Автостанція 06 год. 50 хв. - Площа 07 год. 05 хв. - Покровщина 07 год. 35 хв.. - Площа 08 год. 05 хв. - Дачна 08 год. 30 хв.. Розклад руху автобусу (вечірній): Автостанція 17 год. 00 хв. - Площа 17 год. 15 хв.. Покровщина 17 год. 45 хв. - Площа 18 год. 15 хв.. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0.01 грн. Періодичність руху - 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня.

  01 Січня 2017 18:17
  Розклад руху потягу Суми-Новгород Сіверський: Потяг №329 м.Суми відправлення 15:42 м.Шостка прибуття 20:17 відправлення 20:40 м. Новгород-Сіверський прибуття 21:25 Потяг №330 м.Новгород-Сіверський відправлення 22:05 м.Шостка прибуття 22:50 відпралення 23:13 м. Суми прибуття 04:10 Потяг курсує по понеділках, середах, четвергах, суботах. Ціна квитків: купе - 142,03 грн. плацкарт - 100,74 грн. Ціни коливаються в залежності від бажання пасажирів отримати білизну,чай.

  01 Липня 2016 14:00
  До відома мешканців міста Новгород-Сіверський. З 01 липня 2016 року розпочав рух міський автобус. Вартість квитка на проїзд в міському автобусі становить 0,01 грн. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 6 год. 55 хвилин. АТП - Площа; 7 годин 10 хвилин Площа - Радгосп; 7 годин 25 хвилин Радгосп - Площа; 7 годин 40 хвилин Площа - Льонозавод; 7 годиг 55 хвилин Льонозавод -Площа; 8 годин 10 хвилин Площа - АТП. РОЗКЛАД РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСУ 16 годин 55 хвилин АТП - Площа; 17 годин 05 хвилин Площа - Льонозавод; 17 годин 20 хвилин Льонозавод - Площа; 17 годин 35 хвилин Площа - Радгосп; 17 годин 50 хвилин Радгосп - Площа; 18 годин 05 хвилин Площа - АТП.

  Як Ви уявляєте облаштування території перед будівлею міської ради?