<<<1 - 11 з 2337>>>


26 Листопада 2020 09:21

Правові аспекти реалізації права на доступ до публічної інфрормації

  Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених  Законом.

Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

 Доступ до публічної  інформації забезпечується:

1) шляхом систематичного та оперативного оприлюднення інформації: в офіційних друкованих виданнях; на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет; на єдиному державному

25 Листопада 2020 11:00

Міжнародний день людей з інвалідністю

   Щороку 3 грудня Україна, разом зі світовою спільнотою, відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

  Незважаючи на нелегкі випробування особи з інвалідністю проявляють виняткову силу духу й невтомно йдуть до поставлених цілей. Тож сьогодні ми всі впевнено рухаємося до створення суспільства рівних можливостей для всіх. Розвивається виробництво протезно-ортопедичних виробів, засобів пересування та реабілітації, розширюється мережа установ комплексної реабілітації, створюються умови для професійної реабілітації та працевлаштування осіб з інвалідністю, здобуття ними освіти, участі у суспільно-політичному, культурному житті. Ці напрямки є серед найпріоритетніших у роботі Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів. Виконуючи свою важливу роботу, відділення Фонду відчуває відповідальність.

25 Листопада 2020 09:07

ЖИТТЯ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

З 25 листопада по 10 грудня триває Всесвітня акція «16 днів проти насильства».

«Ніхто не має права чинити насильство. Тим паче, ми не повинні терпіти знущань від близьких – все це маєте донести своїм читачам». Так під час спілкування з бібліотекарями Новгород-Сіверської міської бібліотеки говорила начальниця відділу «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» Наталія Довбня. До міської бібліотеки вона принесла буклети та літературу на правову тематику.

Говорили про види насильства, з якими доказами та куди звертатися, якщо вас скривдили. Всі відвідувачі можуть переглянути книжкову виставку «Насильству – ні!» та поспілкуватися з працівниками бібліотеки на цю тему.  

24 Листопада 2020 10:26

На офіційному сайті АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» можна передати покази через особистий кабінет для юридичних та фізичних споживачів

Вхід до собистого кабінету можна здійснити з анаступними посиланнями:

Юридичні особи: https://cabinet.chernihivoblenergo.com.ua/prom_cabinet/login

20 Листопада 2020 16:25

До уваги роботодавців

   З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19,  Новгород-Сіверське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області РЕКОМЕНДУЄ надати перевагу електронній формі подачі заяв-розрахунків на отримання фінансування матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду та повідомлень про виплату допомоги.

   Для довідок: електронна адреса: novg.cn@fssu.gov.uaТел..: 0465831687, 0465831671, 0465922563.

                                                                 

                                                Н-Сіверське відділення УВД ФССУ

 

20 Листопада 2020 12:29

На офіційному сайті АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» запрацював оновлений особистий кабінет для юридичних споживачів

В особистому кабінеті юридичного споживача можна:

-  надавати показники приладів обліку,

-  отримати рахунки та акти про використану електроенергію,

-  підписувати акти, звіти електронно-цифровим підписом (ЕЦП).

Реєстрація проста та інтуїтивно зрозуміла. Інструкція за посиланням: https://online.fliphtml5.com/vcoml/kyjr/

18 Листопада 2020 17:15

Захист прав на землю

  Держава забезпечує громадянам та юридичним особам рівні умови захисту прав власності на землю.

  Власник земельної ділянки або землекористувач може вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть якщо ці порушення не пов'язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою, і відшкодування завданих збитків.

            Захист прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки здійснюється шляхом:

а) визнання прав;

б) відновлення стану земельної ділянки, який існував до порушення прав, і запобігання вчиненню дій, що порушують права або створюють небезпеку порушення прав;

в) визнання угоди недійсною;

г) визнання недійсними

18 Листопада 2020 17:12

Призупинено освітній процес в Новгород-Сіверському дошкільному навчальному закладі "8 Березня"

  Новгород-Сіверська міська рада повідомляє, що 18 листопада 2020 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новгород-Сіверської міської ради. Рішенням, якої призупинено освітній процес в Новгород-Сіверському дошкільному навчальному закладі "8 Березня" Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області з 19 листопада 2020 року.

  До окремого рішення у зв’язку з захворюванням співробітників закладу на COVID-19.

17 Листопада 2020 11:21

Фонд соціального захисту інвалідів інформує

  Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що наказом Міністерства соціальної політики України від 27 серпня 2020 року № 591 «Про затвердження форми звітності №10–ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення», зареєстрованим в Мін᾽юсті 13 жовтня 2020 року за №1007/35290, затверджена нова форма звітності №10–ПОІ (річна) та Інструкція щодо її заповнення.          

  Форма звітності №10–ПОІ (річна) та Інструкція щодо її заповнення  вводяться в дію з 01.01.2021 року, починаючи зі звіту за звітний 2020 рік.

   Форма звітності №10–ПОІ.doc

13 Листопада 2020 14:10

Шановні користувачі послуг міської лазні.

Повідомляємо, що у зв’язку з прийнятим Урядом України рішенням про оголошення карантину вихідного дня міська лазня буде працювати з 09-00 год до 22-00 год.. У четверг лазня обслуговуватиме жінок, а у п’ятницю – чоловіків. У вихідні дні лазня не працюватиме.

13 Листопада 2020 14:06

Введення обмежень карантину вихідного дня на території населених пунктів Новгород-Сіверської міської ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 11 листопада 2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641», якою на території України введено обмеження карантину вихідного дня та у зв’язку з стрімким підвищенням рівня захворюваності на COVID-19, збільшення кількості випадків інфікування педагогічних працівників закладів освіти міста, що потребує вжиття невідкладних додаткових заходів, спрямованих на мінімізацію безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу та з метою попередження ускладнення епідеміологічної ситуації в місті комісія вирішила:

 

1. Ввести на території населених пунктів Новгород-Сіверської міської ради обмеження карантину вихідного дня  з 00:00 суботи до 00:00 понеділка:

function find_cont(sid,offset) { var find_s=document.getElementById("find_str").value; window.location.href = "index.php?find="+find_s; } function set_menu(sid) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid, url: "set_menu.php", success: function(data){ $("#canvas").html(data.menu); // $("#main_menu").menu(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_style(sid,id,typ) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid+"&id="+id+"&typ="+typ, url: "set_style.php", success: function(data){ window.location.reload(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_font(id) { $(".font1").css("color","#000"); $(".font2").css("color","#000"); $(".font3").css("color","#000"); $(".font1").css("background-color",""); $(".font2").css("background-color",""); $(".font3").css("background-color",""); if (id==0) { $(".font1").css("background-color","#000"); $(".font1").css("color","#FFF"); } if (id==1) { $(".font2").css("background-color","#000"); $(".font2").css("color","#FFF"); } if (id==2) { $(".font3").css("background-color","#000"); $(".font3").css("color","#FFF"); } } function set_fon(id) { $(".fon1").css("color","#000"); $(".fon1").css("background-color",""); $(".fon2").css("color","#000"); $(".fon2").css("background-color",""); if (id==0) { $(".fon1").css("background-color","#000"); $(".fon1").css("color","#FFF"); } else { $(".fon2").css("background-color","#000"); $(".fon2").css("color","#FFF"); } } set_font(0); set_fon(0); $(function() { $("#news_date").on('mouseover',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).addClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('mouseout',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).removeClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('click',"tr",function() { var id = this.id; window.location.href = "index.php?id="+id+"&tp=0"; }); $("#site-name").on('click',function() { window.location.href = "index.php"; }); })