<<<1 - 11 з 634>>>


27 Квітня 2017 16:48Актуально

Пенсійна реформа: що і як буде реформовано.

Запропонована Урядом пенсійна реформа передбачає передусім реформування першого рівня пенсійного забезпечення — солідарної системи. І лише потім, за наявності належних економічних умов, запровадження другого рівня пенсійного забезпечення — накопичувальної системи. Однак негайне введення накопичувальної системи пенсійного забезпечення, яке пропонують лобісти недержавних пенсійних фондів, може стати прямою економічною загрозою для країни. Чому це так?

Докладніше у статті: Пенсійна реформа.docx

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

27 Квітня 2017 16:36До відома громадян

Безпека у відпустці! Поради.

Настає сезон відпусток – це приємно, але і нові хлопоти, заняття, проблеми. Зупинюсь лише на одній проблемі – безпеці відпочинку. Щоб уникнути багатьох серйозних неприємностей у період відпусток, необхідно продумати окремі питання, виконуючи які відпустка пройде вдало і ви отримаєте задоволення.

Докладніше у статті: Безпека у відпустці. Поради.doc

Мірошник Дмитро, викладач НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області

27 Квітня 2017 13:56Подія

У Новгороді-Сіверському відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької патріотичної гри "Сокіл("Джура").

27 квітня 2017 року на міському стадіоні відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької патріотичної гри ”Сокіл”( ”Джура”). Учні старших класів міських загальноосвітніх навчальних закладів змагалися у груповому виконанні елементів стройової підготовки, піднятті гирі, стрільбі з пневматичних гвинтівок, перетягуванні канату. Відкриваючи змагання міський голова Олег Бондаренко побажав усім учасникам міцного здоров’я, перемог у змаганнях і у житті, і закликав учнів гідно нести по життю високе звання учнів – випускників шкіл Новгорода-Сіверського. Змагання було тривалим та цікавим і ніхто з учасників не хотів поступатися. Перемогу здобули учні міської гімназії №1 ім. Б. Майстренка, другими були учні Новгород-Сіверської державної гімназії ім. К.Д.Ушинського, третє місце посіли учні загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів школи №2.

Фото заходу
26 Квітня 2017 13:59

У Новгороді-Сіверському відзначили День Чорнобильської трагедії.

Сьогодні, 26 квітня 2017 року у місті Новгороді-Сіверському відбулись заходи до Дня памʼяті Чорнобильської трагедії ˮПам’ять з полиновим присмаком болюˮ.

Ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній станції зібрались у Новгород-Сіверській міській раді на засідання "Круглого столу", куди були запрошені керівники міста та району, начальникик управлінь соціального захисту населення, пенсійного фонду (ДОКЛАДНІШЕ) керівники медичних закладів, Новгород-Сіверського РЕМу, заступник начальника відділу бюро правової допомоги, предстаники засобів масової інформації.

На початку засідання "Круглого столу" міський голова Олег Бондаренко відзначив ліквідаторів аварії на ЧАЕС своїми грамотами та подяками. Після чого ліквідатори аварії на ЧАЕС мали змогу задати питання, що їх цікавили та отримати від представників відповідних

24 Квітня 2017 16:54До відома громадян

Новгород-Сіверські рятувальники 24.04.2016 року провели рейд по лісах Новгород-Сіверщини. Основна мета: роз`яснювальна робота серед населення.

«Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!» - це гасло відоме всім з дитинства. Проте рік у рік із початком теплих сонячних днів на території України спалахують лісові пожежі. Рятувальники Новгород-Сіверщини 24.04.2016 року побували у лісовому масиві поблизу села Бирин. Це основне місце відпочинку багатьох мешканців міста. Пожежники розповіли відпочивальникам, що причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: незагашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву незагашені недопалки, а також пустощі з вогнем. Особливо наголошувалося, що в’їзд до лісу автотранспорту та розведення багать в цей період категорично заборонено, окрім місць, які спеціально визначені та обладнані для відпочинку.

Для того щоб попередити пожежу в лісі, необхідно дотримуватися вимог пожежної безпеки та завжди пам'ятати про кілька найголовніших правил: - вогнища можна розпалювати тільки в тих місцях, де немає хвойного молодняку чи чогось іншого, що може загорітися, а в пожежонебезпечний період заборонено розпалювати багаття будь-де;- якщо ви розводите вогнище, то місце, де воно буде, необхідно навколо обкопати, а коли ви вже збираєтесь піти, вогонь необхідно старанно загасити за допомогою землі, піску, або води;- потрібно слідкувати, щоб не було розлітання іскор від вогнища;- забороняється кидати незагашеними недопалки чи сірники, це може призвести до жахливих наслідків; - забороняється залишати у непередбачених для цього місцях лісу обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір'я та інше сміття;- під час полювання забороняється користуватися пижами із легкозаймистих матеріалів;- також в пожежонебезпечний період заборонено в'їжджати на територію лісового фонду будь-якими транспортними засобами.

За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність.

Провідний інспектор Новгород-Сіверського РВ УДСНС Євгеній Бобров

24 Квітня 2017 16:47Актуально

Як запобігти агресії серед молоді: об’єднання зусиль влади та громадськості.

У Чернігівській облдержадміністрації з 18 квітня працює робоча група з розробки та узагальнення пропозицій щодо плану дій із запобігання проявам агресії та антисоціальної поведінки в підлітковому та молодіжному середовищі. До її складу ввійшли представники органів влади та ряду громадських організацій. Очолила дорадчий орган заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова. Створення робочої групи викликано потребою активізувати в області превентивно-виховну роботу з попередження жорстокості та агресивної поведінки серед підлітків та молоді, забезпечити їх соціально-правовий захист.

Шановні педагоги, батьки, представники громадськості!

Пропонуємо вам долучитися до напрацювання плану дій із запобігання проявам агресії та антисоціальної поведінки в підлітковому та молодіжному середовищі. Спільними зусиллями ми маємо знайти оптимальні засоби попередження дитячої жорстокості. Конкретні пропозиції можна подавати до 4 травня на адресу Управління освіти і науки обласної державної адміністрації: uon_post@cg.gov.ua

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

24 Квітня 2017 12:24Подія

У Новгород-Сіверській дитячій музичній школі відбувся звітний концерт у рамках творчих звітів районів та міст Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського та Прилук "Хай повниться піснями Україна, хай буде мир і злагода в серцях".

21 квітня 2017 року у приміщенні актової зали Новгород-Сіверської дитячої музичної школи відбувся звітний концерт Новгород-Сіверської дитячої музичної школи у рамках проведення творчих звітів районів та міст Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського та Прилук ”Хай повниться піснями Україна, хай буде мир і злагода в серцях!”. Зі святом музики та прекрасного привітав присутніх міський голова Олег Бондаренко. Учні та викладачі дитячої музичної школи подарували глядачам дві години спілкування з прекрасним світом українського музичного мистецтва та пісні. У виконанні дитячого хору, ансамблю скрипалів ”Мелодика”, вокально-інструментального колективу ”Молоді серця”, тріо, дуетів, солістів прозвучали українські народні, сучасні та класичні інструментальні твори та пісні. Надзвичайно виразно та емоційно співали вихованці викладачів сольного співу Євгенії Шик та Валентини Гарбовської. Захопила настроєм ”Турецького рондо”, виконуючи його на флейті, учениця 7 класу дитячої музичної школи, Аліна Ісаєва. Зополонили своїм звучанням духові інструменти в руках вихованців викладача Юрія Вороб’йова. Найпотаємніші струни людських душ затріпотіли, зачувши чарівні звуки мелодій фортепіано та скрипки, які виконали вихованці викладачів по класу скрипки Надії Школьної, Людмили Бунак та викладачів по класу фортепіано Володимира Рахманова, Наталії Труханової та Євгенії Брунько. Легко, невимушено та надзвичайно ефектно прозвучав ”Віночок українських пісень” у виконанні вокально-інструментального колективу ”Молоді серця”, під керівництвом Миколи Реви, який і завершив свято.

Фото заходу:

20 Квітня 2017 14:42Актуально

Рятувальники інформують і застерігають!

19.04.2017 року о 15 год. 03 хв. до 7 ДПРЧ (м. Новгород-Сіверський) 2 ДПРЗ У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу сухої трави на відкритій території біля с. Стахорщина, Новгород-Сіверського району. На гасіння пожежі залучалось 1 відділення 7 ДПРЧ (м. Новгород-Сіверський) 2 ДПРЗ. Подавався 1 ствол «Б», з застосуванням 80 метрів рукавів Д-51 мм. Вогнеборці ліквідували пожежу о 16 год. 30 хв. Внаслідок пожежі вогнем було знищено суху траву на площі 7 га. Ймовірна причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Новгород-Сіверський РВ У ДСНС закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі, як: руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також, неконтрольоване поширення вогню.

Фото з місця події:

Провідний інспектор районного відділу Є. М. Бобров

20 Квітня 2017 09:39До відома громадян

Обережно, кліщі!

Тепла погода, свіже повітря, сонце. Все це створює ідеальні умови для пікніка або ж просто прогулянки лісом, але не потрібно забувати про небезпеки, які на нас можуть чатувати, щоб вихідні вдало закінчилися для Вас на природі, а не в лікарняній палаті. Отже, що може нам на природі зіпсувати настрій, або взагалі і здоров’я. Одна з таких небезпек - це кліщі, небезпека яких полягає в тому, що вони мають здатність тривалий час зберігати у своєму організмі та передавати людині збудників таких інфекцій, як кліщовий енцефаліт, хвороба Лайма та інші.

Докладніше у статті: Обережно, кровопивці.doc

Олексій Моргун. Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

14 Квітня 2017 12:54Привітання міського голови

Привітання міського голови Олега Бондаренка до світлого свята Воскресіння Господнього

Шановні сіверяни!

Дорогі земляки, щиро вітаю Вас з величним християнським святом - Воскресінням Господнім! Наше життя має бути наповнене вчинками та діями, достойними приклада Ісуса Христа, який своїм життям, смертю та Воскресінням звершив найвеличніший подвиг самопожертви і показав людству шлях до світла, добра, милосердя.

Тож у день Воскресіння Господнього ставаймо кращими, мудрішими, толерантнішими. Нехай всі страждання та зусилля нашого з вами буденного життя не будуть марними і кожна людина отримає значну винагороду за все те, що зроблено заради перемоги добра на Землі!

Щиро зичу всім нам віднайти той вірний шлях до спасіння. Нехай свято Воскресіння Господнього наповнить душі світлом і радістю, а благодать Воскреслого Господа буде у кожній українській родині!

І цілим світом нехай лунає сама блага звістка…

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Міський голова Олег Бондаренко.

14 Квітня 2017 12:30Актуально

Протидіяти проявам агресії має вся громада!

Недавні події у Чернігові — випадки побиття школярок — сколихнули в суспільстві назрілі проблеми зростання жорстокості серед дітей та молоді. Серед причин агресивної поведінки — як психологічні, пов'язані з віковими особливостями підліткового характеру, так і соціальні, обумовлені суспільною напругою. Усе це викликає занепокоєння і тривогу у батьків, педагогів, представників органів влади. Що призвело до спалаху насильства? Як подолати прояви жорстокості?

Те, що сталося в обласному центрі, спонукає всіх членів суспільства до активної протидії насильству і агресії.

Це – першочергове завдання, яке необхідно вирішувати всією громадою.

Що ми готові запропонувати підліткам, щоб вони відчули себе упевненими, успішними, почутими з боку дорослих?

Пропонуємо представникам педагогічних колективів, владних структур, батьківського та громадського загалу внести пропозиції до обласного Плану заходів щодо профілактики проявів агресії та антисоціальної поведінки в підлітковому та молодіжному середовищі.

Розглянемо всі ваші пропозиції, які просимо надсилати на адресу Управління освіти і науки обласної державної адміністрації: uon_post@ cg.gov.ua.

Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

<<<1 - 11 з 634>>>