<<<1 - 11 з 943>>>


19 Січня 2018 17:25Новини

Участь рятувальників у відзначенні Водохреща.

19 січня усі православні християни відзначали останнє різдвяне свято - Водохреща. Участь рятувальників у святі Хрещення вже стала традиційною. Тож Новгород-Сіверсці звикли, що під час свята поруч із ними у готовності прийти на допомогу знаходяться фахівцями ДСНС. Цього дня на скованій кригою Десні коло зібралася сила-силенна жителів міста. У крижану освячену деснянську воду поспішали осунутися як молоді, так і люди похилого віку.

Аби обряд святкування минув без надзвичайних подій Новгород-Сіверським районним відділом Управлінням ДСНС у Чернігівській області в усіх визначених місцях заздалегідь було організовано чергування рятувальних постів.

Аби не виникло жодних несподіванок, водолази аварійно-рятувального загону спецпризначення, напередодні обстежили дно черкаського узбережжя в місці проведення Водохреща, а також на час самого свята чергували у «коридорі безпеки» по якому рухалися віряни до місця «водохресного» купання. Впродовж усього купання рятувальники, ДСНС району уважно спостерігали за громадянами під час чергування біля ополонок. Оснащені рятувальним спорядженням, вони були готові щомиті прийти на допомогу. Рятувальники серед купальників проводили застережний інструктаж.

Провідний інспектор Євгеній Бобров

19 Січня 2018 17:13Новини

У Новгороді-Сіверському відсвяткували Водохреще.

Хресною ходою священнослужитель Миколаївської церкви та прихожани пройшли до берега Десни, де вже за доброю традицією відбувся молебень та освячення води. Водосвятний молебень відслужив отець Іоан. Народу зібралося чимало. Не оминув це святкування і міський голова Олег Бондаренко разом з працівниками міської ради. Неподалік від берега річки був встановлений хрест, поряд зробили ополонку. Після освячення води, деякі сміливці виявили бажання зануритись в хрещенську купіль.

19 Січня 2018 10:21Привітання міського голови

Вітання міського голови Олега Бондаренка зі святом Хрещення Господнього!

Дорога Новгород-Сіверська громадо!

Від щирого серця вітаю всіх вас із світлим християнським святом – Хрещенням Господнім. Споконвіків свято Водохреща було для українського народу великим Божим таїнством, яке знаменує величну подію – Ісус Христос прийшов до святого Предтечі і Хрестителя Івана на річку Йордан й охрестився. В цей світлий день явилась світу Пресвята Трійця: голос Бога-Отця свідчив про Сина, Син Божий хрестився від рук Іоанна в річці, а Дух Святий у вигляді голуба зійшов на Сина.

Сьогодні мені хотілося б побажати вам гармонії, душевного умиротворення, спокою і ідилії. Хай цей день забирає всі печалі і тривоги, а Господнє благословення супроводжує вас на життєвому шляху! Нехай свята вода в це свято змиє всі гріхи і прикрощі, очистить душу і тіло, наповнить вас силою і прагненням!

З Хрещенням Господнім вас, не втрачайте віри у краще, і вона неодмінно допоможе в скрутну хвилину

З повагою міський голова Олег Бондаренко

18 Січня 2018 11:22До уваги громадян

Небезпека чадного газу.

Останнім часом почастішали нещасні випадки отруєння чадним газом, якого ще називають «тихим убивцею». Статистика дуже сумна – гинуть дорослі, гинуть діти. Так, в селі Трисвятська Слобода, що в Чернігівському районі, в приватному житловому будинку сталося групове отруєння, за попередніми висновками, чадним газом. Причина - порушення правил експлуатації нагрівальної печі, зокрема передчасне закриття заслінки димаря. В результаті цього 16-ти річна дівчина загинула на місці пригоди, її матір та бабусю з діагнозом отруєння чадним газом доставлено до реанімаційного відділення Чернігівської центральної районної лікарні. Що ж таке чадний газ та в чому його небезпека?

Докладніше у статті "Небезпека чадного газу" Стаття Небезпека чадного газу.doc

18 Січня 2018 11:09Новини

Задля збереження соціальної стабільності на Чернігівщині.

Відділення Національної служби посередництва і примирення відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» в процесі виконання визначених завдань значну увагу приділяє моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях області з метою вжиття заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), акцій протесту (в т.ч. страйків). Враховуючи висновки прогнозних даних на перше півріччя поточного року, викликає занепокоєння на даний час соціальне становище в трудових колективах закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства.

Домінуючим фактором дестабілізації стану соціально-трудових відносин, безпосередньою причиною можливого виникнення розбіжностей залишається заборгованість із виплати заробітної плати через порушення ст.115 КЗпП України, ст.24 Закону України «Про оплату праці» ст.10 Закону України «Про колективні договори і угоди», ст.57 Закону України «Про освіту».

У зв’язку із зазначеним, відділення НСПП пропонує об’єднати зусилля місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, контролюючих органів, профспілок та роботодавців з метою забезпечення виконання завдань Уряду України, спрямованих на реалізацію державної та регіональної політики по ліквідації боргів із заробітної плати та соціального захисту працюючих.

У разі виникнення проблемних питань в трудових колективах підприємств, установ, організацій області через порушення чинного законодавства про працю або колективних договорів (угод), відділення НСПП рекомендує завчасно звертатися за сприянням для оперативного здійснення заходів щодо локалізації конфліктних ситуацій та поліпшення стану соціально-трудових відносин.

Адреса відділення НСПП: 14000, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39, кімната 909, телефон: (0462)77-62-77 Е-mail: dspp_chernigiv@ukr.net тематична сторінка відділення НСПП на web-сайті Чернігівської облдержадміністрації – рубрика «Соціальна сфера» (www.cg.gov.ua).

16 Січня 2018 16:59До уваги громадян

Поспішіть звірити свої дані в Державному реєстрі виборців!

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів: щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи. Але найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцями. Нагадаю, що кожен виборець має право звернутися до нашого відділу щодо неправомірного включення (не включення) до реєстру себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей в Державному реєстрі щодо себе чи інших осіб.

Докладніще у статті: Поспішіть звірити свої дані в Державному реєстрі виборців.doc

З повагою начальник Відділу ведення Державного реєстру виборців Новгород-Сіверьскої міської ради К. Парола

16 Січня 2018 12:26Новини

Небезпечна знахідка!

15 січня 2018 року о 08 год. 35 хв. до Новгород-Сіверського районного відділу ДСНС України в Чернігівській області від голови Кам’янсько-Слободської сільської ради надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві біля с. Камінь Новгород-Сіверського району було виявлено артилерійський снаряд діаметром 120 мм. та п’ять мінометних мін діаметром 82 мм. часів Другої світової війни. Відразу до місця знахідки була направлена група піротехнічних робіт, яка в свою чергу вилучила зазначені небезпечні знахідки, та о 15 год. 20 хв. знищила їх.

Провідний інспектор районного відділу Євгеній Бобров.

15 Січня 2018 10:28Новини

Звертаємо увагу!

Постраждалі від домашнього насильства - суб’єкти права на безоплатну вторинну правову допомогу

7 січня 2018 року набрали чинності зміни до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», якими, зокрема, до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу віднесено осіб, постраждалих від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Відтепер дана категорія осіб, має право скористатися безкоштовною правовою допомогою для здійснення захисту в державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами та складення документів процесуального характеру.

Звернення про надання одного з видів зазначених правових послуг, подаються особами, які досягли повноліття, до Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги або до Бюро правової допомоги за місцем фактичного проживання таких осіб, незалежно від реєстрації місця проживання чи місця перебування особи. Звернення, що стосуються дітей, подаються їх законними представниками за місцем фактичного проживання дитини або її законних представників.

За правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд.9, тел.: (0244) 3-30-01 або до відділу «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Новгород-Сіверський вул. Губернська, 24 тел. 2-14-87.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

15 Січня 2018 09:51Новини

13 січня у Новгород-Сіверській міській раді зустрічали щедрувальників.

13 січня вихованці гімназії №1 ім.Б.Майстренка вітали працівників міської ради зі старим Новим роком. Щедрувальники виконали українські пісні, продекламували вірші-вітання,заспівали щедрівки, в яких лунали побажання щастя, здоров'я та добробуту для кожного з присутніх. Після завершення святкового дійства міський голова Олег Бондаренко подякував юним щедрувальникам та разом з керівниками структурних підрозділів віддячив їм подарунками.

12 Січня 2018 11:01Оголошення

Державна прикордонна служба України проводить набір на військову службу за контрактом.

Набір на посади солдатів та сержантів проводиться з числа осіб, які добровільно виявили бажання служити у Державній прикордонній службі України.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ Кандидати на військову службу за контрактом повинні мати гарний стан здоров’я, загальноосвітній розвиток, позитивно характеризуватися за місцем роботи та проживання, а також:

- мати вік від 18 до 40 років;

- не мати судимостей та близьких родичів, що мають судимості;

- не мати відкритих кримінальних та адміністративних проваджень;

- бути добре розвинутими фізично і бути готовими до здачі заліків з фізичної підготовки;

- бути готовими проходити службу у підрозділах охорони державного кордону, що дислокуються в населених пунктах Новгород-Сіверського, Семенівського, Щорського, Городнянського, Ріпкинського та Чернігівського районів.

Під час проходження служби військовослужбовці забезпечуються повним соціальним пакетом, закріпленим на законодавчому рівні, а саме грошовим забезпеченням, безкоштовним медичним обслуговуванням, індивідуальним підходом при отриманні речового майна, екіпірування, озброєння, гарантованими соціальними пільгами при звільненні з військової служби в запас.

Середня зарплатня рядового та сержантського складу на першому році служби від 3000 гривень.

За довідками звертатися до представників Територіального центру комплектування Північного регіонального управління за адресою: 14026 м. Чернігів вул. Квітнева 3-в, тел. 8 (04622) 5-80-32 (комут.) або (063) 057-15-53

11 Січня 2018 17:08Новини

11 січня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

11 січня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету міської ради під керівництвом міського голови Олега Бондаренка. На порядку денному було розглянуто 7 питань. Серед них і питання ˮПро затвердження скоригованих тарифів на надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів по КП ˮДобробутˮ. З 01 лютого 2018 року зросте вартість послуг на вивезення та захоронення твердих побутових відходів по КП ˮДобробутˮ: для населення – 11,00 грн з однієї особи; - для бюджетних установ – 85,00 грн/м.куб.; для інших споживачів – 96,00 грн./м.куб. Також членами виконавчого комітету було прийняте рішення ˮПро внесення змін до паспорта полігону твердих побутових відходівˮ. У зв’язку з тим, що місця для розміщення твердих побутових відходів вистачає, термін експлуатації полігону, який знаходиться за межами населеного пункту міста Новгород-Сіверський, буде продовжено до 2030 року. По всім інших питанням були прийняті відповідні рішення.

<<<1 - 11 з 943>>>