<<<1 - 11 з 1800>>>


13 Вересня 2019 14:24Подія

Міський голова Олег Бондаренко привітав на дому з 97-им днем народження ветерана Другої світової війни, мешканця міста Семена Устиновича Хавлука

Напередодні відзначення 76-ї річниці визволення міста Новгорода-Сіверського від нацистських загарбників міський голова Олег Бондаренко відвідав на дому ветерана Другої світової війни Хавлука Семена Устиновича. Привітав його з днем народження та зі святом визволення міста Новгорода-Сіверського, подякував за мужність та відвагу під час вигнання ворога з українських земель, багаторічну сумлінну працю та вручив подарунки та квіти.

13 Вересня 2019 14:13Подія

Урочистості з нагоди наступаючого свята Дня працівників лісового господарства відбулись 13 вересня у залі засідань Новгород-Сіверського райагролісгоспу

Добрі привітання та поздоровлення з нагоди Дня працівників лісового господарства на адресу працівників Новгород-Сіверського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства ”Новгород-Сіверськрайагролісгосп” лунали від Новгород-Сіверського міського голови Олега Бондаренка, в. о. голови Новгород-Сіверської райдержалміністрації Руслана Веремієнка та голови Новгород-Сіверської районної ради В’ячеслава Кауфмана. Керівництво міста та району відзначило грамотами та подяками найкращих працівників підприємства, а міський голова вручив ще й футболки з написом ”Я люблю Новгород-Сіверський” з вдячністю за наповнення бюджету міста та сподіваннями на подальшу плідну співпрацю. Завершуючи зустріч, директор підприємства Олександр Ремех подякував колективу за плідну працю та відзначив відзнаками та грошовими преміями кращих працівників.

13 Вересня 2019 13:58Подія

До Дня фізичної культури і спорту на міському стадіоні відзначили кращих спортсменів міста.

Урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту зібрали молодих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту міста Новгорода-Сіверського, небайдужих містян у четверг, 12 вересня, на міському стадіоні. Були добрі слова від начальника відділу освіти, молоді та спорту міської ради Павла Верченка, ветеранів спорту Віктора Бондаренка та Павла Провозіна. Вшановуючи подвижницьку діяльність багато слів вдячності лунало на адресу ветеранів спорту. У день зустрічі їм були вручені пам’ятні сувеніри та квіти. Найприємнішими були, звичайно хвилини нагородження. Найкращих спортсменів відзначено грамотами, подяками та грошовими заохочувальними стипендіями. Клуб пішохідного туризму ”Вертикаль”, який діє на базі гімназії №1 ім. Б.Майстренка отримав для розвитку свого напрямку спортивної діяльності спеціалізовані карабіни для альпінізму, міцні мотузки та троси, спальні мішки. Щиро вітаємо всіх спортсменів з святом та бажаємо аби здоров я було міцним, а перемога і удача були з ними якомога частіше.

12 Вересня 2019 17:21

Нацрада та СБУ припинили трансляцію трьох російських телеканалів на Чернігівщині

У закладі громадського харчування було виявлено ретрансляцію заборонених в Україні телеканалів. Нацрада та СБУ припинили трансляцію трьох російських телеканалів на Чернігівщині До представника Національної ради у Чернігівській області Ірини Сенченко 6 вересня 2019 року надійшло звернення обласного Управління СБУ про виявлення в громадському закладі харчування селища Сосниця Чернігівської області правопорушення у сфері інформаційного простору. Ірина Сенченко разом зі спеціалістами СБУ виїхали на місце, аби перевірити цей факт. Було зафіксовано трансляцію через супутник обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів: «ТНТ», «Звезда», «МИР 24». З керівництвом громадського закладу провели розмову, показ телеканалів припинено. Раніше Нацрада виявила та припинила ретрансляцію семи заборонених російських каналів у Чернігівській області. Заборонені канали транслювали в ресторані «Квадрат» у місті Новгород-Сіверському.

Офіційний сайт Національної ради з питань телебачення і радіомовлення

За інформацією Служби безпеки України

11 Вересня 2019 10:32Подія

На вшанування 125-річчя від Дня народження Олександра Довженка у Новгород-Сіверській міській бібліотеці відбувся тематичний захід.

У Новгород Сіверській міській бібліотеці відбувся тематичний захід за участю студентів Новгород-Сіверського медичного училища, присвячений 125-річчю від дня народження нашого земляка, уродженця Сосниці, видатного кинорежисера, прозаїка, сценариста, драматурга Олександра Довженка. Зустріч була організована у читальному залі де всі присутні мали змогу послухати оповідь ведучого про життєвий та професійний шлях видатного майстра кіномистецтва, переглянути відео фільм про Олександра Довженка. Наостанок зустрічі працівники міської бібліотеки познайомили присутніх студентів з творчим доробком майстра у слові, його книгами, працями, періодичними виданнями зі статтями про видатного кінорежисера Олександра Довженка.

11 Вересня 2019 10:28Подія

У міській раді відбувся семінар з протидії виникненню конфліктів

У Новгород Сіверській міській раді 10 вересня відбувся семінар з протидії виникненню конфліктів, особливостей психологічної роботи посадових осіб місцевого самоврядування з громадянами. Заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ, організацій Наталія Коваленко розповіла присутнім посадовим особам про конфлікти, особливості їх виникнення та шляхи їх залагодження. Під керівництвом спікера учасники семінару виконували психологічні тести та практичні вправи.

06 Вересня 2019 15:14Анонс

До уваги роботодавців та громадян!

9-го вересня об 11-й годині, в приміщенні управління соціального захисту населення, сім'ї та праці Новгород-Сіверської міської ради, на другому поверсі, за адресою: вул. Князя Ігоря буд. 32 а відбудеться семінар, в ході якого буде висвітлено зміни в законодавстві щодо перевірок Держпрацею фізичних та юридичних осіб. В семінарі можуть взяти участь всі бажаючі.

04 Вересня 2019 15:10Подія

Новгород-Сіверська міська рада за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури громади придбала трактор "Бєларусь - 892"

Позитивні зміни у рамках реалізації державної стратегії з децентралізації та Закону України ”Про добровільне об’єднання територіальних громад” відчуваються у кожній об’єднаній територіальній громаді, що утворена в Україні. За рахунок коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури громади населених пунктів Новгород-Сіверської міської ради для обслуговування та благоустрою міста Новгорода-Сіверського та населених пунктів Горбівського старостинського округу було придбано новий трактор ”Беларусь - 892”.

01 Вересня 2019 12:02

Привітання міського голови Олега Бондаренка з нагоди Дня підприємця

Шановні підприємці!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем підприємця. У день вашого свята щиро висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією та ініціативністю ви забезпечуєте добробут власних родин, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем в економіці міста, області та всієї України загалом. Щиро зичу вам, вашим родинам, здоров’я, щастя, благополуччя, достатку та всіляких гараздів. Нехай невпинно зростають обсяги виробництва та реалізації товарів, надання послуг, а діловий успіх супроводжує повсякчас.

З повагою міський голова Олег Бондаренко.
01 Вересня 2019 11:57Подія

У школах міста пролунали перші дзвоники

У загальноосвітніх навчальних закладах міста відлунали перші дзвоники, які сповістили учням, що знову потрібно ставати до навчання. Щемко та неповторно пролунав цей дзвоник і для першачків, які тільки стають на стежку до країни знань і для випускників, які вийшли на фінішну пряму та менш ніж за рік вирушать у дорогу самостійного життя. З початком нового навчального року учнів гімназії №1 ім. Б. Майстренка міста вітали директор гімназії Віра Мокрякова та Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко. Вітаючи школярів з Днем знань та святом Першого дзвоника міський голова Олег Бондаренко зауважив, що у всі часи від первісного ладу і до сучасного постіндустріального суспільства, людина з гарною освітою, потужними розумовими здібностями завжди була у повазі та займала найвищі щаблі у суспільному ладі. Освіченими, розумними, порядними людьми, висококваліфікованими спеціалістами, професіоналами своєї справи побажав міський голова стати випускникам. І ніколи не забувати рідне місто, де вони зробили перші кроки до здійснення мрій. Першокласники привітали всіх зі святом Першого дзвоника хореографічною композицією та кинули символічний танцювальний виклик випускникам. Випускники, прийнявши виклик, подарували всім першачкам символічні квіти з повітряних кульок та затанцювали запального танку. Свято продовжили різноманітні святкові ігрові локації, де усі охочі танцювали, малювали на асфальті, розфарбовували одне одного аквагримом, надували здоровенні мильні бульбашки.
30 Серпня 2019 09:17Оголошення

Оголошення щодо запрошення лісозаготівельних бригад для проведення рубок лісу

ДП “Новгород-Сіверське лісове господарство” запрошує лісозаготівельні бригади для розробки лісосіки рубок головного користування та рубок догляду. Контактний телефон: 04658 2-13-70 Електронна адреса: glx@cg.ukrtel.net

ДП “Новгород-Сіверське лісове господарство”

<<<1 - 11 з 1800>>>