<<<1 - 11 з 2292>>>


17 Вересня 2020 17:05

Фонд соціального страхування України відновив виплати

Фонд соціального страхування України відновив фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам, страхових виплат та соціальних послуг потерпілим на виробництві.

Так, сьогодні здійснено фінансування лікарняних, декретних, страхових виплат потерпілим на виробництві та одноразових допомог членам сімей медичних працівників, які померли від COVID-19, витрат на медичну та соціальну допомогу на загальну суму 686,9 млн гривень.

Відповідно до наказу Мін’юсту від 11.09.2020 № 3151/5 скасовано незаконні реєстраційні дії приватного нотаріуса із Дніпропетровської області та внесено зміни у державний реєстр юридичних осіб щодо керівника виконавчої дирекції. Згідно з рішенням правління Фонду обов’язки директора виконавчої дирекції Фонду виконує Тетяна Михайленко.

Нагадаємо, що відповідно до постанови правління Фонду від 14.05.2020 №7, Олену Думу звільнено

17 Вересня 2020 17:04

У січні–серпні Фонд направив 6 млрд грн на щомісячні виплати потерпілим на виробництві

За оперативними даними перших восьми місяців 2020 року Фонд соціального страхування України профінансував 5,98 млрд гривень щомісячних страхових виплат, які компенсують потерпілим на виробництві та їх родинам втрачений через часткову або повну непрацездатність заробіток.

Станом на 01 вересня Фонд щомісяця здійснює такі виплати для 193,4 тисяч осіб, які постраждали внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також для майже 9 тисяч членів їх родин у разі смерті потерпілих.

Середньомісячний розмір страхової виплати від ФССУ склав за підсумками січня–серпня 3 783,83 гривень.

Виплати було профінансовано у збільшеному розмірі відповідно до проведеного за рішенням Уряду перерахунку на 11% з 01 березня.

Фонд соціального страхування України здійснює страхування на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. У кожному із зазначених випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.

 

 

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

17 Вересня 2020 17:02

Щомісячні страхові виплати потерпілим шахтарям зросли на 13,7% за підсумками серпня

Упродовж січня–серпня 2020 року потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань працівники гірничодобувної промисловості та їх сім’ї отримали 3,53 млрд гривень щомісячних страхових виплат від Фонду соціального страхування України. Це 59% від усіх коштів, які Фонд направив на цю статтю видатків для потерпілих усіх галузей.

Щомісячна страхова виплата для шахтарів і їх родин за підсумками серпня цього року більша на 37%, ніж середній показник розміру такої виплати для усіх потерпілих. Її середньомісячний розмір склав 5 191,92 гривні, що на 13,7% більше, ніж за вісім місяців 2019 року.

ФССУ щомісяця фінансує страхові виплати для 88,3 тисяч потерпілих гірничої галузі та членів їх сімей у разі смерті потерпілих, що становить 43,65% від загальної кількості отримувачів страхових виплат.

Щомісячна страхова виплата встановлюється потерпілому

17 Вересня 2020 17:01

Майже 100 тисяч працюючих жінок знаходились у декретній відпустці у січні–серпні

За оперативними підсумками восьми місяців 2020 року Фонд соціального страхування України прийняв на оплату лікарняні листки, видані у зв’язку із вагітністю та пологами, на суму 3,28 мільярдів гривень. Допомоги нараховано для 99 690 працюючих жінок.

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах порівняно з серпнем минулого року зріс на 14,8% та склав 280,14 гривень. 

Нагадаємо, зазначена допомога надається Фондом соціального страхування України працевлаштованим жінкам у розмірі 100% середнього доходу за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах.

Для обчислення розміру допомоги необхідно помножити розмір середньоденної заробітної плати на кількість днів фактичного перебування у відпустці у зв’язку із вагітністю та пологами. Тривалість страхового стажу при цьому не враховується. Водночас, особам, які протягом 12 місяців

17 Вересня 2020 16:52

Увага оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Новгород - Сіверська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради

Вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- повна вища освіта  відповідного  професійного спрямування освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, магістр;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на  посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років;

- володіння державною мовою;

- володіння комп’ютерною технікою;

- відсутність обмежень щодо перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради

      Вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- повна вища освіта  відповідного  професійного спрямування освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, магістр;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 2 років;

- володіння державною мовою;

- володіння комп’ютерною технікою;

- відсутність обмежень щодо перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

Бажаючим взяти участь у конкурсі за додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Губернська,2,                  І поверх або телефоном 2-38-61.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

16 Вересня 2020 12:14

Про Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на території населених пунктів Новгород-Сіверської міської ради

Відповідно до рішення, прийнятого на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, яким встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19 1  

1. Головам виборчих комісій рекомендується організувати:

1.1. Проведення опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій.

1.2. Розміщення на вході до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування антисептики для рук.

1.3. Обладнання місць для централізованого збору та утилізації засобів індивідуального захисту.

1.4. Нанесення розмітки, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра у приміщеннях для голосування. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені. Крім того, рекомендується у приміщенні одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів. Стільці, столи, меблі, які використовуються виборчої комісією повинні бути виготовлені з матеріалів, які можна продезінфікувати. Використання тканини на столах не дозволяється.

1.5. дотримання членами виборчої комісії повинні фізичного дистанціювання. Тобто сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосування фізичних бар’єрів, наприклад, прозорі екрани;

1.6. Протирання дверних ручок, поручнів, сидіння тощо дезінфікуючими засобами не рідше одного разу на 2 години та вологе прибирання приміщення - не рідше одного разу на 4 години. Оброблювати окремі частини виборчих скриньок також можна, але потрібно не допустити потрапляння речовини та засобів дезінфекції  усередину виборчої скриньки.

1.7. Дотримання виборцями і протиепідемічних заходів, обробки рук дезінфікуючими засобами перед входом до приміщення,  перебування у респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

1.8. Проведення заключної дезінфекції у приміщенні виборчої комісії після завершення підрахунку голосів, передачі протоколів та бюлетенів для голосування.

2. Особам, які приймають участь у виборах рекомендувати:

2.1. Не брати дітей до виборчих дільниць.

2.2. Користуватися особистою ручкою.

2.3. Виборцям, які перебувають на самоізоляції,  здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров’я (перебування на самоізоляції). У день голосування таким виборцям необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України. Члени комісії, які забезпечують голосування за місцем перебування мають бути в масках, рукавичках, захисному щитку. І після кожного відвідування проводити утилізацію засобів захисту.

Також засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій.

3. У разі виявлення випадку COVID-19 в одного із членів виборчої комісії, всі інші члени виборчої комісії можуть продовжувати виконувати свої функції при відсутності симптомів респіраторних захворювань.

4. У разі наявності контакту з хворим без застосуванням засобів індивідуального захисту, такі члени виборчої комісії направляються на самоізоляцію в порядку, встановленому законодавством.

5. Рекомендувати КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ ім. І. В. Буяльського»:

5.1. Членам виборчої комісії спеціальної виборчої дільниці, офіційним спостерігачам, поліцейським не пізніше ніж за 72 години до дня виборів пройти тестування на наявність COVID-19 методом ПЛР.

16 Вересня 2020 09:51

Привітання Новгород-Сіверського міського голови Олега Бондаренка з нагоди 77-ї річниці визволення міста Новгорода-Сіверського від нацистських загарбників та Днем міста

Вітаю з Днем міста!

День рідного міста, наче день народження когось близького чи своє власне. 16 вересня новгород-сіверці відзначають День міста та 77-му річницю визволення від нацистських окупантів. В цей день ми вшановуємо тих, хто загинув в роки Другої світової війни за наше мирне життя.

Тисячолітня історія, колорит, Деснянські краєвиди, пам’ятки архітектури, а головне щирі, талановиті та гостинні люди – саме про це ми можемо заявити на весь світ.

Дякую добрим, працьовитим, цілеспрямованим землякам, що прагнуть процвітання рідного міста. Завдяки вашій довірі та підтримці ми щороку змінюємо його на краще. Нехай в нашому Новгороді-Сіверському буде затишно і комфортно всім. Бажаю здоров’я, добробуту та процвітання рідній громаді. 

                                    Щиро, Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко.

15 Вересня 2020 10:37

Платниками Чернігівщини у серпні поточного року сплачено податків та зборів більш як 1,1 мільярди гривень

На Чернігівщині до бюджетів усіх рівнів у серпні 2020 року від суб’єктів господарювання надійшло понад 1,1 млрд грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 15 відс. або на 144,2 млн гривень.

До Державного бюджету спрямовано 49 відсотків коштів (543,6 млн грн). Приріст до минулого року склав 24,1 відс. або 105,5 млн гривень. У порівнянні до минулорічного збору зросли надходження по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору – на 7,2 відс. (+9,5 млн грн), податку на прибуток – у 3,5 рази (+102,5 млн грн), по ПДВ – на 10 відс. (+16,5 млн грн).

До місцевих бюджетів усіх рівнів у серпні п.р. надійшло 564,2 млн грн податків та зборів. Приріст до минулого року склав 7,4 відс. або 38,7 млн гривень.

Майже 57 відс. суми, що надійшла до місцевих бюджетів, складає податок на доходи фізичних осіб (319,9 млн грн, що більше

15 Вересня 2020 10:31

Щороку велика кількість людей гине внаслідок пожеж. Нагадуємо правила поведінки аби попередити пожежу та аби запобігти важким наслідкам

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

Якщо виникла пожежа - рахунок часу йде на секунди. Не панікуйте та остерігайтеся: високої температури, задимленості та загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалів. Знайте, де знаходяться засоби пожежогасіння, та вмійте ними користуватися.

Заходи щодо рятування потерпілих з будинків, які горять, та під час гасіння пожежі:

1. Перед тим, як увійти в приміщення, що горить, накрийтеся мокрою ковдрою, будь-яким одягом чи щільною тканиною.

2. Відкривайте обережно двері в задимлене приміщення, щоб уникнути посилення пожежі від великого притоку свіжого повітря.

3. В сильно задимленому приміщенні рухайтесь поповзом або пригинаючись.

4. Для захисту від чадного газу необхідно дихати через зволожену тканину.

5. У першу чергу рятуйте дітей, інвалідів та старих людей.

6. Пам'ятайте, що маленькі діти від страху часто ховаються під ліжко, в шафу та забиваються у куток.

7. Виходити із осередку пожежі необхідно в той бік, звідки віє вітер.

8. Побачивши людину, на якій горить одяг, зваліть її на землю та швидко накиньте будь-яку ковдру чи покривало (бажано зволожену) і щільно притисніть до тіла, при необхідності, викличте медичну допомогу.

9. Якщо загорівся ваш одяг, падайте на землю і перевертайтесь, щоб збити полум'я, ні в якому разі не біжіть - це ще більше роздуває вогонь.

10.Під час гасіння пожежі використовуйте вогнегасники, пожежні гідранти, воду, пісок, землю, кошму та інші засоби гасіння вогню.

11. Бензин, гас, органічні масла та розчинники, що загорілися, гасіть тільки за допомогою пристосованих видів вогнегасників, засипайте піском або ґрунтом, а якщо осередок пожежі невеликий, накрийте його азбестовим чи брезентовим покривалом, зволоженою тканиною чи одягом.

12. Якщо горить електричне обладнання або проводка, вимкніть рубильник або електричні пробки, а потім починайте гасити вогонь.

11 Вересня 2020 17:43

Напередодні Дня фізичної культури та спорту, всіх причетних до здорового способу життя вітали на міському стадіоні

Футбол, волейбол, біатлон, легка атлетика, хортинг, туризм, бокс – це далеко не всі види спорту, якими займаються новгород-сіверці. Сьогодні, напередодні Дня фізичної культури та спорту, всіх причетних до здорового способу життя вітали на міському стадіоні. Юним спортсменам вручали грамоти. Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко подарував школам міста спортивний інвентар, побажав перемог та успішних змагань. Директор ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» Олексій Калита бажав сіверським спортсменам вдалих стартів, рішучості та незламної волі до перемоги і вручив директору  Новгород-Сіверської КДЮСШ Валентину Ферубку шкіряні футбольні та волейбольні м’ячі.

 «Незважаючи на карантин і тривалу перерву у тренуваннях, наша юнь має високі досягнення у різних видах спорту», – сказав начальник відділу освіти, молоді та спорті

11 Вересня 2020 17:41

Сторіччя відзначив краєзнавчий відділ музею-заповіднику "Слово о полку Ігоревім"

Сто років з заснування Новгород-Сіверського краєзнавчого музею та тридцять – музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім». Сьогодні в нашому місті урочисто відзначили ці дві дати. «Наразі музей є дійсно унікальним у своєму роді культурним центром Сіверщини. Я бажаю всім співробітникам не зупинятися на досягнутому. Цей заклад повинен отримати статус національного, він заслуговує на це», – сказав під час урочистостей Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко та вручив  музейним працівникам подарунки і почесні відзнаки.

Привітала музейників з ювілеєм депутат Чернігівської обласної ради Тетяна Ковальчук: «Сто років – це поважна дата, це декілька поколінь. Ви бережете історію, а це значить будете мати гарне майбутнє. Цей музей є оберегом духовності та культури. Я бажаю вам процвітання та розвитку».

Директорка музею Олена

<<<1 - 11 з 2292>>>