<<<1 - 11 з 738>>>


25 Липня 2017 12:42Оголошення

Фонд соціального страхування України інформує.

В результаті реорганізації Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності шляхом злиття, з 1 серпня 2017 року розпочинає роботу новостворений Фонд соціального страхування України. Новгород-Сіверське відділення управління Фонду соціального страхування України в Чернігівській області знаходиться за адресою: вул. Губернська, буд.8 (будинок побуту І поверх) м. Новгород-Сіверський, Чернігівська область. Телефони: 31687; 31671.

25 Липня 2017 12:12До уваги громадян

16 листопада 2017 року в місті Києві відбудеться Другий український форум Шовкового шляху.

16 листопада 2017 року в місті Києві відбудеться Другий український форум Шовкового шляху. Другий рік поспіль ділові та політичні кола України та Китаю зустрінуться на В2В2G-майданчику щоб обговорити можливості для спільної реалізації проектів, розширення торгівлі, розбудови інфраструктурних об’єктів, розвитку електронної комерції та виходу українських компаній на китайський ринок. В рамках Форуму планується проведення 6 галузевих панельних сесій (транпортно-логістична, торгово-економічна, інвестиційно-фінансова, науково-технічна, культурна та туристична сфери). Крім того, під час роботи Форуму буде організована Алея інвестиційних проектів, що презентуватиме інвестиційний потенціал регіонів України. Участь в Алеї інвестиційних проектів сприятиме встановленню прямих ділових контактів, залученню фінансування та розширенню партнерської мережі між бізнесом України та Китаю. Участь у роботі зазначеного заходу візьмуть представники українського Уряду та Верховної Ради України, три Президенти України (Л. Кравчук, Л. Кучма, В.Ющенко), Посольство КНР в Україні й китайські бізнес кола, а також представники ЗМІ.

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

21 Липня 2017 14:11До уваги громадян

Про заяви-розрахунку на матеріальне забезпечення.

Новгород-Сіверська міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що заяви – розрахунки на матеріальне забезпечення від страхувальників приймає до 25 липня 2017 року. В період з 26 по 31 липня 2017 – заявки прийматися не будуть.

Новгород-Сіверська міжрайонна регіональна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

20 Липня 2017 15:54До уваги громадян

Будьте пильними: під іменем ОДА можуть телефонувати шахраї!

Увага! Знову на Чернігівщині орудують телефонні шахраї, які намагаються видурити гроші у підприємців, керівників установ та організацій, використовуючи позитивну репутацію Чернігівської обласної державної адміністрації, її очільника Валерія Куліча та його заступників. Цього разу телефонні дзвінки поступали до агрохолдингів. Шахраї представлялися заступником голови ОДА Сергієм Сергієнком і просили перерахувати кошти на благодійну діяльність.

Інформуємо та застерігаємо: ні Чернігівська ОДА, ні її голова Валерій Куліч не здійснюють збір благодійної допомоги чи пожертв — ні особисто, ні через жодні організації. Будь-які такого роду звернення від їх імені — це дії, що мають ознаки злочину. Якщо ж ви стали мішенню чи жертвою телефонних аферистів — не зволікайте й інформуйте правоохоронні органи.

Поліція застерігає громадян від необдуманих кроків, які можуть в подальшому вартувати заощаджень чи цінних речей, за якими полюють зловмисники. Пам’ятайте: розрахунок шахраїв — довірливість жертв. Будьте пильними та не дозволяйте себе ошукати.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА

19 Липня 2017 12:34Новини

Зміни в законодавстві щодо стягнення аліментів

8 липня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів», яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України та Закону України «Про судовий збір» Так, якщо раніше аліменти, одержані на дитину, були власністю того з батьків, на ім'я кого вони виплачувалися, то згідно з внесеними змінами відтепер аліменти, одержані на дитину, є власністю дитини.

Докладніше у статті: Зміни в законодавстві щодо стягнення аліментів.doc

Відділ «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

18 Липня 2017 16:32Подія

У Новгороді-Сіверському відбувся фестиваль народної творчості та бойових мистецтв "Сіверські обійми".

14-16 липня 2017 року у місті Новгороді-Сіверському відбувся І відкритий фестиваль народної творчості та бойових мистецтв "Сіверські обійми". Ініціатором та співзасновником фестивалю були громадська організація "ШиКо" на чолі з Олегом Кошовим, Новгород-Сіверська міська рада та міський голова Олег Бондаренко. 14 липня відбулось урочисте відкриття фестивалю, після якого відбувся Парад міст – учасниць фестивалю. А географія фестивалю, незважаючи на те що він лише почав свій відлік, достатньо широка. Це міста Новгород-Сіверський, Шостка, Чернігів, Київ, с. Марківці Чернігівської області, м. Гомель Республіки Білорусь, з яких прибули учасники та гості фестивалю.

Даючи старт фестивалю міський голова Олег Бондаренко та очільник громадської організації "ШиКо" Олег Кошовий побажали всім учасникам гарної боротьби за перемоги, а гостям свята яскравих вражень і гарного відпочинку на святі.

15 липня гостей свята та конкурсантів спробував злякати дощ, але незважаючи на примхи погоди відбувся міні-турнір з пляжного волейболу, рибальський конкурс "Деснянський судак", майстер-класи з авторської пісні, поетичного слова, які провели члени журі фестивалю Віктор Байрак та Сергій Пантюк. Вони, до речі проводили і відбір учасників на конкурсну програму фестивалю, яка проходила ввечері.

А до її початку учасники та гості свята мали змогу насолодитися показовими виступами з боротьби - хортингу, учасників міської секції з хортингу Центру дитячої та юнацької творчості міської ради на чолі з Євгеном Соколом. Вихованці гуртка показали силові вправи, майстерно зійшлися у показових двобоях, показали глядачам самозахист при нападі супротивника з палицями, списами, ножами. Яскравими вийшли двобої з декількома супротивниками одночасно.

Запашною смачною та наваристою вийшла рибна юшка, яку зварив особисто Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко. У імпровізованому рибацькому хуторі колектив міської ради на чолі з міським головою пригощали всіх бажаючих смачною рибною юшкою.

У творчій частини вражали майстерним співом та авторським словом чудовий колектив "Голос душі" з міста Чернігова, переможці фестивалів авторської пісні "Сіверський акорд" Роман Нестеренко з Новгорода-Сіверського та Юрій Гусарук з с. Марківці Чернігівської області. Заспівав авторських та перекладених на білоруську мову пісень автор і виконавець з м. Гомель Сергій Старенький. Всього у конкурсній програмі взяли участь 11 поетів та виконавців.

Завершилося свято яскравим видовищним вогняним шоу від вогняного колективу "Reiton" з міста Чернігова. Отож, до зустрічі через рік на ІІ відкритому фестивалі народної творчості та бойових мистецтв "Сіверські обійми".

Фоторепортаж заходу:

17 Липня 2017 18:50Новини

Парламент підтримав урядову пенсійну реформу. 9 мільйонів пенсіонерів отримають підвищення пенсій уже з жовтня

13 липня Верховна Рада підтримала в першому читанні урядовий законопроект, який дає старт масштабній пенсійній реформі. Урядова реформа — це п’ять простих, але надважливих кроків.

Докладніше у документі: пенсійна реформа 2017.docx

Матеріали Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

17 Липня 2017 11:16Новини

Уряд перетворює економічні досягнення в підвищення якості життя українців.

13 липня Верховна Рада ухвалила запропоновані урядом Володимира Гройсмана зміни до бюджету-2017, які передбачають збільшення фінансування видаткової частини головного фінансового кошторису країни. Такі зміни стали можливими завдяки перевиконанню плану по наповненню бюджету. Відновлення економіки і пожвавлення підприємницької діяльності дозволили додатково зібрати 28 мільярдів гривень, які будуть направлені на збільшення фінансування інфраструктурних і соціальних проектів, підвищення безпеки держави і зміцнення енергонезалежності. Уряд виконує своє головне завдання — трансформувати економічні успіхи держави в покращення життя українців.

Докладніше у статті: Зміни до бюджету.docx

Матеріали Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

14 Липня 2017 21:28ПОДІЯ

"СІВЕРСЬКІ ОБІЙМИ" СТАРТУВАЛИ....

14 липня у Новгороді-Сіверському стартував І Відкритий фестиваль народної творчості та бойових мистецтв "Сіверські обійми". Відкрив фестиваль міський голова Олег Бондаренко, побажав учасникам творчих здобутків та вдалих виступів.На фестиваль прибули учасники з Чернігівської, Вінницької, Житомирської областей та з сусідньої Біларусі. Фестиваль триватиме з 14 по 16 липня 2017 року, всі дійства будуть проходити на березі р.Десна на території міського пляжу.

ФОТО

12 Липня 2017 16:59До уваги громадян

Увага! Ботулізм!

З початку року на Чернінівщині вже шість чоловік захворіли на ботулізм. Причиною хвороби у кожному з випадків стали продукти харчування, проготовані в домашніх умовах - овочеві консерви або в’ялена риба, попереджають у прес-службі Чернігівської облдержадміністрації. Взагалі, ботулізм - це гостре токсикоінфекційне захворювання, яке викликає паличка Clostridium botulinum, що міститься в консервах, під час приготування та зберігання яких порушена технологія

Докладніше у статті: Ботулізм.docx

11 Липня 2017 17:40До уваги громадян

Запрошуємо усіх на фестиваль народної творчості та бойових мистецтв "Сіверські обійми"!!!

ШАНОВНІ НОВГОРОД-СІВЕРЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО СЛАВНОГО МІСТА.

Запрошуємо всіх на І відкритий фестиваль народної творчості та бойових мистецтв "Сіверські обійми", який пройде 14-16 липня 2017 року у Новгороді-Сіверському на території міського пляжу. У програмі фестивалю: >14 ЛИПНЯ

19:00 Урочисте відкриття.

19:30 Показово-презентаційна програма (бойове мистецтво, авторська пісня, поетичні, театральні виступи)

22:00 Багаття, пісні, відпочинок

15 ЛИПНЯ

09:00 Спорт година (міні турнір з пляжного волейболу). Рибальський конкурс «Деснянський судак».

12:00 Виставка-ярмарок народного мистецтва, проф-майстер-класи з авторської пісні та поетичного напрямку проведуть Віктор Байрак та Сергій Пантюк, вільний ринг (змагання сміливих).

14:00-15:00 Обід (уха від мера міста Н-Сіверського).

16:00 Проф-майстер класи народної творчості (сцена). Виставка-конкурс

<<<1 - 11 з 738>>>